All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Баланс

Після розпаду Радянського Союзу система безкоштовної державної медичної допомоги припинила свій розвиток, а подекуди, на фоні світової медицини та приватної практики, - деградувала за матеріально-технічною базою.

В той же час стрімко розвиваються деякі напрямки медицини з приватною формою власності, які разюче відрізняються від державних медичних.

Спеціалісти, що продовжують працювати в державному секторі охорони здоров’я, а подекуди і приватники, швидко зрозуміли, що можна заробляти на будь-якому пацієнті, придумуючи йому недуги та продаючи таким чином більше послуг та препаратів. Це стосується всіх галузей медицини, і стоматології зокрема.

Важко знайти людину, яка хоча б раз не задавалась питаннями – чи правильно поставлять діагноз? Чи правильно призначать лікування? Чи не забагато недуг знайшли в мене? Чи не зашкодить призначене лікування моєму здоров’ю? Чи виправдане лікування, з урахуванням можливої негативної дії на мій організм? Де межа медичного втручання?

В клініці стоматології СИМБІОТИКА запроваджено систему комплексного консиліумного аналізу клінічної ситуації за принципом «БАЛАНСУ медичного втручання».

Будь-яке медичне втручання в організм людини, навіть якщо воно спрямоване на відновлення здоров’я, у певному розумінні наносить йому шкоду. Балансом медичного втручання ми називаємо рівновагу між необхідним медичним втручанням, що визначається об’єктивно-наявною клінічною ситуацією та достатнім медичним втручанням, тобто до межі, що є виправданою.

Ви запитаєте:

1. Як ми цього досягаємо?

Більшість стоматологів (стоматологічних клінік), самі не усвідомлюючи того, стали дилерами з продажу імплантатів і коронок, та роблять 100-200% націнки на них. Вони так і позиціонують себе – продавці стоматологічних послуг.

Система ціноутворення в клініці стоматології  СИМБІОТИКА  побудована таким чином, що не існує матеріального чи іншого заохочення лікарів «вкрутити», наприклад, ще один імплантат, чи поставити ще одну коронку, хоча можна обійтись без неї.

2. Як ми це контролюємо?

Запроваджена нами система не потребує людського контролю, а підтримує сама себе. А саме:

а) жоден лікар клініки стоматології  СИМБІОТИКА  не пов’язаний з постачальниками матеріалів і не бере участі у формуванні складу матеріалів клініки;

б) заробітна плата лікаря не залежить від загальної суми доходу стоматологічної клініки;

в) в клініці стоматології  СИМБІОТИКА  немає лікарів-універсалів. Кожен лікар спеціалізується в певному напрямку та на відповідному обладнанні.

Наприклад, якщо під час лікування карієсу лікар-терапевт (реставратор) запідозрить проблему з кореневими каналами, то такий пацієнт передається до лікаря-ендодонта, що спеціалізується на лікуванні кореневих каналів.

За такої системи лікар не зацікавлений в тому, щоб максимально «пролікувати» пацієнта, бо він не має права вийти за межі своєї спеціалізації та знань. Лікування поза межами своєї спеціалізації суворо карається.

г) Клініка стоматології СИМБІОТИКА не є ургентним медичним закладом (хоча жодному пацієнту, що потребує негайної медичної допомоги не буде відмовлено). В клініці запроваджено протоколи діагностики та системного аналізу клінічної ситуації. Тільки після повної діагностики та системного аналізу клінічної ситуації консиліум лікарів затверджує план лікування, що доводиться до відома пацієнта та погоджується з ним. Після затвердження пацієнтом цього плану розпочинається лікування.

3. Які результати?

Система діагностики і комплексного консиліумного аналізу клінічної ситуації дає нам та нашим пацієнтам найвищий прогнозований результат лікування.

Якщо Ви звернетесь в клініку стоматології  СИМБІОТИКА, досвідчені працівники нададуть Вам максимум інформації про фактичний стан Вашого здоров’я.

Проходження функціонального аналізу, рентген-діагностики та системи комплексного консиліумного аналізу клінічної ситуації за принципом «БАЛАНСУ медичного втручання» надасть Вам максимальну обізнаність про час та кошти, що потрібні на відновлення Вашого стоматологічного здоров’я.

Ще до початку лікування Ви можете побачити воскове прогнозування результату лікування, тобто, який вигляд будуть мати Ваші зуби після лікування.

Для нас важливо не тільки надати Вам необхідне лікування, але й не завдати невиправданої шкоди Вашому здоров’ю.

Ми не торгуємо імплантатами та коронками, ми не продаємо пломби.
Ми здійснюємо лікування в межах Вашої об’єктивно-наявної клінічної ситуації.

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки