Імплантація

Стоматологія для дорослих

Навіть такі прикрі випадки, як втрата зуба (чи зубів), можна виправити у клініці СИМБІОТИКА. Замість користування незручними знімними протезами чи страждання через відсутність зуба, можна скористатися світовою практикою і встановити зубні імплантати (штучні корені).

У цій серйозній справі важлива прогнозованість та безпека лікування, тому ми дотримуємося таких принципів:

  • Наші лікарі-хірурги постійно навчаються та удосконалюються (не тільки теоретично, а головним чином, практично, це дуже важливо!)
  • Ми слідкуємо, аби матеріали, з яких зроблені імплантати, були інертними для організму (тобто, добре приживалися з кістками людини). Проаналізувавши велику кількість виробників та систем, ми обрали імплантати швейцарської компанії STRAUMANN. Це – імплантологічна система №1 у світі, що найкраще приживається в організмі людини. Підтверджено у понад 3 000 наукових досліджень.
  • Лікування проводиться за встановленими медичними протоколами, що гарантують довготривалий результат.

Раді повідомити, що цього року клініка СИМБІОТИКА першою в Україні отримала почесне звання “Золотий провайдер STRAUMANN”. Компанія STRAUMANN (Швейцарія) рекомендує клініку СИМБІОТИКА пацієнтам, що потребують імплантологічного лікування
Хочете дізнатися більше? Запишіться на консультацію

 

Імпланти STRAUMANN (Швейцарія) – імплантаційна система №1 у світі

Послуга Ціна, грн
Імплантат з коронкою (діоксид цирконію) від 28 000
Кісткова пластика від 20 000
Пластика м’яких тканин навколо імплантатів від 1 600

Відео