All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Технології

Кінець двадцятого століття характеризується кардинальними змінами у різних сферах життя. Це стосується політичних та економічних перетворень, а також ряду інших, що помітно впливають на рівень життя населення у світі.

Насамперед варто звернути увагу на те, що суспільство, в якому на перший план завжди виходили успіхи в промислових технологіях, стало приділяти більше уваги розвитку та впровадженню медичних технологій. Різке погіршення стану навколишнього природного середовища призвело до погіршення здоров’я населення планети загалом.

Необхідність в швидких і ефективних методах реабілітації здоров’я людини підштовхнули науково-технічний прогрес в медицині. Не оминуло це і стоматологію.

Фактично на наших очах за останні 10-15 років стоматологія перетворилaсь у високотехнологічне та прогнозоване лікування, яке дає найвищі показники успішності в медицині.

Технології діагностики та прогнозування.

Правильно поставлений діагноз – це половина зробленої справи. У нашій клініці використовуються новітні методи діагностики стану стоматологічного здоров’я пацієнтаСпеціалістами проводиться комплексна програма діагностичного обстеження за допомогою сучасного рентгенологічного обладнання компанії YOSHIDA (Японія) та артикулятора компанії KAVO (Німеччина). Також, під  час проведення діагностичних досліджень проводиться повне фото-документування всієї ротової порожнини спеціальними інтраоральними камерами. В окремих випадках нами залучаються спеціалісти з інших галузей медицини (ЛОР, імунолог, кардіолог, остеопат тощо) для всебічного і повного обстеження стану здоров'я пацієнта та отримання відповідних заключень. 

Цей комплекс діагностики дозволяє лікарю сформувати цілісне уявлення про стан здоров'я пацієнта, виявити наявні патологічні стани і розробити індивідуальну та ефективну тактику і схему лікування (план лікування). 

Технології профілактики та лікування

Профілактика стоматологічних захворювань пацієнта є одним з найважливіших напрямків діяльності нашої клініки. Нами розроблено та впроваджено комплекс профілактичних заходів, направлених на попередження стоматологічних захворювань та усунення факторів ризику. До таких заходів ми відносимо використання спеціальних технологій з проведення професійної гігієни ротової порожнини та навчань зі щоденної гігієни.

Важко уявити собі функціонування сучасної стоматологічної клініки без новітнього стоматологічного обладнання та технологій. Ми з ювелірною скурпульозністю поставились до вибору стоматологічного обладнання, яке значно полегшує процес роботи для лікаря та гарантує високий показник результативності та прогнозованості для пацієнта. У нашій клініці використовуються технології, що виготовлені світовими лідерами  з виробництва стоматологічного обладнання. Ми використовуємо  стоматологічні установки OMS (Італія), операційний мікроскоп Karl Kaps (Німеччина); обладнання для діагностики та прогнозування - рентген обладнання YOSHIDA (Японія), артикулятор  KAVO (Німеччина); система для імплантології та хірургії CHIROPRO L  (Швейцарія), PIEZOSURGERY (Італія), обладнання для професійної гігієни Prophyflex компанії KAVO (Німеччина), система лікування карієсу у дітей без бормашини SANDMAN FUTURA тощо. 

Технології безпеки

Немає сенсу лікуватись чи проводити лікування, якщо це може бути небезпечно. «Не нашкодь» – це основне гасло медицини та постулат нашої клініки. Усвідомлюючи це, нами впроваджено новітні технології стерилізації та дезінфекції, що гарантують безпеку як медичному персоналу, так і пацієнтам від зараження інфекційними захворюваннями (СНІД, туберкульоз, вірусний гепатит тощо). Такі заходи включають в себе триразове прибирання приміщень та дезінфекцію поверхонь стоматологічного обладнання та кабінетів перед кожним пацієнтом, стерилізацію інструменту з трирівневою системою контролю, щотижневі перевірки повітря та поверхонь клінічної частини санепідеміологічною службою тощо. (дізнатись більше).

Технології комунікації 

Ми живемо в світі комунікацій. Важко уявити собі діяльність людини чи організації без застосування сучасних методів та способів комунікації. Технології комунікації повсякденно супроводжують наше життя як в побуті так соціальних відносинах. Важливу роль технології комунікації відіграють і в сфері медичного обслуговування населення. Ми виділяємо для себе декілька напрямків комунікування:

Клініка – пацієнт. Ми забезпечуємо постійний зв’язок з пацієнтом з приводу лікування, профілактики,  післялікувального супроводу (стоматологічна опіка), підтримання гарантійних зобов’язань тощо.

Інформаційні засоби комунікації. Електронні бази даних, комп’ютерні програми діагностики та прогнозування дають широкі можливості персоналу клініки для встановлення правильного діагнозу та складання найбільш ефективного плану лікування.

Комунікація поміж персоналом. Розроблена та впровадженна нами система взаємовідносин персоналу поміж собою з приводу Вашого лікування дає можливості всебічно вивчити клінічну ситуацію пацієнта спеціалістами з різних напрямків стоматології. Дуже часто нами залучаються спеціалісти з інших галузей медицини. Такий консиліумний аналіз та складання плану лікування гарантує високий рівень прогнозованості результатів лікування.

 

Звертаючись в нашу клініку Ви можете бути абсолютно впевнені в тому, що  технології які ми використовуємо та професіоналізм персоналу забезпечить високу якість обслуговування та лікування.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки