All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Безпека та технології

БЕЗПЕКА

Захворюваність на внутрішньо-лікарняні інфекції і боротьба з ними належить до пріоритетних проблем охорони здоров'я. Актуальність даного питання визначається широким розповсюдженням інфекцій в установах будь-якого профілю, а також значними збитками, які ці захворювання завдають здоров'ю населення.

Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), інфекціями заражаються медичні працівники та пацієнти при наданні медичної допомоги як у стаціонарах, так і в амбулаторно-поліклінічних умовах. Крім цього, реєструються професійні внутрішньо-лікарняні зараження медичних працівників, що за таких умов стають джерелом інфекції. (читати далі......)

 


ТЕХНОЛОГІЇ

 

Кінець двадцятого століття характеризується кардинальними змінами у різних сферах життя. Це стосується політичних та економічних перетворень, а також ряду інших, що помітно впливають на рівень життя населення у світі.

Насамперед варто звернути увагу на те, що суспільство, в якому на перший план завжди виходили успіхи в промислових технологіях, стало приділяти більше уваги розвитку та впровадженню медичних технологій. Різке погіршення стану навколишнього природного середовища призвело до погіршення здоров’я населення планети загалом. (читати далі.....)

 


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки