All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Професіоналізм

Поділ праці і її ускладнення веде до закріплення за індивідом певної професії, що вимагає спеціальних знань і умінь, особливої кваліфікації. На основі виконання однорідних трудових функцій складаються конкретні професії, об'єднані загальною назвою (токар, водій, зоотехнік, лікар, вчитель тощо). Майстерність, умілість, грамотність виконання трудових функцій певної професії називають професіоналізмом. Коли робота зроблена якісно, нерідко говорять, що вона виконана професійно. Якщо людина допускає у своїй справі брак, то говорять про непрофесійну роботу. Професіоналізм – це результат навчання і досвіду роботи.

Деякі люди вважають, що достатньо заснувати стоматологічну клініку, придбати нове високотехнологічне обладнання, винайняти «якийсь там персонал» і лікування буде здійснюватись на високому рівні.

Якість лікування в першу чергу залежить від людей, які здійснюють таке лікування, їхніх знань та навиків. Навіть найсучасніше обладнання та технології не допоможуть здійснити якісне лікування, якщо лікар не має відповідних знань та професійних навиків.

В клініці стоматології СИМБІОТИКА професіоналізм ми розуміємо як певну характеристику праці медичного працівника, яка відображає рівень і характер оволодіння ним професією, яка означає, що людина виконує свої обов’язки на високому рівні.

Професіоналізм включає високі результати праці, ефективне виконання професійної діяльності при взаємодії з іншими людьми, наявність професійно-важливих якостей особистості.

В поняття „професіоналізму” ми включаємо три складові: професійну діяльність, професійне спілкування, особистість професіонала.

Професійна діяльність – це активність нашого працівника, яка спрямована на перетворення предмету праці, з метою отримання прогнозованого результату.

Професійне спілкування – це активність медичного працівника, яка спрямована на встановлення взаємодії і співробітництво з іншими працівниками в процесі праці, з метою удосконалення та досягнення відповідного результату.

Особистість професіонала – це сукупність психічних якостей та властивостей медичного працівника, які дають можливості для виконання ним професійної діяльності і разом з тим, які змінюються і удосконалюються в процесі праці.

Наявність трьох складових професіоналізму і є тими критеріями, до підвищення яких постійно заохочуються працівники стоматологічної клініки СИМБІОТИКА.

Нами спеціально розроблено та впроваджено зовнішні та внутрішні умови та критерії досягнення професійного росту медичного персоналу. А саме:

Внутрішні умови:

– заохочення активності працівника до професійного росту;

– побудова свого професійного шляху по висхідній траєкторії (поганий солдат, якщо він не хоче стати генералом);

– прагнення людини до досягнення свого максимального рівня;

– мотивація самореалізації;

– високий рівень вимог до самого себе;

– прагнення до збереження і примноження своїх досягнень.

Зовнішні умови:

– сприятливе середовище, яке спонукає працівника до розкриття його справжніх професійних можливостей;

– наявність подій (навчання, майстер-класи, лекції тощо), які можуть стати поштовхом до кульмінації і піків в професійному розвитку.

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки