All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Довіра

Довіра – чи не основний чинник, від якого залежить успіх взаємовідносин між людьми.

Міжособистісні стосунки між лікарем та пацієнтом бу­дуються за принципом практичної взаємодовіри, адже довіра, як морально-психологічна категорія, визначає ставлення як до дій іншої особи, так і до себе самої, ґрунтується на переконанні, що ця особа діє правиль­но, їй притаманні сумління і чесність.

Довіра є обо­в'язковим компонентом будь-яких відносин людей, що спілкуються між собою і мають тимчасові чи постійні цілі. Такою ціллю у взаємовідносинах лікаря та хворого є успіх у лікувальному процесі.

Взаємовідносини лікаря і пацієнта — це не просто обмін інформацією, це — частина лікування.

В клініці стоматології SYMBIOTYKA розуміють побажання і потреби пацієнта. Висловлюючи своє співчуття, розуміння, повагу та підтримку, ми будуємо фундамент довіри, що є основою успішного лікування.

Співчуття — це ключ до співпраці між лікарем та хво­рим. Ми вміємо поставити себе на місце хворо­го, подивитися на світ його очима. Вміння терпляче вислухати хворого, висловити йому свою підтримку та розуміння є тими першими кроками лікаря, яких очікує пацієнт.

Підтримка — одна із найважливіших умов пра­вильних взаємин лікаря і хворого. Підтримка в нашому розумінні означає прагнення лікаря бути корисним для хворого. Людина, що потребує медичної допомоги очікує від оточуючих, загалом, та від лікаря, зокрема, підтримки.

Розуміння хворого та повага до нього з боку лікаря — це підґрунтя, на якому закріплюється довіра, адже хворий переко­нується, що його скарги зафіксовані у свідомості лі­каря і він їх активно осмислює.

Таким чином, ми намагаємось максимально налагодити довірливі стосунки з нашими пацієнтами, які самі по собі стають цілющими, адже полегшують вплив інших лікувальних процедур. Наприклад, від цих взаємовідносин часто залежить дисциплінованість хворого, тобто готовність виконувати лікарські реко­мендації. Бажання співпрацювати зі своїм лікарем створює своєрідну платформу для бажання хворого змінити спосіб життя та покращити здоров’я.

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки