All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Яка у нас Місія?

Місія нашої клініки має три основні аспекти — Соціальний, Економічний та Корпоративний.

Наша Соціальна місія — надавати ефективну, безпечну та якісну медичну допомогу. Надання медичної допомоги повинно бути збалансованим, достатнім, об’єктивним та виправданим. Надана медична допомога повинна давати реально прогнозований та стабільний результат. Від стоматологічного здоров’я залежить фізична та естетична свобода людини, що виражається в свободі спілкування, свободі поведінки тощо.

Дуже часто люди не можуть досягнути поставлених цілей в приватних чи публічних справах через незадовільний стан стоматологічного здоров’я.

Невпевненість у свіжості подиху, незадоволення естетикою та привабливістю посмішки породжує комплекс невпевненості та дискомфорту, що в свою чергу ускладнює досягнення поставлених цілей.

Одне з основних завдань Соціальної місії – повернути нашим пацієнтам відчуття впевненості в собі та свободи в спілкуванні.

З цього випливає наш девіз:

Почувайся Вільно. Почувайся Впевнено. Посміхнись.

Наша Економічна місія — здійснювати управління всіма процесами в компанії таким чином, щоб економічні результати діяльності забезпечували стабільне зростання її фінансового благополуччя та прибутковості, створюючи додаткову цінність для всіх зацікавлених сторін.

Наша Корпоративна місія — забезпечувати нашим Працівникам належні умови праці та відпочинку, надавати та підтримувати можливості для професійного і кар'єрного росту, бути чесними, відкритими та  відповідальними по відношенню до них. Створювати найкращі робочі місця, залучати ініціативних, творчих людей, розкривати їх таланти, справедливо оцінювати та компенсувати їх зусилля, надихати на нові звершення.

Клініка стоматології Симбіотика - це стоматологія комплексних рішень.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки