All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Дитяча стоматологія у Львові

дитяча стоматологія львів / дитячий стоматолог / молочні зуби 

Чому ми, дорослі, боїмось стоматологів? Тому що в далекі часи нашого дитинства похід до стоматолога був рівносильним подвигу. Лікування зубів проходило без знеболення. Крики, плач і утримування в кріслі маленьких пацієнтів було нормою, а дитяча поліклініка (стоматологія), по суті, нічим не відрізнялась від дорослої. Чого вартує згадати ті перевізні стоматологічні установки «журавлі», які кожного року встановлювали в наших школах і проводили профілактичні лікування.

На щастя, в наші дні все кардинально змінилось: будь-який з пацієнтів нашої клініки може підтвердити, що лікування зубів - абсолютно безболісна процедура

Сучасна дитяча стоматологія перетворилась в особливий вид медичної допомоги, яка не тільки вирішує проблеми здоров'я дитячих зубів, а й формує у маленьких пацієнтів звичку дбайливо і уважно ставитися до свого здоров'я. Якщо маленького пацієнта правильно навчити стоматологічній культурі, то в майбутньому це гарантує збережене здоров’я та зекономлені кошти.

Наша  дитяча  стоматологія у м. Львів – це сучасний, спеціально-обладнаний кабінет та колектив уважних і доброзичливих  фахівців,  які  мають  багаторічний  досвід лікування дітей.

Медичний персонал клініки стоматології СИМБІОТИКА  поряд  з безболісним і швидким лікуванням практикує особливе ставлення  до маленьких пацієнтів: спілкування в ігровій,  невимушеній  формі.  Тому, вже  з першого  візиту  дитячий лікар-стоматолог обов'язково подружиться  з  вашими  дітьми,  а  поняття  «дитяча стоматологічна  поліклініка» вже  ніколи не стане  асоціюватись  у них  зі страшним  місцем,  де  роблять  боляче.

Нам  важливо не  просто  вилікувати  або запобігти  захворюванню зубів та ротової порожнини, ми прагнемо створити для дитини атмосферу психологічного  комфорту. Адже від  того, яким  буде перший  візит  до дитячого лікаря-стоматолога залежить,  як  часто  і з яким  настроєм  майбутня  доросла людина  буде  відвідувати  стоматологічний  кабінет.

Клініка стоматології СИМБІОТИКА  запрошує батьків та їх дітей на періодичні навчання гігієни ротової порожнини. Навчання проводяться з батьками та дітьми окремо. Діти беруть участь у театралізованій виставі, де у формі гри їх навчають правильно чистити зуби, роз’яснюють яка їжа є шкідливою чи корисною для зубів тощо. В той же час дитячий лікар-стоматолог проводить навчання батьків як правильно доглядати за стоматологічним здоров’ям дітей. Навчання є безкоштовним. Час проведення та можливість запису дізнавайтесь за телефоном.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки