All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Стоматологія без бор-машини

В переважної більшості людей, стоматологічне лікування асоціюється з неприємним "жужанням" бор-машини та запахом "пиляння зуба". Все це поєднюється з спогадами можливої різкої і гострої болі, що виникає під час лікування зуба.

Цей страх подекуди настільки великий, що переважає зубну біль, яку Ви вправно навчились втамовувати в домашніх умовах.

Зважаючи на це, працівники нашої клініки стоматології постійно здійснюють пошук сучасних, більш ефективних та безболісних методів лікування. 

Представляємо Вам революційну систему SANDMAN FUTURA, яка забезпечує лікування зубів без застосування борів та анестезії.

Система SANDMAN FUTURA відноситься до напрямку сучасної стоматології – Мікростоматологія. В основу такого виду лікування вкладений принцип мініінвазивності (лікування мінімально шкодить здоровим частинам зуба), який в даному випадку забезпечується унікальною системою повітряно-абразивної  методики обробки зуба. 

Який принцип роботи апарату SANDMAN FUTURA?

«Sandman Futura» є недавно розробленою системою препаровки зуба за допомогою подачі суміші повітря і Al2О3 (оксиду алюмінію) під тиском. Система заснована на унікальному запатентованому вихровому принципі розпилення, який забезпечує точну та контрольовану препаровку при невеликому тиску повітря, за допомогою мінімальної кількості спеціально гранульованого порошку. Під невеликим тиском пошкоджені карієсом частини зуба атакуються сумішу повітря та порошку оксиду алюмінію, що забезпечує його руйнування.

Порошок оксиду алюмінію є альфа-глиноземом. Це біологічна речовина, яка довгий час використовується у медичній і харчовій галузі, входить до складу відбілюючих зубних паст! Тестування показує, що 28 маніпуляцій SANDMAN FUTURA відповідає вдиханню альфа-глинозему в грамах, як одна столова ложка з'їденої солі! Спеціальний порошок SANDMAN FUTURA має строго калібрувальний розмір 29 і 45 Mm, а при роботі розпадається на частини не менше 8 Mm (Дослідження WCMID).

Які переваги SANDMAN FUTURA перед традиційними методами препарування зубів? 

  • При лікуванні всіх видів карієсу (навіть глибокого!) не потрібно застосовувати анестезію, оскільки відсутня вібрація і тиск на тканини зуба і, як наслідок, - відсутня механічне подразнення, що викликає больову реакцію.
  • Відсутній психологічний тиск на пацієнта, так як немає звуку бор-машини і запаху дентину, а сам процес препаровки проходить практично беззвучно.
  • Володіє високими показниками мініінвазивності. При препаруванні зуба за допомогою SANDMAN FUTURA видаляється лише пошкоджені карієсом частини зуба і практично не пошкоджуються здорові.
  • Абсолютно не шкідливе для м’ягких тканин ротової порожнини та організму загалом.
  • Показане до застосування людям, що мають алергію на анестетики, так як їх застосування не потрібне.
  • Немає ризику переохолодження або перегріву пульпи зуба.

Чому ми обрали систему SANDMAN FUTURA?

Мініінвазивне лікування за допомогою системи SANDMAN FUTURA повністю відповідає сучасним способам стоматологічного лікування і філософії нашої клініки. Переваги системи SANDMAN FUTURA перед традиційними способами лікування є очевидними і вперше впроваджені нами посеред стоматологічних клінік м.Львова.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки