All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Хірургічне лікування

На жаль чи  на щастя, в  умовах  сучасної  стоматології  хірургія залишається актуальним методом лікування.  Показання  до видалення зубів різні: повне  руйнування  коронки  зуба,  коли  неможливе його повноцінне  відновлення,  переломи  зубів, також видаляються  зуби  зі значною рухливістю, в деяких випадках видаляються неправильно розташовані зуби.

Основний акцент сучасної хірургічної стоматології – це не усунення патології, наприклад, видалення ураженого зуба, а максимальне збереження здорових тканин та відновлення втрачених тканин у повному об’ємі. Тому навіть відносно просту маніпуляцію – видалення зуба – ми проводимо максимально атравматично, із використанням тонких та точних інструментів, що дозволяє зберегти кістку та м’які тканини. Адже відомо, що травматичне видалення зуба із руйнуванням оточуючих тканин ускладнює процеси реабілітації, не дозволяє досягнути естетичного результату при майбутньому протезуванні, робить процес майбутньої імплантації складним або взагалі неможливим.

Болючість хірургічних операцій у порожнині рота - це вже давно міф. Адже будь-які втручання, навіть складні і тривалі операції, ми проводимо під надійним знеболенням та з використанням нетравматичних методик. Робота із збільшенням, використанням спеціальних хірургічних луп дає можливість використовувати мікрохірургічні інструменти, тонкі голки, леза та шовні матеріали, і саме це є запорукою успішного результату, мінімальної травми та легкого післяопераційного періоду.

Найсучасніше обладнання – ультразвукові апарати для роботи з кістковою тканиною, потужні хірургічні відсмоктувачі, специфічні інструменти для виконання окремих маніпуляцій дозволяють нам на високому професійному рівні виконувати усі маніпуляції – починаючи від простого видалення зуба і, закінчуючи складними методами нарощення кістки для встановлення імплантатів.

Для проведення тривалих операцій у нашій команді є анестезіолог, який забезпечує психологічний комфорт пацієнта під час втручання та контролює усі параметри життєдіяльності – тиск, пульс, частоту дихання та ін.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки