Лікування молочних зубів

Стоматологія для дітей

Існує міф, що лікувати молочні зуби – це даремно витрачений час, адже вони й так заміняться на постійні. Спробуємо розібратися, чи це справді так.

Для початку, треба розуміти: здорові молочні зуби є запорукою здоров’я постійних. Зокрема, вони відіграють важливу роль у формуванні майбутнього постійного прикусу. Якщо молочні зуби видалити надто швидко, це може сповільнити ріст кісток лиця. У перспективі це призводить до проблем з прикусом, деформацій обличчя дитини та навіть проблем з травленням.

Особливістю молочних зубів є менш мінералізована тверда емаль, ніж у постійних, а це означає, що вони легше руйнуються. Ось чому ми рекомендуємо приходити на контрольні огляди до дитячого стоматолога не рідше, аніж кожні 3-6 місяців. А при виявленні карієсу чи проблем з коренями, негайно розпочати повноцінне лікування.

Пам’ятайте, що невчасно вилікуваний карієс поширюється на корені зубів, а інфекція з коренів молочних зубів може пошкодити зачаток постійного зуба. Крім цього, інфекція негативно впливає на імунну систему дитини.

Лікування коренів молочних зубів має ряд відмінностей від лікування дорослих. По-перше, корені молочних зубів постійно перебувають в активному стані: спочатку корінь росте, формується, потім розсмоктується та звільняє місце для постійного зуба. Матеріали для пломбування молочних зубів повинні не шкодити організму дитини, володіти бактеріостримуючим ефектом та безслідно розсмоктуватись разом з коренем у визначений для цього час.

У клініці СИМБІОТИКА використовують сучасні та безпечні матеріали й технології лікування коренів молочних зубів. Лікування проводить досвідчений дитячий стоматолог після ретельного огляду та рентгенівської діагностики. Для кращого результату сам процес фотодокументується.

Для максимального комфорту ми облаштували спеціальну ігрову почекальню для маленьких клієнтів. Ми практикуємо індивідуальний підхід до кожної дитини. І ще – приємний сюрприз від СИМБІОТИКИ! Кожен маленький пацієнт за мужність у боротьбі з каріозними монстрами отримує невеличкий подаруночок від нашої зубної феї.

СИМБІОТИКА – тут турбуються про здоров’я зубів вашої дитини!

 

Послуга Ціна, грн
Консультація лікаря 350
Лікування карієсу молочних зубів 670
Лікування коренів молочних зубів від 880
Видалення молочного зуба від 490