All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Реставрація зубів

Реставрація зуба – це відновлення його анатомічної форми, функції і естетики за допомогою сучасних матеріалів. Революційні технології і необмежені можливості теперішніх матеріалів дозволяють повністю імітувати тканини живого зуба з усіма особливостями. Найновішими на сьогодні є нанокомпозити – це фотополімерні пломбувальні матеріали, які відрізняються від інших наявністю в них мікрочастинок, які забезпечують високу насиченість, а звідси - їх надійність, міцність і надзвичайні естетичні властивості, природній блиск.

Нанокомпозити, які використовують у клініці стоматології SYMBIOTYKA можуть використовуватись при реставраціях будь-якої складності. При цьому відреставрований зуб нічим не відрізняється від інших зубів, і, як правило, залишається живим. Реставрація може бути виконана лише фотополімерним матеріалом, завдяки високій адгезії цього матеріалу до зуба.

Художня реставрація – це більше творчість, ніж наука, яка дозволяє ніби “намалювати” на зубі індивідуальність кожної людини: всі відтінки, прозорість, багатошаровість, рельєф, чи, навпаки, змінити колір і положення зуба у зубному ряді. Форма і колір підбирається лікарем особисто, відповідно до статі, віку, обличчя, відтінку шкіри, волосся, а також з урахуванням бажання самого пацієнта. Але існує необхідність не лише у створенні ідеально гарних і білих зубів, а також функціонально правильних. Для кожного пацієнта потрібно індивідуально підібрати необхідну анатомічну структуру, щоб не порушити баланс у всій зубо-щелеповій системі і таке лікування є прогнозованим. Неправильно виконані реставрації можуть призвести не лише до їх випадіння, а до проблем з суглобом, захворюваннь ясен, переломім здорових тканин і навіть до повторного виникнення карієсу.

Кожен випадок реставрації зубів індивідуальний, нерідко залучає не одного, а одразу кількох спеціалістів, і може виконуватись безпосередньо в ротовій порожнині, тобто в одне відвідування – це так звана пряма реставрація зубів, або у кілька етапів із застосуванням непрямих реставрацій, які моделюються техніком у спеціальній лабораторії (мікропротезування). Час виконання таких робіт залежить від площі, ступеня ушкодження твердих тканин, що визначає лікар під час огляду.

Одним із сучасних варіантів непрямої реставрації є вінір – це керамічна накладка на передню поверхню зуба товщиною до 0,5 мм, яка стійка до фізичних, хімічних і термічних факторів, не піддається впливу барвників, які здатні змінити зовнішній вигляд зубів. Це важливо для людей, які зловживають кавою, чаєм, палять або незадоволені виглядом своєї посмішки в цілому. Вінір дозволяє зберегти здорові тканини зубів, так як процедура потребує мінімальної обробки зуба перед встановленням. Після встановлення вініра зуб виглядає природно.

Лише один крок і життя Вашої посмішки може зміниться назавжди! .

Більш детальну інформацію можна отримати на консультації у наших спеціалістів, оскільки реставрація не завжди є вирішенням всіх проблем!

 

 


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки