All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Лікування карієсу без застосування «бор-машини»

Основними причинами виникнення страху в наших дітей до стоматологічного лікування є застосування лікарем-стоматологом традиційних методів лікування. Такі методи включають в себе препарування (очистку) ураженої карієсом частини зуба за допомогою борів.

У більшості випадків використання борів викликає больові відчуття, і тому таке лікування потребує застосування анестезії. Все це, в поєднані з неприємним «жужанням» та вібрацією створює в маленьких пацієнтів «образ страху» до такого лікування, і значно ускладнює стоматологічне лікування в майбутньому .

Дітей, які мали негативний досвід лікування, дуже тяжко переконати в необхідності стоматологічного лікування, і, як правило, це відбувається під жорстким примусом батьків. В окремих випадках стоматологічне лікування дітей проводиться під загальним знечуленням (загальна анестезія). Але не завжди таке лікування є виправданим.

Протягом тривалого часу спеціалістами нашої клініки здійснювався пошук таких методів лікування, які б дали можливість провести необхідне та достатнє лікування без болю та неприємних відчуттів.

І ми знайшли таку систему.

Представляємо Вам революційну систему SANDMAN FUTURA, яка забезпечує лікування зубів без застосування борів та анестезії.

Система SANDMAN FUTURA відноситься до напрямку сучасної стоматології – Мікростоматологія. В основу такого виду лікування вкладений принцип мініінвазивності (лікування мінімально шкодить здоровим частинам зуба), який в даному випадку забезпечується унікальною системою повітряно-абразивної  методики обробки зуба. 

Який принцип роботи апарату SANDMAN FUTURA?

«Sandman Futura» є недавно розробленою системою препаровки зуба за допомогою подачі суміші повітря і Al2О3 (оксиду алюмінію) під тиском. Система заснована на унікальному запатентованому вихровому принципі розпилення, який забезпечує точну та контрольовану препаровку при невеликому тиску повітря, за допомогою мінімальної кількості спеціально гранульованого порошку. Під невеликим тиском пошкоджені карієсом частини зуба атакуються сумішу повітря та порошку оксиду алюмінію, що забезпечує його руйнування.

Порошок оксиду алюмінію є альфа-глиноземом. Це біологічна речовина, яка довгий час використовується у медичній і харчовій галузі, входить до складу відбілюючих зубних паст! Тестування показує, що 28 маніпуляцій SANDMAN FUTURA відповідає вдиханню альфа-глинозему в грамах, як одна столова ложка з'їденої солі! Спеціальний порошок SANDMAN FUTURA має строго калібрувальний розмір 29 і 45 Mm, а при роботі розпадається на частини не менше 8 Mm (Дослідження WCMID).

Які переваги SANDMAN FUTURA перед традиційними методами препарування зубів? 

  • При лікуванні всіх видів карієсу (навіть глибокого!) не потрібно застосовувати анестезію, оскільки відсутня вібрація і тиск на тканини зуба і, як наслідок, - відсутня механічне подразнення, що викликає больову реакцію.
  • Відсутній психологічний тиск на пацієнта, так як немає звуку бор-машини і запаху дентину, а сам процес препаровки проходить практично беззвучно.
  • Володіє високими показниками мініінвазивності. При препаруванні зуба за допомогою SANDMAN FUTURA видаляється лише пошкоджені карієсом частини зуба і практично не пошкоджуються здорові.
  • Абсолютно не шкідливе для м’ягких тканин ротової порожнини та організму загалом.
  • Показане до застосування людям, що мають алергію на анестетики, так як їх застосування не потрібне.
  • Немає ризику переохолодження або перегріву пульпи зуба.

Чому ми обрали систему SANDMAN FUTURA?

Мініінвазивне лікування за допомогою системи SANDMAN FUTURA повністю відповідає сучасним способам стоматологічного лікування і філософії нашої клініки. Переваги системи SANDMAN FUTURA перед традиційними способами лікування є очевидними і вперше впроваджені нами посеред стоматологічних клінік м.Львова.

Ми вивели стоматологічне лікування дітей на новий якісний рівень, що дає нам можливість з впевненістю сказати – Ваші діти не будуть більше боятись лікаря – стоматолога.

Практика застосування системи SANDMAN FUTURA у нашій клініці показує, що ще жоден маленький пацієнт не поскаржився на болісність процедури, і це ФАКТ.

Мініінвазивність, безболісність, відсутність рецидивів карієсу тощо є тими основними перевагами, які ми можемо запропонувати Вам і Вашій дитині при лікуванні у нашій клініці.

Спробуйте якісно-новий рівень стоматології - без болю та стресу.

 

 


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки