All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

 

 

Чотири роки детальної планування, підготовки та навчання дали свій результат.

За результатом проведеної Міністерством Охорони Здоров'я України акредитаційної перевірки на відповідність клініки медичним стандартам та нормам нам присвоєно Вищу категорію Закладу Охорони Здоров'я. 

Адміністрація вітає з цим увесь персонал Клініки стоматології СИМБІОТИКА.

Шановні друзі.

З дня нашого відкриття  ми поставили собі за мету створити стоматологічну клініку, що відповідатиме найвищим світовим вимогам до медичного закладу, як в напрямку забезпечення високого рівня надання медичної допомоги так і в створенні  ефективної системи управління та контролю за внутрішніми процесами.

Ми створили та впровадили систему управління персоналу, що включала  в себе велику кількість протоколів  та положень в сфері менеджменту.  Переймаючи європейський досвід  та аналізуючи своїх помилки ,ми постійно її доповнювали, удосконалювали та систематизували.

На початку 2015 року керівництвом клініки прийнято рішення  звести всі наші напрацювання в єдиний алгоритм роботи та доповнити ефективними засобами превентивного виявлення та усунення можливих недоліків в роботі персоналу. Виходячи з цього, в січні 2015 року керівництвом призначено робочу групу та розпочато впровадження системи управління якістю за стандартом ISO 9001. На протязі 4-х місяців ми впроваджували та проводили навчання з персоналом за  стандартом  ISO 9001 «Система управління якістю» та стандартом- IWA 1:2007 «Настанови щодо поліпшення процесів в організації охорони здоров’я».

З 17 по 29 квітня в нашій клініці ДП «Державний медичний центр сертифікації» Міністерства Охорони Здоров’я України проведено аудит  «Системи Управління Якості» на відповідність його стандарту ДСТУ ISO 9001:2009 (idn ISO 9001:2008).

За результатами проведеного аудиту ДП «ДМЦС» Міністерства Охорони Здоров’я України підтверджено відповідність Системи Управління Якістю на нашому підприємстві стандарту ISO 9001 та 30 квітня 2015 року видано сертифікат на систему управління якістю за №UA.1.27-15.

 З цієї нагоди вітаємо весь колектив Клініки стоматології «СИМБІОТИКА» з проходженням тривалого навчання та успішним складанням іспитів на впровадження та використання стандарту управління якістю - ISO 9001.

Це також хороша новина для наших пацієнтів – «SYMBIOTYKA», одна із небагатьох в Україні та єдина в західному регіоні стоматологічна клініка, що впровадила в свою діяльність систему управління якістю ISO 9001.


Шановні друзі.

Раді повідомити, що наш дитячий лікар, Миронович-Гуфрій Софія Богданівна, прийняла участь в науково-практичній конференції "Іновації в профілактиці та лікуванні дитячого карієсу" (Innovations in the Prevention and Treatment of Early Chaildhood Caries), що відбулась 23-24 жовтня на базі Мерілендського стоматологічного університету в м.Балтімор, США (University of Maryland School of Dentistry, Baltimore USA).

Ми постійно удосконалюємо свою майстерність та впроваджуємо сучасні медичні технології. Це надає нам впевненість у методах нашої роботи і стабільний прогнозований результат для Вас.

З повагою, 

Ваша Симбіотика.Науково-технічний прогрес неминучий, а тим більше в медицині. Не одне століття науковці проводять пошук нових методів діагностики захворювань та удосконалюють існуючі. Як відомо, прогнозований результат лікування залежить від правильності постановки діагнозу. 

Одним із найважливіших і еталонних методів діагностики у стоматологіі вважається рентген діагностика. Посеред поширених методик рентген-діагностики найточнішим на сьогодні вважається конусно-променева комп'ютерна томографія (КПКТ), більш відома як 3D-діагностика. Якщо звичайне (2D) рентгенологічне обстеження є сумаційним плоским зображенням та має часткове спотворення діагностичної інформації, то конусно-променева комп'ютерна томографія дає можливість сканувати об'єкт пошарово (товщина зрізу 0,1 мм.). Така методика виключає спотворення та дає на 100% точну копію об'єкта сканування.

Ставлячи перед собою високі стандарти результату лікування, відмінний сервіс та безпеку пацієнтів, ми вже сьогодні пропонуємо конусно-променеву комп'ютерну томографію на сучасному апараті компанії YOSHIDA (Японія), що забезпечує високу точність сканування (товщина зрізу 0,08мм) при найменшому в своєму класі рентгенологічному навантаженні.

Ми розвиваємось та надалі продовжуємо удосконалювати наші методи роботи для забезпечення  прогнозованого результату  діагностики та лікування.

Ми вдосконалюємось для того, щоб процес лікування для Вас став максимально комфортним та безпечним.

 

 З повагою, Ваша СИМБІОТИКА.


18 серпня 2014 року відбулось засідання Медичної ради та Комісії з контролю якості надання медичної допомоги Медичного центру «Клініка стоматології «СИМБІОТИКА». На засіданні були присутні лікарі Медичного центру, що безпосередньо задіяні в процесі комплексного стоматологічного лікування  та запрошені представники компанії постачальника  стоматологічних імплантатів.

Розглянуто та обговорено :

  • світовий  досвід застосування зубних імплантатів;
  • фундаментальні  дослідження в галузі стоматологічної імплантації та ендодонтичного(кореневої системи зуба) лікування за останні 20 років;
  • десятки складних  клінічних випадків дентальної імплантації та ендодонтичного лікування  проведених в нашому Медичному центрі.

За результатами засідання, беручи до уваги рекомендації Медичної ради та Комісії з контролю якості надання медичної допомоги,  керівництвом прийнято рішення:

  • прийняти  вищі стандарти якості медичної допомоги;
  • запровадити для пацієнтів, нові для медичної галузі, гарантійні зобов’язання та значно підвищити існуючі.

 Таким чином, раді повідомити , що з 01 вересня 2014 року в Медичного центру «Клініка стоматології «СИМБІОТИКА» запроваджується:

  • ПОЖИТТЄВА гарантія на стоматологічну імплантацію;*
  • П’ЯТИРІЧНА гарантія на лікування кореневих каналів зубів.

 

Сподіваємось, що наші нововведення нададуть Вам додаткової впевненості при прийнятті рішення про  стоматологічне лікуванння…

 

З повагою, Ваша СИМБІОТИКА.

*Гарантія надається на імплантати Швейцарської компанії STRAUMANN.

З умовами гарантії можна ознайомитись пройшовши консультацію в клініці.


Як повідомлялось раніше 4 квітня 2013 року в рамках "6-ї східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації" було проведено конкурс професійної майстерності зубних гігієністів за результатами якого зубний гігієніст нашої клініки Курочка Віра Євстахіївна отримала перше місце.

07 листопада 2013 року в м.Одеса відбувся фінальний конкурс професійної майстерності "Гігієніст зубний - 2013".

За результатами перевірки теоретичних знань сучасних протоколів проведення професійної гігієни та оцінювання практичних навиків учасників конкурсу,  Курочка Віра Євстахіївна виборола І-ше місце на всеукраїнському конкурсі.

Трудовий колектив клініки СИМБІОТИКА щиро вітає Курочку Віру Євстахіївну з таким високим професійним досягненням.


4 квітня 2013 року в рамках" 6-ї східноєвропейської конференції з проблем стоматологічної імплантації" було проведено конкурс професійної майстерності зубних гігієністів.

В конкурсі взяли участь зубні гігієністи різних стоматологічних клінік та кабінетів в тому числі гігієніст Клініки стоматології СИМБІОТИКА - КУРОЧКА Віра Євстахіївна.

За рішенням незалежного жюрі наш гігієніст - КУРОЧКА Віра Євстахіївна виборола перше місце, та була відзначена відповідною грамотою.

Трудовий колектив та адміністрація клініки стоматології Симбіотика, щиро вітає Курочку В.Є. з отриманою відзнакою та зичить не зупинятись на досягнутому і здобувати нові "професійні вершини". 


За ініціативи ГО «САМОПОМІЧ» у Львові проводяться профілактично-інформаційні заходи «Тиждень здорових зубів».

 Проведення  заходів викликано високим рівнем захворювання зубіві у дітей.

Як стверджують статистичні дані у Львівській області спостерігається найвищий рівень зубних захворювань в регіоні. До того ж, серед дітей збільшується статистика раннього карієсу.

«Найчастіше виникають такі проблеми як карієс, пульпіт, періодонтит. Причина таких захворювань полягає в тому, що немає їх профілактики на державному рівні. Батьки повинні самостійно приходити з дітьми до стоматолога регулярно, мінімум раз на півроку, проте це виконують одиниці. Як наслідок – все більше дітей звертаються вже у важких випадках захворювання, лікування яких призводить до заміни значної частини зубчика», - наголошує Софія Маринович, дитячий лікар-стоматолог клініки «Симбіотика».

Саме тому, 25, 26, 27 лютого та 01 березня ГО «САМОПОМІЧ» спільно з стоматологічною клінікою СИМБІОТИКА проводить безкоштовні профілактичні заходи серед дітей та проводить навчання по догляду за зубами.

 25 лютого 2013 року

Деякі матеріали з сайту: galinfo.com.ua/news/127877.html


АКЦІЯ.

В нашій клініці стартувала акція до дня св. Валентина для закоханих пар. Закохані пари мають можливість провести професійну гігієну та безкоштовно отримати консультацію лікар та пройти ренгенологічне обстеження. Читати...


Прагнете виглядати молодше? Посміхайтеся!

Вчені з Інституту людського розвитку імені Макса Планка провели дослідження, в яких довели, що вираз обличчя змінює враження про вік людини. З‘ясувалося, що усміхнена людина виглядає молодше, ніж людина з нейтральним або незадоволеним виразом обличчя.

Секрет полягає в тому, що коли людина посміхається або сміється, навколо очей і куточків губ з’являються тимчасові зморшки. Співрозмовнику важко зрозуміти, які з них є наслідком позитивних емоцій, а які видно і в звичайному стані. Таким чином, посмішка маскує вікові зміни. І до того ж вона робить обличчя привабливішим, що також молодить її володаря.

В експерименті брали участь 154 людини різної вікової категорії: молоді, люди середнього віку та старшого. Їх завданням було переглянути 170 портретів людей різного віку, кожен з яких на фотографії зображував кілька емоційних станів: злість, страх, смуток і щастя.

Результат показав, що вираз обличчя залежно від емоції сильно впливає на враження про вік людини. Найбільш точно учасники експерименту визначали вік по портрету з нейтральним виразом обличчя. У той час як щасливе обличчя, як правило, здавалося на 2-3 роки молодше істинного віку.

Джерело: http://vkurse.ua    28.05.2012

 

 


Риба зміцнює зуби

Рибні страви є засобом профілактики пародонтиту — запалення тканин, що оточують зуби.

Фахівці Університету Південної Австралії та Університету Аделаїди в Австралії провели аналіз 8 досліджень, в яких вивчалася залежність стану здоров‘я порожнини рота від харчування. Виявлено, що у людей, які вживають не менше двох порцій жирної риби в тиждень, зуби і ясна знаходяться в кращому стані, ніж у тих, хто їсть мало риби.

Вміщені в рибі жирні кислоти Омега-3 захищають порожнину рота від пародонтиту та допомагають зміцнити здоров’я ясен, якщо захворювання вже розвинулося.

Джерело: http://vkurse.ua    28.05.2012


90% людей не вміють чистити зуби

Всі люди чистять зуби, але тільки кожен 10-й робить це правильно, чим знижує ризик появи карієсу.

Співробітники академії Салгренска і Університету Гетеборга (Швеція) вирішили дослідити правильність техніки чищення зубів. Виявилося, що більшість шведів регулярно чистять зуби з фторовмістною зубною пастою. Але лише деякі знають про те, як фтор запобігає карієсу. Результати показують, що тільки 10% населення використовують зубну пасту ефективно.

У дослідженні взяли участь шведи у віці 15-16 років, 31-35 років, 60-65 років і 76-80 років. Їх питали про те, скільки разів на день кожна людина чистить зуби, і скільки витрачає на процедуру часу. Також ставили питання про використання фторовмістної пасти, і про те, скільки зубної пасти вони наносять на зубну щітку та скільки води використовується для полоскання рота.

Результати показують, що тільки 10% населення використовують зубну пасту ефективно .. При цьому 80% опитаних заявили, що вони задоволені доглядом за власними зубами.

Вчені дійшли висновку, що більшість людей чистять зуби так, як це роблять їх батьки. Навіть якщо вони знають інші ефективні способи чистки, то все одно обирають старі та знайомі методи.

Джерело: http://vkurse.ua    30.05.2012


Поцілунок як самий приємний метод профілактики карієсу!!!

В результаті проведення досліджень Британські вчені виявили, що поцілунки можуть стати на заваді такого захворювання як карієс. Під час поцілунку в ротовій порожнині збільшується слиновиділення, а слюна, як ми знаємо, має антибактеріальні властивості і успішно бориться з утворенням зубного нальоту. Звідси, чим більше ви цілуєтесь, тим менше шкідливого нальоту утворюється на зубах. Тому, вчені рекомендують як можна більше цілуватись, так як це не тільки перешкоджає утворенню карієсу, а й піднімає настрій і стимулює мязи обличчя!!))

 

Джерело: ttp://ukrstomat.com 06.07.2012 року

До речі, Всесвітній День Поцілунків (WorldKissDay) відмічають щорічно  6 липня і батьківщиною цього свята є саме Великобританія

 


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки