All inclusive
Пн - Пт:9:00 - 20:00
Сб:9:00 - 15:00
SYMBIOTYKA
  • pol
  • eng
  • укр
Phone SYMBIOTYKA +38 067 22 44 00 1  
Phone SYMBIOTYKA +38 094 847 07 98  
Phone SYMBIOTYKA +38 032 247 07 98  
ДіагностикаПрофесійна гігієнаЕстетична стоматологіяДитяча стоматологіяТерапіяХірургічне лікуванняОртопедіяОртодонтіяГарантія

Клініка стоматології SYMBIOTYKA запроваджує акцію «Зміни посмішку»

В межах акції Ви можете провести професійну гігієну зубів та відбілювання лише за ціною відбілювання.

Загальна вартість акційної пропозиції — 5000 грн. Економія складає 680 грн.

Записуйтесь на прийом вже зараз і отримуйте знижку. Кількість акційних пропозицій обмежена.

Для сучасного суспільства білосніжна красива посмішка це не лише ознака здоров’я, а своєрідний атрибут успішності!

В процесі життєдіяльності наші зуби змінюють колір, що в основному пов’язано з продуктами, які містять барвники, а також з курінням. Окрім того, зуби також можуть темніти в результаті пошкодження або в процесі природного старіння. До того ж, деякі ліки, прийняті за призначенням лікаря під час формування зубів, можуть викликати утворення плям всередині самої структури зуба. Регулярне чищення зубів здатне усунути тільки поверхневий наліт, а той, що знаходиться глибоко в структурі твердих тканин можливо усунути лише професійними методами. Це стосується не лише професійної гігієни, а й процедури відбілювання.Так що собою являє відбілювання? Це зміна кольору зубів, за допомогою використання професійних відбілюючих препаратів на основі пероксиду водню.

Перші спроби відбілювання робили ще у Cтародавньому Римі за допомогою сечовини, а перші згадки про використання пероксиду водню датуються кінцем 19 ст.

Звичайно з тих пір багато чого змінилось і за останні 20 років стоматологія зробила великий прорив, це стосується і відбілювання зубів. Сьогодні розрізняють домашнє та офісне відбілювання.

Переломним періодом став 1999 рік, коли компанія Beyond представила інноваційну систему Power - Whitening, яка є найбільш ефективним і сучасним методом відбілювання.

Чому система Beyond найкраща на сьогоднішній день? Блакитне світло, яке випромінюється спеціальною лампою Beyond, активує відбілюючий гель, в складі якого є перекис водню і спеціально розроблені формули, а також AFC-сполука, що заповнює дефекти емалі, знижує чутливість і захищає від карієсу. Апарат Beyond випромінює удосконалене блакитне світло довжиною хвилі 480-520 нанометрів. Апарат обладнаний системою оптичних лінз, які повністю відфільтровують шкідливе інфрачервоне, ультрафіолетове випромінювання, створюючи так зване «холодне світло» (температура становить не більше 37,6 °С), що є абсолютно безпечним для людини і вирізняє цю систему серед всіх інших.

Процедура відбілювання одноразова і полягає у нанесенні спеціального гелю на поверхню зубів і активацію його за допомогою лампи Beyond, займає лише 45 хвилин і є абсолютно безболісною. Зуби стають світлішими на 5-12 відтінків.

Хто може відбілити зуби? Протипоказаннями для проведення відбілювання системою Beyond є пацієнти з алергічними реакціями на пероксиди чи їх сполуки, діти до 16 років і вагітні жінки. Не рекомендують відбілювання також жінкам у період лактації. Крім того, не рекомендують проводити відбілювання пацієнтам зі значним пошкодженням емалі (це має визначити лікар). Процедуру проводять після проведеної професійної гігієни. Потрібно пам’ятати, що попередньо встановлені пломби чи реставрації не відбілюються, тому після процедури їх доведеться замінити на новий відтінок. Тривалість результату залежить від способу життя пацієнта і в середньому триває 1,5 роки. Важливим критерієм збереження кольору буде своєчасність проведення профілактичних оглядів у стоматолога, своєчасна професійна гігієна, санація ротової порожнини  і зменшення споживання продуктів, що містять барвники, а також - відмова від куріння.

Технологія Beyond використовується більше ніж в 100 країнах світу і є абсолютно безпечною, про що свідчать численні нагороди та відсутність будь-яких ускладнень!


Акційна пропозиція! 
Зміни посмішку

Лікування дітей без застосування бор-машини

Корпоративні знижки