All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Профілактика

Основним напрямком у дитячій стоматології в клініці SYMBIOTYKA є профілактика захворювань зубів та ротової порожнини. Проводяться профілактичні заходи, щоб запобігти виникненню захворювання або зменшити ризик його виникнення. З цією метою впроваджені наступні методи профілактики виникнення карієсу:

  1. Глибоке фторування

Покази до використання методу: здорові зуби (молочні, постійні); карієс на стадії плями; підвищена чутливість зубів. При проведені глибокого фторування зміцнюється структура емалі, тому такий зуб стає стійкішим до карієсу. Фтор, що входить до складу препарату проникає в глибину емалі, де залишається і діє від 6 місяців до 2 років після нанесення на поверхню зуба, що посилює міцність емалі.

  1. Герметизація фісур

Покази до використання: здорові молочні та постійні зуби (лише жувальна група зубів). Принцип методу полягає в наступному – заглиблення (борозни) жувальної поверхні зуба очищують від нальоту і покривають герметиком, оскільки вони дуже вразливі до карієсу. Герметик захищає борозни від потрапляння нальоту, залишків їжі, що запобігає виникненню карієсу в даній ділянці. Також герметик виділяє фтор всередину зуба (антикаріозний ефект). Зберігатись на поверхні зуба герметик має протягом 2 років. Це оптимальний термін для формування стійкості зуба проти карієсу.

Важливу роль у виникненні карієсу, захворювань ясен відіграє індивідуальна гігієна ротової порожнини. Часто діти не вичищають наліт на зубах. Рекомендовано двічі на рік звернутись до дитячого лікаря – стоматолога, який в умовах клініки усуне наліт на зубах, проведе навчання з догляду за ротовою порожниною, а також підбере засоби для догляду за зубами та ротовою порожниною, які будуть оптимальними для Вашої дитини.

 

 


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки