All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Ортодонтія

Ортодонтія – це одна з найважливіших складових частин комплексної стоматології.

Ще недавно ортодонтія була наукою про вирівнювання зубів і прикусу. Із зростанням вимог пацієнтів до якості ортодонтичного лікування і появою нових прогресивних технологій, стало очевидним розширення меж ортодонтії та зацікавленості новими проблемами і питаннями, що хвилюють сучасну людину. 

Головними завданнями лікаря-ортодонта на сьогоднішній день є досягнення єдності між функцією і естетикою, тобто створення гармонійного союзу здоров'я і краси.


Мета ортодонтичного лікування полягає в:

1. створенні рівних зубних рядів та ідеального співвідношення верхньої та нижньої щелепи;

2. досягненні гарного профілю лиця;

3. побудові привабливої посмішки;

4. нормалізації функції скронево-нижньощелепового суглоба і жувальних м'язів;

5. гарантуванні стабільної естетичної та функціональної оклюзії (прикусу).

За різними даними від 50% до 80% дітей раннього віку вже вимагають спостереження у ортодонта. Більшість патологій прикусу починає формуватися в ранньому віці при прорізуванні перших молочних зубів.

Причинами виникнення порушень є не тільки спадкова схильність, але й більшою мірою шкідливі звички і неправильне годування дитини. На жаль, велика частина таких патологій залишається непоміченою батьками. 

Криві зуби вважають малозначною, несуттєвою проблемою. Патології прикусу супроводжують розвиток карієсу та його ускладнень, захворювань ясен і ранньої втрати зубів, порушень в скронево-нижньощелеповому суглобі, порушень вимови, загальних захворювань і часто позначаються на естетиці особи, і, як наслідок, – складна соціальна адаптація дитини в дитячому колективі. Переважно звернення до ортодонта відбувається в пізньому дитячому або дорослому віці. На жаль, з віком патологія прикусу посилюється і потім знадобиться більш дороге лікування протягом більшого часу, та може вимагати видалення зубів, а в деяких випадках і хірургічного втручання.

В клініці стоматології SYMBIOTYKA  проводиться  ортодонтичне лікування різними  брекет-системами від кращих світових  виробників. Індивідуальний  підбір  системи корекції  прикусу, комп'ютерна  точність виготовлення, сучасні  матеріали, висока кваліфікація  фахівців – ось  надійна гарантія успіху у вирішенні проблеми викривлення зубів і неправильного прикусу.

Первинна консультація
(Перший візит)

На  першому візиті  Ви  знайомитеся  з лікарем,  розповідаєте  про те,  що Вас турбує. Нам дуже  важливо  зрозуміти  вашу  мотивацію,  з якої причини Ви звернулися  до нас.

На  цій  же  консультації  Вам  буде  запропоновано  зняти  відбитки щелеп. По  цих  зліпках  будуть  відлиті  гіпсові  діагностичні  моделі, які відображають  точну  копію  ваших  верхніх і  нижніх  зубів.  А  також  буде знято  фотографії   прикусу, профілю  і посмішки.  Вже  тут ми можемо  поставити попередній  діагноз,  детально  розповісти  про характер  даної  патології. Також ми покажемо Вам безліч  подібних  випадків до, під час і  після  лікування з  віддаленими  результатами.

Після огляду  будуть видані  направлення на  точні  й необхідні  методи діагностики: ОПГ (панорамний рентген знімок) та ТРГ (боковий рентген знімок)

Цифрова Телерентгенографія –  це  рентгенівські  знімки  черепа,  виконані  за спеціальною  методикою, що дозволяє  отримати  знімок  з розмірами близькими  до реальних.  Так само  на  ТРГ  помітні  м'які  тканини голови  (губи, ніс, щоки).  За  ТРГ аналізується  геометрія  особи,  виявляється  характер  і  причина патології, визначаються  допустимість  і межі  переміщень  зубів, при цьому оцінюється  зміна  профілю обличчя  пацієнта

Після повного комплексного аналізу наявної ситуації та консультацій з спеціалістами з інших напрямків стоматології Вам буде запропоновано план та метод ортодонтичного лікування брекет-системами.

Вибір брекет-системи

1. Металічні
2. Прозорі (керамічні і сапфірові)
3. Золоті
4. Лінгвальні
5. Самолігатурні

На ринку існує безліч фірм, що випускають різні види брекетів, і маркетологи активно рекламують свою продукцію, провокуючи жорстку боротьбу як для фахівців, так і для пацієнта у виборі однієї чи іншої брекет-системи.

Використовуючи дуже широкий вибір ортодонтичної продукції в нашій практиці і спостерігаючи за віддаленими результатами нашої роботи, ми можемо стверджувати, що вибір брекет-системи є важливим чинником, але не визначальним для якості отриманого результату. Точність в роботі ортодонта є обов’язковою вимогою якісного лікування, тому ми використовуємо тільки сертифіковані брекети провідних фірм-виробників. При цьому наші пацієнти повинні розуміти, що брекет-система це лише один з інструментів в руках ортодонта, що проводить лікування, і тільки правильна діагностика та планування лікування є  гарантією ідеального результату.

Як правило, ми віддаємо право вибору виду брекет-системи пацієнтові (металева, керамічна, лінгвальна...). Але, в деяких випадках, залишаємо право вибору за нами в залежності від отриманих результатів діагностики та схеми лікування.

Слід зазначити, що обов'язковою умовою для фіксації брекет-системи є попередня повна санація порожнини рота.  Для цього необхідно:
1. Професійна гігієна у стоматолога;

2. Лікування всіх каріозних порожнин, і при необхідності заміна старих пломб;

3. Перелікування неякісно пролікованих кореневих каналів (повторна ендодонтія);

4. Лікування захворювань ясен і пародонту;

5. Видалення зубів «мудрості».

Як працюють брекет-системи?

Існує думка,  що  зуби  зрощені  нерухомо з  кісткою  щелепи.  Це  не зовсім так.  Корінь  зуба  міцно  прикріплений  в зубній  лунці  волокнами  сполучної тканини.  Ці  еластичні  волокна  розташовані  у вузькій  щілині  між  стінкою кістки  і коренем  зуба.  Зуби здатні  переміщатися  самостійно  при прорізуванні і під  впливом  певних  сил.

Коли  на  стінку  зубної  лунки  направлено невеликий тривалий тиск, вона  в цьому місці  розсмоктується,  відкриваючи  причинному  зубу «перспективи» для  переміщення. З іншого боку, там,  де  розтягуються волокна  сполучної  тканини, утворюється  нова  кістка, що не дозволяє повернутися зубу в  початкове положення.

Приклади ортодонтичного лікування

До
Після
До
Після

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки