Ботулінотерапія Львів

Ботулотоксин А Xeomin (“Ксеомін”)

Ботулінотерапія – це терапевтична процедура, яка спрямована на розслаблення ваших м’язів обличчя завдяки ботулотоксину А, роблячи його гармонійним.

Ботулінотерапія в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA покликана позбавити вас від:

 1. гіпертонусу жувальних м’язів при бруксизмі (болю у лицевих м’язах, стертості зубів, клиноподібних дефектів, квадратного профілю обличчя тощо);
 2. гіпертонусу підборідного м’яза (підборідного целюліту);
 3. опущення кутиків рота ДАО;
 4. ясенної (лінгвальної) усмішки;
 5. напруженості колового м’яза рота (кисетних зморшок навколо губ);
 6. мімічних зморшків в ділянці чола, міжбрів’я та в зоні очей, носа.

Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA піклується про ваше комплексне стоматологічне здоров’я та красиву усмішку, адже усмішка це не тільки про зуби, а й про гармонічний вигляд всього обличчя.

Якщо хоча б один з перерахованих вище симптомів ви відчуваєте не варто терпіти! Телефонуйте нам за номером +380672244001 або заповніть форму реєстрації “Онлайн запис” та записуйтесь на консультацію до нашого спеціаліста. 

Позбудьтеся дискомфорту разом з лікарями стоматологічної клініки SYMBIOTYKA. 

 

Це терапевтична процедура, яка спрямована на розслаблення Ваших м’язів обличчя роблячи його та усмішку гармонійною. Процедура проводиться препаратом Xeomin (ботулотоксин А - найбільш високоочищений), з найвищою специфічної біологічною активністю і найбільш низьким вмістом білку, якому немає аналогів у 2022 році.

Послуга Ціна, ГРН
Ботулінотерапія ділянка кутиків рота 1400
Усунення кесетних зморшок 1400
Ботулінотерапія підборіддя 1400
Ботулінотерапія спинки носа 2000
Ботулінотерапія усмішки 2700
Ботулінотерапія чола 2700
Ботулінотерапія міжбрів'я 3000
Ботулінотерапія очей 3200
Ботулінотерапія жувальних м'язів 6000
Корекція овалу обличчя (ліфтинг Нефертіті) 7000
Корекція обличчя концепція 'Full face' 12000

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Ботулотоксин Xeomin (“Ксеомін”) – чому ми обираємо саме його?

Xeomin (“Ксеомін”) – ботулотоксин нового покоління, який розгладжує зморшки, зберігаючи при цьому природну, живу міміку без ефекту «маски». Xeomin (“Ксеомін”) – нова формула ботулотоксину типу А (найбільш високоочищений), з найвищою специфічної біологічною активністю і найбільш низьким вмістом білку, якому немає аналогів у 2022 році.

Основними перевагами ботулотоксину Xeomin є:

 1. безпечність використання (в його складі відсутня білкова частина на яку пацієнти досить часто можуть мати алергічні та запальні реакції);
 2. сертифікація FDA (управлінням з продовольства і медикаментів США), що гарантує для вас безпечність Xeomin.
 3. відсутність звикання до препарату;
 4. відсутність потреби особливих температурних умов збереження (що одразу виключає риск використання препарату, який транспортувався або зберігався в неправильних умовах);
 5. загальна вартість процедур з використання ботулотоксину Xeomin є меншою, в порівнянні з Ботоксом чи Диспортом (адже для отримання однакового результату ботулотоксину Xeomin необхідно трішки менше одиниць);
 6. відсутність впливу ботулотоксину Xeomin на глибокі мімічні шари м’язів дає змогу лікарю вдається зберегти вашу міміку.

Зверніть увагу! Що ботулінотерапія має ряд протипоказань, серед яких є:

 1. вагітність або період лактації;
 2. гострі інфекційні захворювання;
 3. захворювання нервової або м’язової систем, які можуть супроводжуватися слабкістю м’язів;
 4. порушення процесу згортання крові (гемофілії);
 5. алергічні реакції на ботулотоксин після попередніх процедур;
 6. злоякісні утворення в будь-якій частині тіла;
 7. запальні, гнійні, дерматологічні захворювання в області уколу;
 8. важкі соматичні хвороби в стадії декомпенсації;
 9. глаукома;
 10. приймання антибактеріальних медикаментозних препаратів.

Щоб дізнатися, чи підходить Вам ботулінотерапія записуйтесь на консультацію до нашого лікаря за номером +380672244001 або натиснувши на форму реєстрації “Онлайн запис”. На консультації ви дізнаєтесь детальніше про процедуру, чи є у вас наявність показів для неї та чи немає протипоказань.

Принцип дії ботулотоксину Xeomin (“Ксеомін”)

Мета його запровадження – це часткове розслаблення жувальних м’язів. Чим менший м’яз в обсязі, тим меншу силу тиску він може створити. Таким чином зменшується навантаження на зуби і скронево-нижньощелепний суглоб.

Ботулотоксин діє 4-6 місяці, і за цей час м’язові волокна, які не брали участі в скороченнях зменшуються в об’ємі.

Ботулотоксин Xeomin (“Ксеомін”) призводить до релаксації м’язів, що зменшує біль. Через якийсь час зникає скрегіт зубів (при наявному бруксизмі), риси обличчя в області щелепи згладжуються.  Відзначається візуальне «схуднення» обличчя, форма якого стає більш овальної. Ін’єкції невеликих доз ботулотоксину виконуються за допомогою тонкої голки безпосередньо в надмірно напружені жувальні м’язи. Препарат іноді вводиться і в скроневі м’язи за потреби (визначає лікар при огляді).

Процедура мінімально інвазивна і майже безболісна. Весь процес займає близько 15 – 30 хвилин.

Ботулінотерапія Full Face

Ботулінотерапія Full Face – це комплексний підхід та гармонізація обличчя всього за один візит!

В стоматологічній клініці SYMBIOTYKA ви отримаєте комплексне рішення щодо гармонізації вашого обличчя. Наш лікар проаналізує наявний стан ваших м’язів обличчя, а також аналіз обличчя в анфас та профіль, визначить наскільки всі зони є гармонійні по відношенню один до одного та запропонує найкраще рішення.

Зверніть увагу, що Full Face для кожного пацієнта буде визначатися виходячи з потреб та рекомендацій лікаря. Тобто, якщо у вас нема потреби коригувати ясенну посмішку, дана процедура проводитися не буде. Відповідно вартість Full Face для кожного пацієнта може коригуватися відповідно до запланованих процедур.

Якщо ви давно мрієте позбутися мімічних зморшків, ясенної посмішки, бруксизму тоді телефонуйте нам за номером +380672244001 або заповніть форму реєстрації “Онлайн запис” та записуйтесь на консультацію до нашого спеціаліста.

Ботулінотерапія при бруксизмі

Бруксизм – це скрегіт зубам (як правило, уві сні, рідше, вдень) який викликаний спазмом жувальних м’язів. Бруксизм найчастіше можна зустріти у дітей і у 20% дорослих.

Ось перелік основних факторів, які можуть впливати на появу бруксизму:

 1. Неправильний прикус;
 2. сильні фізичні/моральні навантаження під час роботи/навчання;
 3. проблеми в особистому житті;
 4. низька самооцінка або сильне відчуття провини;
 5. тощо.

Найбільш поширені симптоми бруксизму є :

Якщо хоча б один з перерахованих вище симптомів бруксизму ви відчуваєте не варто терпіти! Телефонуйте нам за номером +380672244001 або заповніть форму реєстрації “Онлайн запис” та записуйтесь на консультацію до нашого спеціаліста.

Позбудьтеся дискомфорту разом з лікарями стоматологічної клініки SYMBIOTYKA. 

Ботулінотерапія при ясенній (лінгвальній) усмішці

Ясенна посмішка (gummy smile) характеризується високим становищем верхньої губи при усмішці, коли ясна над верхніми зубами помітно оголюються.

Одним із методів корекції ясенної усмішки є ін’єкції ботулотоксином Xeomin (“Ксеомін”) у м’язи навколо верхньої губи. Завдяки препарату вдається розслабити активні м’язи, які сприяють появі ясенної усмішки. Ефект від такої корекції може бути просто приголомшливим! Бонусом йде збільшення обсягу верхньої губи шляхом розслаблення мускулатури губ.

Зверніть увагу, що ботулінотерапія має видимий ефект до 3-4 місяці. Щоб продовжити даний ефект необхідно пройти ботулінотерацію знову. Проте, наступні процедури можуть мати довший ефект, оскільки патерн м’язів змінюється.

Якщо ви давно хотіли позбутися ясенної (лінгвальної) усмішки тоді телефонуйте нам за номером +380672244001 або заповніть форму реєстрації “Онлайн запис” та записуйтесь на консультацію до нашого спеціаліста.

Ботулінотерапія при гіпертонусі підборідного м’яза (підборідного целюліту)

Гіпертонус або спазм м’язів підборіддя можемо зустріти у таких випадках:

 1. втрата висоти прикусу (при постійному жуванні в одному і тому ж місці);
 2. мімічні звички;
 3. гримаси;
 4. тощо.

Оскільки підборідникові м’язи мають зв’язок з волокнами м’язів нижньої губи, при спазмі вони тягнуть волокна вниз та створюють не лише підборідний целюліт, а й впливають на весь зовнішній вигляд пацієнта.

Після ботулінотерапії знімається спазм м’язів підборіддя, що дозволяє не лише позбутися мімічних зморшків у зоні підборіддя, а й гармонізувати все обличчя.

Якщо ви давно хотіли позбутися мімічних зморшків у зоні підборіддя тоді телефонуйте нам за номером +380672244001 або заповніть форму реєстрації “Онлайн запис” та записуйтесь на консультацію до нашого спеціаліста.

Ботулінотерапія при мімічних зморшках в ділянці чола, міжбрів’я та в зоні очей, носа

Мімічні м’язи з часом мають властивість втрачати свою пружність та еластичність під дією стресу, певних мімічних звичок, генетики тощо. Одними з найпомітніших мімічних зморшків є зморшки в зоні чола.

Позбавитися від мімічних зморшків ви можете завдяки ботулінотерапії. Саме Xeomin (“Ксеомін”) допомагає розслабити м’язи чола тим самим розгладити мімічні зморшки.

Якщо ви давно хотіли позбутися мімічних зморшків в ділянці чола, міжбрів’я та в зоні очей, носа тоді телефонуйте нам за номером +380672244001 або заповніть форму реєстрації “Онлайн запис” та записуйтесь на консультацію до нашого спеціаліста.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: