All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Терапія

Терапевтичну стоматологію можна назвати одним з найважливіших напрямків в стоматології.

Тільки завдяки їй існує можливість провести всебічну діагностику стану зубів і зробити прогноз на його подальший розвиток.

Напевно, немає жодної людини, котра в своєму житті не стикався б хоч в якійсь мірі з терапевтичною стоматологією: лікував зуби або ясна, а хтось проходив плановий огляд в стоматологічній клініці.

Якщо не займатися профілактикою захворювань порожнини рота і не слідувати порадам стоматолога-терапевта, щодо гігієни цієї самої порожнини, то незабаром Вам можуть знадобитися вже зовсім інші процедури, наприклад: імплантація зубів.

Основне завдання терапевтичної стоматології – це профілактика захворювань зубів і їх безпосереднє лікування. Саме з нею і доводиться стикатися людині у якого з'явився карієс на зубах або йому необхідно відбілювання зубів.

Якби не було терапевтичної стоматології, то лікування хворіб зубів і ясен було б просто неможливо. Адже ні одне захворювання в людини не з'являється просто так, всі процеси в організмі тісно взаємопов'язані і мають свої об'єктивні причини.

Наприклад, між хорошим станом ясен і зубів є тісний взаємозв'язок. Стежачи за здоровим станом одних, можна продовжити життя іншим, і навпаки.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки