Гарантії на стоматологічні послуги клініки SYMBIOTYKA

 

Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA піклується про стоматологічне здоров’я своїх пацієнтів та підкріплює це якісним лікуванням та наданням гарантій. 

Для забезпечення якісного та безпечного лікування SYMBIOTYKA використовує на всіх етапах роботи (дезинфекція, стерилізація, лікування) лише провідний інструментарій та матеріал, який на цей час згідно зі світовими дослідженнями є найбільш біосумісним та безпечним при контакті з людським організмом. Окрім цього, лікування в SYMBIOTYKA будуть надавати спеціалісти відповідного напрямку згідно з раніше прописаними європейськими протоколами роботи. 

Саме це дозволяє пропонувати пацієнтам SYMBIOTYKA найвищий термін гарантій на лікування серед інших стоматологічних клінік Львова. 

 

Гарантії на терапевтичне лікування в SYMBIOTYKA

 

SYMBIOTYKA надає гарантії на наступні види терапевтичного лікування: 

 1. Лікування захворювань карієсу (будь-якої складності) – 1 рік.
 2. Неінвазивне лікування карієсу – 1 рік.
 3. Художня реставрація зуба фотокомпозитом (Smart Digital Design Technology) – 1 рік.
 4. Первинне та повторне лікування захворювань кореневих каналів – 1 рік.

Гарантія на терапевтичне лікування набирає чинності з моменту завершення лікування конкретного зуба.  

 

Гарантії на ортопедичне лікування в SYMBIOTYKA

SYMBIOTYKA надає гарантії на наступні види ортопедичного лікування:

 1. Виготовлення, препарування та фіксація безметалевих керамічних / цирконієвих коронок на зубах та імплантах Econom+ / Standart / Premium – 2 / 3 / 5 років
 2. Виготовлення, препарування та фіксація безметалевих керамічних / цирконієвих вінірів Econom+ / Standart / Premium – 2 / 3 / 5 років
 3. Виготовлення, препарування та фіксація безметалевих керамічних / цирконієвих вкладок / накладок Econom+ / Standart / Premium – 2 / 3 / 5 років
 4. Виготовлення, препарування та фіксація безметалевих керамічних / цирконієвих мостоподібних протезів Econom+ / Standart / Premium – 2 / 3 / 5 років

* Всі ортопедичні конструкції виготовляються виключно у власній зуботехнічній лабораторії SYMBIOTYKA LAB за цифровим протоколом та згідно з індивідуальними особливостями та побажаннями пацієнта. Окрім цього, над Вашим випадком працюватимуть досвідчені лікарі ортопеди, які є лідерами думок та проводять постійне навчання колег-ортопедів. 

Гарантія на ортопедичне лікування набирає чинності з моменту фіксації постійної ортопедичної конструкції на конкретному зубі чи імпланті.  

Гарантії на імплантацію в SYMBIOTYKA

SYMBIOTYKA надає гарантії на наступні види імплантації:

 1. Імплантація з використанням імпланту STRAUMANN Neodent:
  • Гарантія на імплант – пожиттєва;
  • Гарантія на імплантацію – 10 років;
 2. Імплантація з використанням імпланту STRAUMANN Roxolid:
  • Гарантія на імплант – пожиттєва;
  • Гарантія на імплантацію – пожиттєва;
 3. Імплантація з використанням імпланту STRAUMANN SLActive:
  • Гарантія на імплант – пожиттєва;
  • Гарантія на імплантацію – пожиттєва;

SYMBIOTYKA одна з небагатьох клінік у Львові пропонує пожиттєву гарантію саме на імплантацію (роботу лікаря), адже:

 • Ми використовуємо швейцарську імплантаційну систему STRAUMANN  – №1 у світі, яка показала найшвидший та найбільший відсоток (99,9%) приживлення імплантів. 
 • Хірургічне втручання проводитимуть хірурги імплантологи, які є членами міжнародної асоціації імплантологів ІТІ.
 • Весь процес імплантації буде проведено за сучасними європейськими протоколами.

Гарантія на результат операції та імплант набирає чинності з моменту його встановлення в ротовій порожнині. 

Гарантія на будь-яке лікування в SYMBIOTYKA діє при наступних умовах:

 1. Виконання рекомендацій з експлуатації (використання спеціальних паст та зубних щіток, йоржиків, ниток тощо). Регулярне проведення професійної гігієни ротової порожнини згідно пародонтологічного статусу пацієнта виключно на базі медичних закладів SYMBIOTYKA з періодичністю, що встановлена лікарем, але не рідше одного разу на рік;
 2. Проходження контрольних (профілактичних) оглядів з періодичністю, що встановлена лікарем, але не рідше одного разу на рік. Прострочення контрольного огляду зі сторони пацієнта більш як на 3 місяці призводить до припинення гарантійних зобов`язань.
 3. Відсутність екстремальних умов для зубів (травми, розколювання горіхів, розгризання кісток і т.п.);
 4. Негайне звернення до стоматологічної клініки в разі появи ускладнень лікування або зламу зубних протезів.
 5. Проведення рентгенологічної діагностики в ділянці встановлених імплантів, лікованих кореневих каналів з періодичністю, що встановлена лікарем, але не рідше одного разу на рік;
 6. Протезування та перепротезування (своєчасна заміна коронок/ортопедичних конструкцій в процесі експлуатації) на імплантах проведено виключно у стоматологічній клініці SYMBIOTYKA.

У разі невиконання всіх вищеописаних вимог і рекомендацій / отримання стоматологічних послуг в інших стоматологічних закладах / самолікування, стоматологічна клініка SYMBIOTYKA залишає за собою право перегляду гарантійних зобов’язань на надані послуги.