All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Опіка

Після закінчення лікування в нашій клініці  відносини між нами не припиняються, а переходять на інший рівень. В нашій клініці запроваджено пожиттєву стоматологічну опіку, що полягає у безкоштовних профілактичних оглядах лікаря та відповідних рекомендаціях.

Під стоматологічною опікою ми розуміємо комплекс заходів взаємодії клініки та пацієнта протягом всього життя починаючи з моменту закінчення комплексного лікування.

Після закінчення комплексного стоматологічного лікування клініка бере на себе зобов’язання забезпечити пацієнта комплексом заходів головним завданням якого є збереження стоматологічного здоров’я пацієнта на стабільному рівні.

Такі заходи включають в себе: систематичні огляди та консультації, професійну гігієну, навчанню правилам та методам повсякденної гігієни, підбирання індивідуальних засобів щоденної гігієни тощо.

Впровадження пожиттєвої стоматологічної опіки дає нам змогу з впевненістю підтримувати довгострокові гарантійні зобов’язання та випередити можливі проблеми в майбутньому.

В межах дії пожиттевої стоматологічної опіки Ви маєте змогу здійснити:

- першочерговий запис на безкоштовний огляд до лікаря;

- проведення професійної гігієни в зручний для Вас час;

- переважний запис на проведення стоматологічного лікування;

- негайний прийом у випадку настання гарантійного випадку;

- прийом лікаря в позаробочий час.

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки