All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Якість

Oдним із найважливіших питань, що виникають у відносинах між лікарем і пацієнтом, між лікарем і закладом охорони здоров’я та державними органами, є питання якості медичної допомоги, що надаються пацієнтам.

Як не дивно, але лікар та пацієнт по-різному оцінюють якість наданої медичної допомоги. Пацієнт оцінює якість медичної допомоги з позицій стану свого здоров’я після лікування та ставлення (відношення) до нього лікаря, а саме, його чуйності, тактовності, здатності до співпереживання, достатності часу на бесіди тощо. Лікарі оцінюють якість надання медичної допомоги насамперед за технічною майстерністю, досягненням бажаного результату лікування тощо.

Законодавством України визначено лише загальне поняття якості послуги і не розмежовано окремо поняття якості медичної послуги. Під якістю розуміється властивість послуги, яка відповідає вимогам, встановленим для цієї категорії послуги у нормативно-правових актах і документах та умовами договору зі споживачем.

Виходячи з загальних правил законодавства та викладених в нормативних актах Міністерства охорони здоров’я України “Нормативів надання медичної допомоги» в клініці стоматології СИМБІОТИКА розроблено та впроваджено власні критерії та показники, за якими ми оцінюємо якість наданої нами медичної допомоги.

 

Такими критеріями є:

- рівень профілактики та реабілітації;
- повнота діагностики та обстеження;
- науково-технічний рівень процесу лікування;
- безпека лікування;
- ефективність лікування;
- збалансованість та виправданість медичного втручання;
- ступінь задоволення пацієнтів отриманою медичною допомогою;
- рівень сервісу до та після лікування;
- диспансеризація (опіка після лікування).

Вказані показники запроваджені з метою власного, внутрішньо-клінічного контролю за роботою медичного персоналу та оцінки рівня їх професіоналізму. Виходячи зі складної системи оцінювання роботи наших працівників ми розробляємо та впроваджуємо додаткові методики та засоби навчання медичного персоналу для підвищення якості та ефективності наданої медичної допомоги.

На протязі 2014 - 2015 років впроваджено Систему управління якістю ISO 9001. За результатом проведеного аудиту ДП «Державний медичний центр сертифікації» Міністерства Охорони Здоров’я України підтверджено впровадження системи управління якістю в нашій клініці та видано сертифікат за №UA.1.27-15.

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки