Як вибрати хорошого ортодонта у Львові?

Ми підготували для Вас кілька порад, які допоможуть вибрати хорошого ортодонта і виправити прикус.

На що варто звернути увагу при виборі ортодонта:

Тепер розповімо про кожен пункт детальніше. 

Наявність диплома ортодонта

 

Зверніть увагу, що ортодонтом рахується лікар, який отримав диплом про можливість ведення ортодонтичного прийому. Таким чином, не всі лікарі стоматологи можуть бути ортодонтами. Для цього потрібно пройти безліч додаткових навчань / курсів та успішно скласти екзамен. 

 

Компетентність ортодонта

 

Саме від його вмінь та досвіду залежатиме Ваша майбутня усмішка. Перш ніж остаточно обрати ортодонта проконсультуйтесь з ним, прослідкуйте, які запитання ставить лікар та поставте декілька запитань самостійно. Компетентність ортодонта можна визначити одразу за побудовою першої консультації. 

Ось так повинна проходити Ваша перша консультація в ортодонта:

До прикладу, ортодонт клініки Symbiotyka Тарас Климочко вже допоміг понад 500 клієнтам отримати здорову та рівну усмішку. Він зможе допомогти і вам отримати омріяну рівну усмішку.

Читайте детальніше про вирівнювання зубів в SYMBIOTYKA та яких результатів досягли наші пацієнти.

Якість матеріалів, які будуть використовуватися під час лікування

 

До прикладу, на ринку існують сотні брекет-систем, які відрізняються за вартістю, типом та способом фіксації конструкції. Підібравши максимально дешеві брекет-системи, лікар-ортодонт не може відповідати за їх спроможність виправити недоліки усмішки. В деяких випадках такий вибір брекет-систем може призвести навіть до погіршення стану.

У клініці Symbiotyka використовуються лише самолігатурні металеві / керамічні брекет-системи останнього покоління. Саме завдяки поєднанню вмінь нашого лікаря-ортодонта та цих брекетів Ваше лікування буде успішним та прогнозованим.

 

Приклади робіт ортодонта

 

Одним із ключових питань у виборі ортодонта повинно бути ознайомлення зі результатами його роботи. Якщо лікар дійсно знавець своєї справи та вже досить довго працює в ортодонтії – він повинен мати власне портфоліо. 

Ознайомитися з результатами ортодонтичного лікування ортодонта SYMBIOTYKA Ви можете на сторінці Вирівнювання зубів брекетами“. 

 

Кінцева вартість лікування

 

Порівнюючи пропозиції різних лікарів-ортодонтів рекомендуємо спиратися на відповіді на наступні запитання:

Зверніть увагу, що часто з метою привернення Вашої уваги за низькою ціною може бути прихований список додаткових витрат, які необхідно буде витратити на лікування.

Клініка Symbiotyka проти прихованих витрат. Саме тому у вартість ортодонтичного лікування певного рівня складності вже враховані наступні витрати:

Читайте детальніше про те скільки коштують брекети та яка ціна елайнерів.

Ми завжди раді працювати над створенням Вашої бездоганної посмішки 

Щоб дізнатися детальніше про ортодонтичне лікування в клініці Symbiotyka телефонуйте нам +380672244001 або залишайте заявку на нашому сайті і з вами оперативно зв’яжуться наші сервіс-менеджери.

Останні додані статті

 

Запишіться на візит онлайн

Заповніть, будь ласка, форму.
Ми зв’яжемося з Вами для уточнення усіх деталей

Телефонуйте нам

 

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: