All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Дентальна імплантація у м.Львів

Сьогодні стоматологічне протезування, тобто заміщення відсутніх зубів, неможливо уявити без імплантації зубів. І якщо ще не так давно імплантація зубів багатьма сприймалась як експериментальна методика, то сьогодні в усьому світі це стандартний метод заміщення відсутніх зубів, який дає більш прогнозовані і довготривалі результати, ніж традиційні способи протезування – мостоподібні та знімні протези.

Зубні імплантати – це штучні корені зубів, які виготовляються з титану та встановлюються в кістку щелепи, в ділянці втрачених зубів.

Імплантація має два основних завдання. Перше – це не допустити препарування, або «обпилювання» здорових зубів задля виготовлення мостоподібного протезу, адже доведено, що зуби, які виконують роль опори для такого протезу, значно ослаблюються, і вже через кілька років з’являється значний ризик їх втрати.

Друге – це уникнути носіння знімних протезів, причому навіть при повній відсутності зубів. Такі протези, якими б якісними вони не були, залишаються знімними, а це створює надзвичайний психологічний дискомфорт для людини. Крім того, тривале користування такими конструкціями призводить до втрати кістки, і це змушує періодично їх припасовувати або зовсім переробляти, причому з часом кістка може втратитись настільки, що встановлення імплантатів вже буде неможливим.

Встановлення зубного імплантату – це хірургічна операція, яку за травматичністю можна порівняти з простими хірургічними маніпуляціями, наприклад, видалення зуба.

Сучасна імплантація передбачає не лише забезпечення ідеальної функції, тобто можливість пережовування їжі, але і досягнення естетичного результату. В клініці стоматології SYMBIOTYKA значну увагу ми відводимо роботі з м’якими тканинами (яснами), від яких у значній мірі залежить естетичний вигляд коронок на імплантатах, а також комфорт пацієнта при їх використанні.

У деяких випадках, коли відбулась значна втрата кістки і проста імплантація є неможливою, ми використовуємо складні методи нарощення кісткової тканини, наприклад, із забором кісткових блоків чи підняттям дна гайморової пазухи. Це дозволяє встановити імплантати практично у будь-якій ситуації і забезпечити їх тривале функціонування. 

Які протипоказання до імплантації?

Як і в будь якому виді медичного втручання існують протипоказання до імплантації. Протипоказання до імплантації можна розділити на дві групи - це медичні протипоказання (за станом здоров'я) та тимчасові або відносні.

До медичних протипоказань відносяться проблеми із здоров'ям, що виключають можливість оперативних втручань, або можуть їх значно ускладнити. Це - захворювання серцево-судинної системи, проблеми з нервовою системою, проблеми з імунною системою, остеопороз (або інші захворювання, що заважають регенерації кісті), захворювання ендокринної системи (наприклад, проблеми обміну речовин), хвороби крові, онкологія, туберкульоз , СНІД, венеричні захворювання, цукровий діабет.

Тимчасові або відносні. Це коли неможливо виконати операцію прямо зараз, але причина можна усунути. До них відносяться пародонтит, патологію прикусу, захворювання слизової оболонки рота, недостатній обсяг кісткової тканини. Останнє усувається методами кісткової пластики – в потрібне місце вводиться спеціальний матеріал (або штучного походження, або власна кістка). У випадку верхньої щелепи може бути проведений так званий синус-ліфтинг – підняття слизової в гайморовій пазусі з подальшим заповненням кістковим матеріалом.

В чому полягає встановлення зубних імплататів? 

Після проведення всіх підготовчих етапів (усунення відносних протипоказань) та проведення необхідних досліджень виготовляється об'ємна модель Ваших щелеп у натуральну величину та спеціальні шаблони для імплантації з отворами в місцях де будуть встановлені імплантати. За допомогою цього шаблону лікар здійснить постановку імплантатів в точно запланованих місцях.  

В основному вирізняють два види імплантації - одноетапна (це коли на встановлений імплантат одразу ж встановлюють ортопедичні конструкції) та двох етапну (це коли встановлення імплантату та встановлення коронки розмежовано в часі). Найбільш прогнозованим є двохетапний процес імплантації. На першому етапі Вам встановлюють сам імплантат та накривають його яснами. Протягом наступних 3-5 місяців проходить остеоінтеграція (приживлення) імплантата. Процес "приживлення" імплантата контролюється за допомогою рентген-діагностики. Для переходу до другого етапу на імпланти встановлюються формувачі ясен - це спеціальні заглушки навколо яких формуються ясна, як навколо природнього зуба.

Під час другого етапу в імплантат встановлюють абатмент. Абатмент - це перехідна конструкція між імплантатом та коронкою зуба. Лікар - ортопед знімає спеціальні відбитки і передає їх в зубо-технічну лабораторію. Зубні техніки виготовляють коронку зуба, яка встановлюється на абатмент.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки