All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Безпека

Захворюваність на внутрішньо-лікарняні інфекції і боротьба з ними належить до пріоритетних проблем охорони здоров'я. Актуальність даного питання визначається широким розповсюдженням інфекцій в установах будь-якого профілю, а також значними збитками, які ці захворювання завдають здоров'ю населення.

Відповідно до інформації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), інфекціями заражаються медичні працівники та пацієнти при наданні медичної допомоги як у стаціонарах, так і в амбулаторно-поліклінічних умовах. Крім цього, реєструються професійні внутрішньо-лікарняні зараження медичних працівників, що за таких умов стають джерелом інфекції.

У цьому аспекті стоматологічні клініки займають особливе місце. Загальновідомо, що серед лікувально-профілактичних закладів, в стоматологічних клініках та кабінетах найвищий ризик зараження інфекційними захворюваннями.

Інфекційне зараження є значним чинником ризику в стоматологічних клініках через імовірне перенесення мікроорганізмів кров'ю або слиною, в процесі прямого контакту з пацієнтом або непрямим контактом через медичне обладнання.

Стоматологічні установки, особливо стоматологічні наконечники та бори, сприяють розсіюванню мікрофлори порожнини рота пацієнтів у навколишнє середовище (повітря, предмети вжитку).

Серед усіх медичних працівників найбільший відсоток внутрішньо-лікарняного інфікування реєструється у лікарів-стоматологів – 38 %. Це пов'язано з недостатньою ефективністю проведених дезінфекційно-стерилізаційних заходів і, зокрема, неадекватним використанням дезінфекційних препаратів.

В клініці стоматології SYMBIOTYKA безпека пацієнта та медичного персоналу є одним із пріоритетних напрямків, і випливає з головного гасла медицини – «Не нашкодь».

Розуміючи важливість даного питання ми дещо ширше розглядаємо питання безпеки, і вирізняємо для себе три її основні напрямки:

  1. Безпека обладнання та технологій, які застосовуються для проведення лікування та діагностики;

  2. Безпека самого процесу лікування пацієнта;

  3. Безпека від зараження інфекціями (стерилізація та дезінфекція).

1. Почнемо з основного. У нашій клініці застосовуються обладнання та технології провідних виробників світу (Німеччина, Швейцарія, Японія, Італія). Все обладнання є новим, сертифікованим та відповідає найсуворішим європейським та світовим вимогам щодо безпеки людини при їх експлуатації. Деякі з них є унікальними та не мають аналогів у світі.

2. Безпека процесу лікування. Медичне втручання здійснюється фахівцями, які мають відповідні сертифікати, великий досвід роботи та регулярно підвищують свій професійний рівень, відвідуючи навчання та майстер-класи в Україні та закордоном. Точність виконання лікування контролюється за допомогою спеціальних оптичних систем (мікроскопів), аналізаторів оклюзії (прикусу) та артикуляції (процесу жування). Деякі матеріали, що використовуються для лікування, змішуються в спеціальних апаратах, тим самим забезпечують точність дозування та виключають людську помилку тощо.

3. Наявність внутрішньо-лікарняних інфекцій — це можливість заразитись інфекційним захворюванням (СНІД, вірусний гепатит, туберкульоз тощо) під час перебування та здійснення стоматологічного лікування.

В клініці стоматології SYMBIOTYKA застосовується комплекс заходів по боротьбі з інфекціями, а саме:

- весь персонал проходить регулярні медичні огляди;

- щоденно здійснюється триразове прибирання та дезінфекція поверхонь лікувальних кабінетів;

- поверхні стоматологічних установок дезінфікуються перед кожним прийомом пацієнта;

- доступ в лікувальну частину обмежено автоматичними дверима, та здійснюється лише медичним персоналом за спеціально виготовленими електронними картками;

- використовуються одноразові матеріали та засоби для прийому пацієнта (рукавички, нагрудники, чохли на підголовник, слиновідсмоктувачі тощо);

- весь маніпуляційний інструмент проходить передстерилізаційну обробку та дезінфекцію спеціальними засобами, після чого за допомогою спеціального обладнання пакується в пакети для стерилізації, які обладнані індикаторами контролю якості стерилізації;

- стерилізація здійснюється в стерилізаційній шафі (автоклав), при температурі 135º С, при повному вакуумі (без доступу повітря). Датчики і сучасні мікропроцесорні засоби контролю автоклава регулюють і контролюють параметри тиску і температури, необхідні для надійної стерилізації. Автоклав обладнаний спеціальним чіпом для запису якості процесу стерилізації. Окрім цього, під час стерилізації застосовуються багатопараметричні індикатори стерилізаційного циклу;

- щотижня органами СЕС беруться стерильні інструменти на дослідження контролю якості стерилізації, дається відповідне заключення;

- повітря: клініка обладнана сучасною системою повітряно-витяжної вентиляції та кондиціонування повітря, а кожен кабінет обеззаражується за допомогою сучасних бактерицидних ламп, які працюють постійно та є абсолютно безпечними для оточуючих;

- лікування кореневих каналів здійснюється одноразовим інструментом.

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки