All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Інновації

Стоматологи - це, мабуть, самі "страшні" для багатьох людей лікарі. Більшість з нас із здриганням думають про необхідність візиту в "кабінет тортур". Ймовірно, причина цього - в низький рівень розвитку стоматології. Адже дорослі люди ще застали часи радянських поліклінік, коли, для того, щоб залікувати хворий зуб, потрібно було прийти в поліклініку до шестої ранку і години дві простояти в черзі за талончиком, а потім - терпіти муки катувань в кріслі. Ось звідки здригання.

А між тим, часи, коли стоматологія асоціювалася з болем, давно в минулому. Сучасне обладнання дозволяє проводити будь-які операції практично безболісно.

Змінилися і самі матеріали, що використовуються лікарями. Раніше понад 70% всіх стоматологічних послуг становили послуги із заміни існуючих пломб.

З використанням нанотехнологій все змінилося. 

До інноваційних технологій, що використовуються в нашій клініці ми відносимо – методи непрямих реставрацій (вініри, вкладки, накладки); революційну систему відбілювання Beyond Polus; сучасні апарати рентген діагностики Yoshida; артикулятор Kavo; мікроскоп Karl Kaps; система мініінвазивного препарування зубів SANDMAN Future, система мініінвазивної хірургії PIEZOSURGERY та багато іншого.

Загалом, стоматологія однозначно пішла далеко вперед. Тепер будь-яка стоматологічна процедура, будь то виправлення прикусу або звичайне пломбування, не доставлять Вам ніяких неприємних відчуттів та забезпечить високий прогнозований результат!

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки