Лікування карієсу – терапевтична стоматологія у Львові

У стоматологічній клініці SYMBIOTYKA лікування карієсу відбувається за методикою заміщення втрачених частин зуба фотокомпозитами (полімерами). Інша назва цього методу – художня реставрація зуба. Щоб досягати бездоганного результату, лікарі-терапевти клініки SYMBIOTYKA застосовують матеріали топових виробників. Вони використовують спеціальні оптичні системи для контролю за якістю усунення каріозних вогнищ. Це допомагає досягти мінімального пошкодження здорових тканин зуба.

Карієс зубів – одне з найпоширеніших захворювань на Землі, що поступово руйнує ваші зуби. Як правило, карієс зубів можна помітити на двох конкретних ділянках зубів:

 • Оклюзійний карієс, який утворюється у верхній частині зуба, де частинки їжі неодноразово безпосередньо контактують із зубами,
 • Міжпроксимальний карієс, який утворюється між зубами.

Саме в цих двох місцях бактерії/кислоти починають гноїтися і становлять загрозу для ваших зубів та здоров’я в цілому.

Причини виникнення карієсу зубів

Коли бактерії, що викликають гниття, контактують із цукром та крохмалем з продуктів харчування та напоїв, вони утворюють кислоту. Ця кислота може атакувати емаль зуба, змушуючи його втрачати мінеральні речовини.

Це може статися, якщо ви часто їсте або п’єте, особливо продукти та напої, що містять цукор та крохмаль. Повторювані цикли цих «кислотних атак» змусять емаль продовжувати втрачати мінерали та утворити крихітні отвори – перша стадія карієсу зубів. Коли емаль починає руйнуватися, зуб втрачає здатність природним чином зміцнювати кальцієві та фосфатні структури зубів завдяки властивостям слини, і з часом кислота проникає в зуб і руйнує його зсередини.

 

 

 

Пломбування зубів Перейти
Художня реставрація зубів Перейти

 

У ціну вказану нижче входить: лікування карієсу, пломбування зуба японським фотокомпозитом Tokuyama Dental останнього покоління та анестезія

Послуга Ціна, грн
Лікування карієсу + пломбування фотокомпозитом 1650 – 2500
Художня реставрація зуба фотокомпозитом (Smart Digital Design Technology) 3000

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Сучасні методи лікування карієсу зубів у Львові

В першу чергу лікування карієсу зубів залежить від його стадії. Розглянемо кожну зі стадій та варіанти лікування карієсу що підходять.

Лікування карієсу першої стадії – початкова демінералізація

Це перша стадія карієсу, яку можна вилікувати обробляючи зуби фтором. Ви можете пройти лікування карієсу фтором в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA у Львові. Фтор часто наносять на зуби у вигляді гелю або лаку. Він працює для зміцнення емалі, роблячи її більш стійкою до кислот, що виробляються бактеріями нальоту.

Лікування карієсу другої стадії – розпад емалі

Коли карієс переходить в цю стадію, часто у зубах ми можемо спостерігати порожнини. Для лікування карієсу другої стадії спочатку стоматолог очищує проблемну ділянку та заповнює отвір пломбою.

Лікування карієсу третьої стадії – розпад дентину

Оскільки дентин м’якший за емаль, розпад відбувається значно швидше, коли він досягає цієї стадії. Якщо виявити карієс на цьому етапі, розпад дентину можна лікувати поставивши пломбу. У більш запущених випадках може знадобитися встановлення коронки.

Лікування карієсу четвертої стадії – пошкодження пульпи

Коли карієс досягне пульпи, як правило таке лікування карієсу вимагає ентодонтичного лікування, тобто лікування кореневих каналів зуба або видалення нервів зуба. Після лікування кореневих каналів порожнина зуба очищується і заповнюється необхідними матеріалами. На уражений, так званий, мертвий зуб в обов’язковому порядку встановлюється коронка або вініри.

Лікування карієсу п’ятої стадії – абсцес

Лікування карієсу у вигляді абсцесу як правило призводить до видалення даного зуба, проте є й випадки, коли зуб можна ще врятувати полікувавши канали зуба та встановивши коронку чи вініри.

Коли варто звернутися за допомогою до клініки SYMBIOTYKA?

Якщо карієс перебуває на початковій стадії, ви можете не відчувати жодних симптомів. Ось чому регулярні візити до стоматолога є вкрай важливими. Наші лікарі-терапевти зможуть допомогти виявити та вирішити ранні стадії карієсу ще до їх погіршення.

Не варто зволікати з візитом до клініки SYMBIOTYKA, якщо у вас збільшилась чутливість зубів, з’явилась біль у зубах або набряк у роті. Це можуть бути ознаки пізніх стадій карієсу або іншого стоматологічного стану, який потребує уваги.

Профілактика виникнення карієсу зубів

Дотримання гігієни порожнини рота є важливою частиною запобігання карієсу. Нижче наведено кілька стратегій, які ви можете застосувати, щоб уникнути пошкодження зубів від карієсу.

 • Регулярно відвідуйте стоматологічну клініку SYMBIOTYKA. Адже саме стоматолог може допомогти виявити та почати лікувати карієс до того, як він погіршиться. Обов’язково регулярно відвідуйте свого стоматолога для планового чищення зубів та огляду ротової порожнини.
 • Правильно і ретельно чистіть зуби. Зазвичай рекомендується чистити зуби принаймні двічі на день. Спробуйте використовувати фторовану зубну пасту.
 • Обмежте солодощі. Намагайтеся уникати споживання їжі або напоїв з великою кількістю цукру.
 • Уникайте перекусів. Прагніть обмежити перекуси між їжею, оскільки це може дати бактеріям у роті ще більше цукру перетворитися на кислоти.
 • Запитайте про герметики. Герметики – це тонке покриття із пластику, нанесене на верхівки ваших задніх зубів (моляри). Моляри важливі для жування, але частинки їжі також можуть потрапити в їх тріщинки. Герметик покриває поверхню моляра, запобігаючи цьому.

Ціна лікування карієсу зубів у дорослих у Львові

Ціна лікування карієсу зубів у стоматологічній клініці SYMBIOTYKA у Львові залежить від стадії карієсу, а також від складності маніпуляцій виправлення ситуації. Безпосередньо ціну лікування карієсу зубів для вас ви можете дізнатися одразу після консультації з провідним стоматологом нашої клініки. Таким чином ціну лікування ви будете знати ще до початку лікування.

Весь процес лікування карієсу фотодокументується. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес лікування, а й кінцевий вигляд зуба. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: