Виправлення прикусу у дітей у Львові

Здоров’я дітей це найважливіший параметр кожних батьків. Здоров’я ротової порожнини точно входить у перелік основних пунктів, за якими варто слідкувати в першу чергу. Як відомо, проблеми з прикусом як у дітей, так і у дорослих можуть призвести до появи супутніх хвороб та проблем.

Проте, виправлення прикусу у дитинстві є значно швидшим і ефективнішим ніж у старшому, підлітковому віці. У дітей зуби швидше піддаються до правок, що гарантує швидший результат.

Спочатку проблеми з прикусом можуть здатися невеликими. Однак, коли дитина виростає проблеми з прикусом можуть спричинити багато проблем зі здоров’ям. Це може навіть спричинити вади мовлення та труднощі з жуванням у майбутньому.

Дізнайтеся під час консультації з лікарем-ортодонтом, як корекція прикусу може покращити ваше здоров’я, і наскільки важливо отримати корекцію прикусу саме для вас!

Виправлення прикусу у дітей: коли варто відвідати ортодонта?

Ортодонтична допомога призначена не лише для дітей та підлітків, які прагнуть отримати рівну та здорову посмішку. Насправді тільки 1/4 усіх людей, які носять брекети є дітьми! Американська асоціація ортодонтів рекомендує проводити перший ортодонтичний візит у дітей у віці від 7 до 8 років. Починаючи з цього віку, ортодонт може стежити за правильним ростом щелеп і зубів і при необхідності коригувати їх за допомогою тренажерів та інших пристосувань. Проходження раннього обстеження допомагає запобігти прогресуванню ортодонтичних проблем, таких як неправильний прикус. Те, як формується рот дитини, чудово свідчить про те, як виглядатиме ротова порожнина у дорослому житті. Якщо ортодонт помітить, що зуби ростуть під неправильними кутами, або що щелепи не вибудовуються, він може передбачити, що проблеми зі здоров’ям порожнини рота не уникнути. Ось чому таке ортодонтичне призначення о 7 чи 8 так важливо.

Дитячий ортодонт в клініці SYMBIOTYKA у Львові

Якщо у вашої дитини неправильний прикус, і ви живете у Львові чи області, тоді ми рекомендуємо записатися до нас у стоматологічну клініку SYMBIOTYKA у Львові. Наша команда ортодонтів має великий досвід роботи та любить працювати з дітьми.

Кожна дитина унікальна, тому ми почнемо з визначення тяжкості прикусу, а потім створимо план лікування, який відповідає конкретним потребам вашої дитини. Пам’ятайте, що залишення недолікованого прикусу може спричинити подальші ускладнення, тому не зволікайте!

Дитячий ортодонт Львів: ціни та терміни виправлення прикусу

Ціна ортодонтичного лікування у стоматологічній клініці SYMBIOTYKA у Львові залежить від складності маніпуляцій виправлення ситуації. Безпосередньо ціну ортодонтії зубів для вас ви можете дізнатися одразу після консультації з лікарем ортодонтом нашої клініки. Таким чином ціну ортодонтичного лікування ви будете знати ще до початку лікування.

Весь процес лікування фотодокументується лікарем ортодонтом. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес лікування, а й кінцевий вигляд зуба. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

 

Результати наших пацієнтів

 

Послуга Ціна, грн
Консультація ортодонта 550 - 1000
Телерентгенографія (Т.Р.Г) бокова проекція щелепи 500
Панорамний знімок зубів (рентген всіх зубів) 500
Апарат для розширення верхньої щелепи Marco Rosa 8500
Marco Rosa + лицева маска для стимулу росту верхньої щелепи 17500
Апарат для зміни положення нижньої щелепи Twin block (знімний) 12000

Наші досягення

  • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

  • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

  • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

  • Пародонтолог року в Україні 2017

  • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

  • Клініку Сертифіковано UEA

  • Гігієніст року в Україні 2013

  • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

  • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: