All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Види рентген-діагностики

Діагностичне обладнання, що використовується в клініці стоматології Симбіотика виготовлено одним із провідних виробників рентгенологічного обладнання у світі - японської компанії YOSHIDA.

Рентген апарати YOSHIDA славляться у всьому світі своєї технічною надійністю та унікальною запатентованою системою отримання рентгенівського знімка, що дає найменші фонові навантаження на пацієнта. Наприклад: інтраоральний (прицільний) рентген дає променеве навантаження на пацієнта 4 мкЗв, а панорамний рентген - 10 - 20 мкЗв. Для порівняння флюрографія, яку ми зобов’язані проходити кожного року дає рентген-навантаження 700 мкЗв.

 

 

1. Комп'ютерна томографія

На сьогоднішній день комп'ютерна томографія є найсучаснішим методом діагностики в стоматології. Суть цього методу полягає в пошаромому (товщиною до 1мм) рентгенологічному дослідженні органу людини. Проходячи через тіло людини рентгенівські промені створюють певні «тіні» що потрапляють на надчутливу матрицю томографа і за допомогою спеціальних програм формують вигляд  органу людини що піддавався скануванню. 

2. Панорамний рентген знімок (ОПГ).

Це діагностичний знімок всіх зубів. Застосовується для діагностики загального стану зубо-щелепової системи.

3. Телеренгенографія (TLG)

Це  рентгенівські  знімки  черепа,  виконані  за спеціальною  методикою, що дозволяє  отримати  знімок  з розмірами близькими  до реальних.  ТРГ використовується лікарями - ортодонтами.  За  ТРГ аналізується  геометрія  особи,  виявляється  характер  і  причина патології, визначаються  допустимість  і межі  переміщень  зубів, при цьому оцінюється  зміна  профілю обличчя  пацієнта

 

4. Інтероральний або прицільний рентген знімок

Використовується для виявлення та анлізу змін чи патологій  в зубі та/або навколо зубних тканинах. Також, прицільний рентген використовується як діагностичний після проведення лікування (наприклад - ендодонтичного).

5. Знімок скроне-нижньощелепового суглобу (С.Н.Щ.С)

Використовується для виявлення та аналізу змін в суглобах. Знімок проводиться як з закритим ротом так і відкритим.

6. Знімок кисті руки.

Даний метод дослідження застосовується в ортодонтії з метою визначення так званого "кісткового віку" пацієнта. Справа в тому, що ортодонтичне лікування в певних патологіях прикусу доцільно проводити в періоди активного розвитку лицьового скелета.


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки