All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Ортопедія

Лікаря-стоматолога бояться  майже  всі. Безліч людей відкладають візит до «зубного» до останнього. В результаті зуби руйнуються настільки, що єдиним  виходом  залишається  протезування.  

Ортопедична  стоматологія  – розділ  стоматології,  який  займається відновленням  цілісності  і функції  зубощелепової  системи шляхом  протезування  – установки  коронок або  зубних протезів. В клініці стоматології Симбіотика ортопедична  стоматологія відрізняється комплексним підходом до ротової порожнини пацієнта.  Адже всі  деформації  і дефекти зубного  ряду так чи інакше  пов'язані з цілим комплексом  чинників.  Як відомо, при  відсутності  зуба  або ряду  зубів  порушується  жувальна функція, що призводить до захворювань  шлунково-кишкового тракту, деформації лиця, атрофії м'язів, зміни фонетики (вимови звуків) тощо. 

Більшість стоматологічних втручань проходить після консультації власне лікаря-ортопеда, адже всіх пацієнтів цікавить як будуть виглядати і функціонувати їхні зуби після завершення лікування. Тому перед проведенням маніпуляцій, ми проводимо функціональну діагностику зубо-щелепової системи, рентгенологічне обстеження, огляд вузьких спеціалістів (терапевт, ендодонт, ортодонт, хірург), фотодокументацію всіх діагностичних етапів.

Зібравши всі дані, ми їх детально вивчаємо, аналізуємо, ставимо діагноз і складаємо відповідний план лікування (можливо кілька варіантів, один з яких може обрати сам пацієнт). Радимо, що саме найкраще у тому чи іншому випадку. На сьогоднішній день, завдяки сучасним технологіям і науковому прогресу, ми маємо можливість професійно виконати будь-який вид ортопедичної конструкції, від найбільш простих до максимально складних, естетичних конструкцій (прес-кераміка, циркон, вініри, вкладки, накладки, протезування на індивідуальних цирконієвих абатментах, на сплави благородних металів тощо).

Зубний  протез  представляє собою складну конструкцію, яка відновлює втрачений зуб  і  максимально  наближає його до параметрів живого. Головне завдання,  яке стоїть  перед  лікарем-ортопедом  – це підбір такої ортопедичної конструкції (коронки, протези),  яка не тільки  замінить відсутні зуби або тканини зуба, але і зробить цю заміну непомітною і зручною для пацієнта.  Якість  протезування  оцінюється  кваліфікацією  лікаря, зубного  техніка та  обладнанням клініки.  Це головні умови,  яких  неухильно дотримується наша клініка.

Ми пропонуємо всі види протезування на зубах.

Зупинимося детальніше на найбільш розповсюджених  конструкціях:

І. Незнімне протезування

Вініри (штучні  керамічні  облицювання  зубів) – фіксуються  на  стінку зуба,  дозволяють приховати зміни кольору, невеликі повороти і нахили зуба. Їх використовують за умови дефекту  фронтальної групи  зубів або  для поліпшення  естетики,  так  звана  "голівудська  усмішка". (дізнатись більше)

Вкладки  і  накладки - заміщення  зруйнованої частини зуба спеціальною «пломбою»,  яка  виготовляється в зубо-технічній лабораторії  з кераміки або композиту, після  чого  фіксується  в порожнині  рота  на  підготовлений  зуб, та перевершує  за  естетикою та довговічністю звичайні пломби, особливо при значному руйнуванні коронкової частини зуба.


Мостоподібні протези, коронки (Металокерамічні, цирконієві, прес керамічні тощо) – конструкції, що повністю повторюють анатомічну будову коронки зуба.  Ми  пропонуємо не  тільки класичні  варіанти сплавів  металевих  основ,  але  й ексклюзивні абсолютно біосумісні конструкції  на основі сплавів  дорогоцінних  металів.


Культьова вкладка. При  абсолютно  зруйнованій  коронковій  частині  зуба  немає необхідності видаляти  корінь, що залишився. У  таких  випадках  виготовляється  коренева культова  вкладка  (так  званий  штифт).  Точно  повторюючи  форму каналу  зуба,  вона дозволяє  розподіляти  жувальне  навантаження на корінь і  на  відновлену ділянку зуба, на яку надалі одягається коронка.

ІІ. Знімні протези

При  відсутності  великої кількості  зубів  або повної їх втрати пацієнтам виготовляють часткові або повні знімні ортопедичні конструкції (протези). Особливістю такого виду протезування є те, що протези кріпляться на слизовій в місцях відсутності зубів та відновлюють в основному естетику та частково анатомію власних зубів.

Для  досягнення  максимального  ефекту  при  знімному  протезуванні необхідно особливо  ретельно вибрати конструкції протезу, вид  замків та кріплень.  Наші  лікарі  з усією  відповідальністю підходять  до вирішення даних завдань,  що  в  підсумку дозволяє  пацієнту  швидше  звикнути до протезу і уникнути будь-якого дискомфорту.


Пропонуємо Вам відвідати нашу клініку, де ми підберемо лікування, яке буде найкраще саме у Вашому випадку!!! 


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки