All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Сервіс

З розпадом Радянського Союзу та приходом ринкової економіки активно почали засновуватись приватні медичні заклади та почала розвиватись приватна медична практика. Останніми роками все більше людей починають звертатись до приватних медичних закладів. Однією з найголовніших відмінностей, що відрізняє державний медичний заклад від приватного полягає в сервісі, який отримує пацієнт.

Сервіс – це сукупність дій колективу та організація діяльності клініки таким чином, щоб створити відповідну атмосферу для приємного перебування пацієнта в клініці. До поняття сервісу ми також відносимо можливість клієнта замовити для себе додаткові послуги (організація обстеження стану здоров’я в лікарів загального профілю, вибір зручного для себе часу прийому, замовлення V.I.P. – прийому тощо).

Для клініки стоматології SYMBIOTYKA сервіс – це більше ніж послуга, це наш спосіб думки і дії. Це не просто спосіб надання медичної допомоги чи консультації, це – посмішка, що чується в голосі по телефону, швидка відповідь на запитання, настрій постійно вдосконалюватись. Це спосіб, у який ми працюємо з пацієнтами.

Наша стратегічна мета - зробити клініку стоматології SYMBIOTYKA лідером сервісу серед медичних закладів.

Наша мета підкріплюється діями кожного працівника, які повинні демонструвати першокласний сервіс щодня.

ПрофесіоналізмПрофілактикаБалансБезпекаЯкістьДовіраСервісОпікаІновації

Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки