All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Ціль

Наша ціль - надати людям найбільш ефективний спосіб для задоволення потреби бути здоровим і жити повноцінним життям. Ми хочемо донести до людей повний простоти і логіки, ефективний до геніальності шлях збереження свого здоров'я. 

Тільки у Ваших силах зберегти своє здоров'я та красу, а наше покликання – допомогти Вам у цьому.

Велике значення в нашій клініці ми надаємо індивідуальній профілактиці, що сприяє запобіганню карієсу зубів та захворювань пародонту. Професійна гігієна порожнини рота, що проводиться стоматологічними гігієністами нашої клініки, дозволяє зберегти природні зуби навіть в літньому віці.

Крім того, в останні роки стоматологічні процедури, в цілому, стають дорожчі. Але великих витрат допоможе уникнути профілактика. Наші пацієнти розуміють, що лікування стоматологічного захворювання на ранній стадії (терапевтичним способом) обійдеться дешевше, ніж в запущеній формі, коли крім терапії, можливо, доведеться вдатися до хірургічного та ортопедичного лікування. Чим сильніше зруйнований зуб, тим вища вартість лікування. Ось чому в західних країнах люди рідко відкладають відвідування стоматолога «на потім». Адже зуби, на відміну від інших тканин організму, не відновлюються, і якщо не вилікувати зуб вчасно, в подальшому це виявиться складніше і дорожче.

Отже, найважливішою ціллю нашої клініки є виховання та укорінення стоматологічної культури серед населення, що забезпечить покращення здоров'я людей загалом.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки