All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Естетична протетика

Вініри - це пластинки з фарфору, товщина яких дорівнює товщині листка цупкого паперу.

У протезуванні вініри застосовуються для поліпшення зовнішнього вигляду передньої поверхні зубів, при втраті кольору і пожовтіння зубної емалі.

Чим відрізняється протезування вінірами?
Вініри керамічні - це досягнення сучасної стоматологічної науки, які визнані одним із кращих способів покращення естетичного вигляду зубів. Незважаючи на крихкість порцелянової пластини, сучасні матеріали  забезпечують міцне прикріплення пластини до зубної емалі, що дозволяє поставити вініри на тривалий термін. Виріб прекрасно маскує нерівний зуб, а термін служби складає близько 5 - 8 років.

Переваги реставрації зубів вінірами?

Реставрація зубів вінірами має свої характерні переваги:

Вініри надають природний зовнішній вигляд. Зуб складається в основному з емалі, але не всі верстви однаково відображають падаюче на них світло. Головна особливість самого міцного зовнішнього шару зуба (емалі) -  прозорість, а відображення світла відбувається від внутрішнього шару зуба (дентину). Прозорість емалі додає рідним зубам характерний зовнішній вигляд.

Ще не так давно в стоматології при реставрації зубів застосовували непрозорі матеріали, які забезпечували естетичний зовнішній вигляд, але повної схожості з природною емаллю не було. Світло відразу ж відбивалось від поверхні зуба.

Основна перевага порцелянових вінірів полягає в прозорості. Саме це і відрізняє реставрацію вінірами від інших матеріалів для відновлення естетики зубів. Завдяки своїм властивостям світлопровідний керамічний вінір забезпечує природність відновлюваних зубів і надає відчуття глибини, а зовні зуб після реставрації не відрізняється від сусідніх зубів.

На фарфорових вінірах не буває плям. Матеріали, що застосовуються в стоматології при прямій реставрації зубів мають додатковий мінус - втрата кольору через здатність вбирати пігменти з їжі (чай, кава, нікотин, червоне вино).

Додаткова особливість полягає у властивостях матеріалу, з якого виготовляється вінір. Кераміка - склоподібний матеріал, гладкий і абсолютно непроникний. Це гарантує відсутність на поверхні керамічного вініра плям від куріння, вживання чаю, кави і червоного вина.

Коли реставрація зубів вінірами є виправдана?
 • стирання зубної емалі;
• відколи зуба;
• порушення форми зубів;
• тетрациклінові зуби (прийом антибіотиків);
• проміжки між зубами;
• клиновидний дефект;
• відмінність за кольором старих пломб;
• дефекти кольору зуба, пов'язані з флюорозом;
• лікування кореневого каналу.

Коли застосування вінірів небажане?
Не рекомендується встановлювати керамічні вініри в наступних випадках:
• при карієсі зубів і захворюваннях ясен, які попередньо необхідно вилікувати;
• при втраті значної частини зуба, коли встановлення коронки більш виправдане;
• при бруксизмі (скрегіт зубами).

Етапи:

Визначення кольору зубів.  Початковим етапом можна вважати консультацію стоматолога, при якій вирішується питання доцільності реставрації зубів вінірами. Лікар-ортопед за допомогою комп'ютера і спеціальних шкал визначає колір Ваших зубів. Цей етап визначає наскільки природно буде виглядати вінір після встановлення. Попередньо необхідно пройти процедуру зняття зубних відкладень. Якщо ж Ви не вважаєте професійну гігієну зайвою, можливо поставити вінір в тон своїм, таким, що втратили білизну зубам, з високим збігом за кольором. Але після професійної гігієни вінір не змінить свого кольору і буде відрізнятися від сусідніх зубів.

• Виготовлення.
Щоб встановити керамічний вінір на зуб, його необхідно попередньо підготувати. Перший етап підготовки - зняття з передньої поверхні зуба тонкого шару емалі, рівного товщині майбутнього вініра. Даний вид обробки не травмує і не послаблює зуб. Процедура може викликати підвищену чутливість, яку можна зняти місцевою анестезією, але слід уникати холодного і гарячого.
Після цього знімається зліпок майбутнього вініра, який буде виготовлений в зуботехнічній лабораторії, а на час виготовлення оброблений зуб покривають тимчасовим реставраційним складом з композиційного матеріалу. 
Далі для узгодження форми майбутньої реставрації можлива примірка аналога керамічного вініра з воску.

• Встановлення вінірів.
На даному етапі керамічний вінір кріпиться до зуба на підготовлене місце. Можлива остаточна підгонка до поверхні зуба.

 


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки