All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Профілактика

Ваші зуби можуть бути здоровими і красивими протягом тривалого часу, якщо Ви належним чином підтримуєте гігієну порожнини рота. Правильний догляд за ротовою порожниною допоможе запобігти руйнуванню зубів, пародонту (гінгівіт та періодонтит) та іншим захворюванням.

Усім відомо і зрозуміло, що профілактика краща за лікування. І це не просто гасло, – профілактика значно приємніша і дешевша.

Хочете заощадити на стоматологічному лікуванні – чистіть  зуби.

Кожного дня необхідно чистити зуби щіткою щонайменше два рази. При цьому немає потреби чистити зуби одразу ж після прийому їжі.  Досить ретельно робити це вранці і ввечері. Чищення зубів і ясен лікарі рекомендують проводити як мінімум протягом 2 хвилин, справа наліво, рухаючись від бічних ділянок до центру, спочатку з зовнішньої поверхні, потім — з внутрішньої.

Цікавий факт: люди, які чистять зуби тричі на день, рідше страждають від надмірної ваги. До такого висновку прийшли японські вчені, які вивчили спосіб життя 14 тис. чоловік.

Зубні щітки бувають ручні і автоматичні (електронні або ультразвукові). Останні мають змінні мікронасадки і таймер. Контролюючи швидкість обертальних рухів, вони добре видаляють зубний наліт, дістаючись до найвіддаленіших ділянок. Що стосується ручних щіток, то краще вибрати щітку з частою щетиною середнього ступеня жорсткості. Така щетина добре проникає у простір між зубами, не травмує тканини пародонту і легко видаляє наліт  з усіх поверхонь зубів. Максимальний термін служби будь-якої щітки – 3 місяці.

Цікавий факт: Перша електрична зубна щітка була запатентована в Швейцарії після Другої світової війни. Вона працювала від електричної мережі. Хоча багатьом ця ідея здалася дивною, але електрична зубна щітка  швидко завоювала популярність. Зараз 12% людей у всьому світі користуються електричною зубною щіткою.

Навіть найякісніша чистка неспроможна  видалити наліт з міжзубних проміжків. Залишки їжі, що скупчуються в цих місцях сприяють швидкому розвитку каріозного процесу. Тому для чищення міжзубних проміжків використовуйте флоси - зубні нитки. Вони бувають товсті, тонкі, вощені і навіть фторовані. Новачкам краще розпочати з тонкої фторованої нитки. Товста може травмувати міжзубні сосочки і тканини ясен.

Обережно відмотайте з касети нитку довжиною 35 - 40 см, зафіксуйте між великим і вказівним пальцями обох рук. М'яко рухаючи нитку вперед - назад - вверх, очищайте зубні проміжки. Нитку не можна використовувати повторно.

Повна гігієна ротової порожнини неможлива без очищення язика. На його поверхні накопичується велика кількість мікробів, що є причиною неприємного запаху з рота. Для видалення нальоту з язика використовують скребок для язика або спеціальну щіточку. Починайте чистку з кореня язика, поступово просуваючись до його кінцівки.

Якщо при використанні флоса ясна кровоточать, користуйтесь внутрішнім іригатором. Цей пристрій повністю замінює флоси і зубочистки. Іригатор не тільки швидко і якісно видаляє зубний наліт з усіх важкодоступних місць ротової порожнини, але і м'яко масажує ясна струменем води, запобігаючи їх запаленню і кровоточивості. Зубні еліксири і гелі - приємне завершення догляду за ротовою порожниною.

Ви мабуть не раз зауважували, що люди котрі не впевнені в свіжості свого подиху чи привабливості посмішки - прикривають рукою обличчя розмовляючи або соромляться посміхатись.

Колектив клініки стоматології SYMBIOTYKA бажає Вам міцного здоров'я, почуватись вільно і  впевнено в спілкуванні та частіше посміхатись. 

Не забувайте також про професійну гігієну ротової порожнини, яка є невід’ємним атрибутом сучасної людини. 

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки