All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Цікаві факти про рентгенологію

Не вдаючись в подробиці наведемо Вам дослідження проведені American College of Radiology  та Radiological Society of North America (RSNA).

Наведемо Вам певні факти з проведеного дослідження та спробуємо роз’яснити деякі терміни.

1. Що таке рентгенівські промені і що вони роблять?

Рентгенівські промені є однією з форм променистої енергії, як світло або радіохвилі. На відміну від світла, рентгенівські промені можуть проникати в тіло, що дозволяє "виробляти фотографії" внутрішньої структури органів людини. Рентгенолог може переглядати їх на плівці або моніторі.

2. Вимірювання дози опромінення

Науково одиниця вимірювання дози радіації, яку зазвичай називають як ефективна доза, є мікрозіверт (мкЗв) . Інші одиниці виміру дози опромінення включають рад, бер, рентген тощо.

Різні тканини і органи по-різному чутливі до опромінення

3. Яке природне  "фонове" опромінення?

Термін ефективна доза використовується, коли мова йде про радіаційне навантаження в середньому по всьому тілу. Ми зазнаємо впливу радіації з природних джерел, весь час. За останніми оцінками, нормальне (фонове) навантаженя становить близько 3000 мкЗв на рік (від побутових приладів, випромінювання з космосу тощо). Променеве навантаження від космічних променів протягом перельоту на 1000 км. становить близько 300 мкЗв. В основним джерелом фонового випромінювання є радон в наших будинках (близько 2000 мкЗв на рік). Щоб пояснити це простими словами, ми можемо порівняти опромінення від одного панорамного рентген-дослідження ротової порожнини, як еквівалентну кількість радіаційного впливу, яке отримуєш на відкритому сонці протягом 3-ох! днів.

Отже, сучасна рентгенодіагностика - це найбільш передові та безпечні технології, які стоять на варті здоров'я людини.

Читайте також:

- види рентген-діагностики в клініці стоматології СИМБІОТИКА.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки