Імпланти зубів: як правильно вибрати?

При виникненні потреби в імплантації досить часто пацієнти обирають зубні імпланти виключно за ціною. Сьогодні ми б хотіли показати Вам зовсім інші пункти за якими ми рекомендуємо обирати зубні імпланти. Отже, розпочнімо. 

Зубні імплантанти варто обирати за: 

  1. Матеріалом виготовлення. Найкраще обирати імплант, що складається з кількох сплавів, а саме з титану та діоксиду цирконію. 
  2. Відсотком приживлення. Звісно, чим вищий відсоток, тим більше шансів на успішну імплантацію. 
  3. Терміном приживлення. Чим більший термін приживлення, тим довше відбувається планування імплантації та її проміжні етапи. 
  4. Наявністю / відсутністю протипоказань саме для вас (куріння, діабет, проблеми зі щитоподібною залозою та ін.). Перш ніж погоджуватися на імплантацію необхідно здати певний перелік аналізів, які необхідні для спростування наявності протипоказань для операції. 
  5. Наявністю / відсутністю гарантій. Основним показником якості зубних імплантів є довічна гарантія. 

Цих 5 пунктів повинні допомогти Вам обрати найкращий зубний імплант та розпочати процес імплантації. 

Зверніть увагу, що вибір зубного імпланту це лише 30% успішної імплантації. Інші 70% залежать від обраної Вами клініки, лікаря, процесу планування імплантації та дотримання усіх рекомендацій після операції. 

В стоматологічній клініці SYMBIOTYKA ми використовуємо лише швейцарські найкращі імпланти Straumann Group, які є лідерами №1 у світі:

  1. Neodent;
  2. Roxolid SLA;
  3. Roxolid SLActive.

Кожен з цих зубних імплантів безумовно є найкращими серед конкурентів, тому ми розписали Вам по кожному типу імпланту 5 основних пунктів. 

Читайте детальніше про імплантацію зубів в SYMBIOTYKA та яких результатів досягли наші пацієнти.

 

 

Імпланти зубів Straumann Group Neodent

 

Зубні імпланти Straumann Group Roxolid SLA

 

Зубні імплантати Straumann Group Roxolid SLA менш інвазивні в порівнянні з титановими імплантатами через те, що можна використовувати вужчі імплантати, і можна зберегти дорогоцінну кістку. Використання імплантатів Straumann Group Roxolid SLA у деяких випадках допомагає уникнути операції нарощення кісткової тканини.

Зубні імплантати Straumann Group Roxolid SLActive

 

Поверхня імплантату є біологічно активною і гідрофільною. Зубний імплантат SLActive стимулює процеси загоєння, покращує кровопостачання кісткової тканини, зменшує запалення і прискорює формування кістки.

Враховуючи вище перераховані основні чинники за якими варто обирати імпланти Ви вже зможете зробити для себе правильне рішення. 

Зверніть увагу! Що для себе Ви можете обрати будь-який з цих типів зубних імплантів, проте після детального аналізу імплантологом Вашої ситуації вибір імпланта зубів може бути зміненим. 

Клініка SYMBIOTYKA піклується про ваше здоров’я саме тому ми використовуємо лише найкращі імпланти та плануємо вашу операцію заздалегідь. Тому ви можете бути на 100% впевнені у якості імплантації в нашій клініці.

Останні додані статті

 

Запишіться на візит онлайн

Заповніть, будь ласка, форму.
Ми зв’яжемося з Вами для уточнення усіх деталей

Телефонуйте нам

 

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: