Імплантація зубів Львів

Навіть такі прикрі випадки, як втрата зуба (чи зубів), можна виправити у стоматологічній клініці SYMBIOTYKA. Замість користування незручними знімними протезами чи страждання через відсутність зуба, можна скористатися світовою практикою і встановити зубні імплантати (штучні корені).

Раді повідомити, що 2018 року наша клініка SYMBIOTYKA першою в Україні отримала почесне звання “Золотий провайдер STRAUMANN”. Компанія STRAUMANN (Швейцарія) рекомендує клініку SYMBIOTYKA пацієнтам, що потребують імплантологічного лікування.

Розпочніть свій шлях до здорової усмішки з клінікою SYMBIOTYKA вже сьогодні. Для цього заповніть форму вище або зателефонуйте нам.

 

Результати наших пацієнтів

 

Як стандарт використовуємо швейцарські імпланти STRAUMANN – імплантаційна система №1 у світі. Ціна імплантація зубів під ключ включає у собі: швейцарські імпланти STRAUMANN, абатмент (цирконієвий) та безметалеві коронки виготовлені у власній зуботехнічній лабораторії, роботу лікаря, місцеву анестезія та гарантії

Послуга Ціна, ГРН
Імплантація зуба імплантом STRAUMANN + робота лікаря + гарантія 18000 - 25200
Імплантація зуба під ключ - Імплантат STRAUMANN NEODENT + абатмент (цирконієвий) + коронка (безметалева) Econom + гарантія 34200
Імплантація зуба під ключ - Імплантат STRAUMANN ROXOLID + абатмент (цирконієвий) + коронка (безметалева) Standart + гарантія 41500
Імплантація зуба під ключ - Імплантат STRAUMANN SLActive + абатмент (цирконієвий) + коронка (безметалева) Premium + пожиттєва гарантія 44200
Одноетапна імплантація зубів (одномоментне видалення зуба + встановлення імпланта) від 19800
Імплантація зубів під ключ однієї щелепи All on 4 (12 зубів на 4-х імплантатах) + пожиттєва гарантія від 128000
Імплантація зубів під ключ однієї щелепи All on 6 (12 зубів на 6-х імплантатах) + пожиттєва гарантія від 177000
Кісткова пластика 27160

 


Відео

 

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Чому варто обрати імплантацію зубів саме в клініці SYMBIOTYKA у Львові?

У цій серйозній справі важлива прогнозованість та безпека лікування, тому ми:

 1. Наша стоматологічна клініка дає пожиттєву гарантію на встановлені швейцарські імпланти STRAUMANN.
 2. Ми перші в Україні хто отримав почесне звання “Золотий провайдер STRAUMANN”.
 3. Ми слідкуємо, аби матеріали, з яких зроблені імплантати, були інертними для організму (тобто, добре приживалися з кістками людини).
 4. Імплантація зубів (встановлення імплантів) проводиться за встановленими медичними протоколами, що гарантують довготривалий результат.
 5. Постійно вдосконалюємо свої вміння відвідуючи європейські курси та семінари;
 6. У нашій стоматології вам буде надано весь необхідний спектр послуг, які потрібно пройти до, під час та після імплантації зубів (3D-діагностика, 3D-шаблони зубних імплантів) в одному місці.
 7. Найголовніше, клініка SYMBIOTYKA має свою власну зуботехнічну лабораторію. Це значна економія часу, коштів та гарантія якості.

Тож ми раді зі своїм багаторічним досвідом допомогти вам у розв’язанні цього питання – якісній імплантації зубів у Львові.

Імплантація зубів – види в клініці SYMBIOTYKA у Львові

У стоматологічній клініці SYMBIOTYKA ми пропонуємо такі види імплантації:

 1. Одноетапна імплантація зубів.
 2. Двоетапна імплантація зубів.
 3. Експрес імплантація.

Які етапи проходить пацієнт у SYMBIOTYKA на шляху до якісної імплантації зубів?

Особливістю імплантації у SYMBIOTYKA є врахування як медичних показів, так і особливих побажань пацієнтів щодо результату. Якщо ви цінуєте свій час, кошти та хочете отримати максимальний результат у Льові ми чекаємо на вас у нашій клініці.

У більшості випадків імплантація зубів для пацієнта відбувається у два етапи.

 1. Під час першого візиту проводиться збір всієї необхідної діагностичної інформації, потрібної для планування і проведення імплантації зубів. Всі необхідні діагностичні заходи проводяться безпосередньо у SYMBIOTYKA, а саме: комп’ютерна томографія, цифрове моделювання майбутніх зубів,  віртуальний протокол імплантації, складення повного плану і кошторису лікування, виготовлення навігаційного шаблону для точного позиціонування імплантату в ході операції, узгодження з пацієнтом плану лікування, вибір матеріалів і конструкції.
 2. Після цього вже на наступному візиті відбувається операція з імплантації.

Зверніть увагу! Наша команда професіоналів вміє робити пластику кісткової тканини одночасно з імплантацією зубів. Тому при такій необхідності ви будете позбавлені зайвих візитів, стресів і додаткових витрат.

Як відбувається віртуальне планування імплантації?

Після первинного обстеження ротової порожнини, проведення комп’ютерної томографії  та зняття цифрових відбитків, відбувається планування імплантації. Фактично, на етапі планування відбувається віртуальна операція (імітація операції) без участі пацієнта, де ми прораховуємо та усуваємо  всі ризики  та перешкоди, що могли б виникнути під час “живої” операції. У плануванні беруть участь хірург, ортопед та зубний технік-дизайнер.

Спочатку відбувається віртуальне планування форми майбутніх зубів. Планування форми зубів проводиться з врахуванням віку пацієнта, функціональної приналежності зуба, естетичних вимог  пацієнта, особливостей прикусу тощо. Цей етап виконується у спеціальній комп’ютерній програмі, використовуючи дані комп’ютерної томографії та цифрових відбитків (сканів) зубних рядів. Завдання етапу планування імплантації зубів: змоделювати кінцевий вигляд майбутнього зуба чи декількох зубів.

Далі хірург проводить віртуальне встановлення імплантату у кістку. Тобто встановлення імплантату (штучного кореня) підлаштовують під зуб, а не зуб під штучний корінь. Таким чином імплантацію зубів планує не хірург, як у більшості колег, а команда імплантації: ортопед, зубний технік-дизайнер і лікар-хірург імплантолог, при цьому визначальною фігурою є ортопед. Так, працюючи  у команді ми досягаємо стовідсоткової точності встановлення зубів.

Після спільного схвалення віртуальної моделі імплантації зубів, на 3D-принтері у цифровій лабораторії клініки SYMBIOTYKA видруковуються навігаційні шаблони для операції з імплантації зубів, за якими встановлюють імплантати та майбутню коронку на імпланті.

Скільки часу займає імплантація зубів?

Часові рамки проведення імплантації зубів залежать від декількох чинників.

 1. Який об’єм кістки та слизової залишився у місці відсутнього зуба.
 2. Чи відсутні запальні процеси у ротовій порожнині (пародонтит, тощо).

В залежності від попередніх показників наші імплантологи запропонують вам оптимальний термін встановлення імплантів. Це може бути і імплантація за один день.

За скільки часу ви матимете новий зуб?

Принцип лікування в SYMBIOTYKA: пацієнт не повинен жодного дня залишатися без зубів. У більшості випадків, у SYMBIOTYKA  встановлюють тимчасові зуби відразу після  операції з імплантації.

Після того, як лікар переконається, що ваш імплант прижився, тимчасову коронку на імпланті можна буде замінити на постійну коронку. Зазвичай  це відбувається через два місяці після імплантації.

Таким чином ви отримуєте новий повноцінний зуб за два візити до SYMBIOTYKA. Ви зможете їсти, з невеликою обережністю, і найголовніше, оточуючі вас люди навіть не здогадуватимуться, що ви перебуваєте в процесі імплантації зубів.

Які імпланти клініка SYMBIOTYKA обирає для імплантації зубів?

Проаналізувавши велику кількість виробників та систем, ми обрали імплантати швейцарської компанії STRAUMANN. Це – імплантологічна система №1 у світі, що найкраще приживається в організмі людини. Підтверджено у понад 5 000 наукових досліджень.

Як відбувається знеболення під час операції з імплантації зубів?

Для комфорту та безпеки пацієнта під час операції з імплантації зубів ми застосовуємо найсучасніші і найбезпечніші методи знеболення. Якщо проводиться масштабна операція, зокрема імплантація з одночасним підживленням кістки, або відбувається одночасно видалення великої кількості зубів та операція з імплантації, то ми проводимо операцію з імплантації зубів у седації (медикаментозному сні).Під час  імплантації зубів, від початку до завершення операції, за всіма системами організму  спостерігає наша анестезіологічна служба, за допомогою найсучаснішого анестезіологічного обладнання.

Отже, на 100% все відбудеться безпечно та комфортно. Вам точно не буде боляче, ви краще почуватимете себе після операції, а ваші імпланти легше приживлятимуться, бо ви не будете переживати жодного стресу під час операції з імплантації.

Скільки людей працює над імплантацією зубів у клініці SYMBIOTYKA?

Щоб ви отримали красивий та функціональний зуб на штучному корені (зубному імпланті), в клініці працює ціла імплантологічна команда. SYMBIOTYKA має власний протокол імплантації, відповідно до якого пацієнт перебуває у безпеці, а лікарі виконують імплантацію зубів максимально точно, прогнозовано, швидко та з гарантією.  Наші хірурги мають великий досвід імплантації зубів  і є визнаними у професійних колах експертами з імплантації зубів.У команду імплантації зубів SYMBIOTYKA входять хірург, ортопед, зубний технік-дизайнер, анестезіологи, асистенти. Робота в такій команді дозволяє нам гарантувати безпеку та якість імплантації зубів у SYMBIOTYKA та надавати пожиттєву гарантію на результати імплантації.

Як працює команда імплантації зубів під час операції?

Завдяки навігаційному шаблону  хірург-імплантолог встановлює імплантат точно на те місце, де він повинен бути. Зосередитися на операції хірургові-імплантологу допомагають двоє асистентів. Всі дії, які відбуваються під час імплантації зубів, фіксуються у фото протоколі. Фотофіксацію імплантації зубів здійснює під час операції один із асистентів хірурга.

Відтак хірург працює точно, швидко, не відволікаючись, прогнозовано, безпечно для себе і пацієнта.

Скільки коштує імплант та яка ціна на імплантацію зубів у Львові в клініці SYMBIOTYKA?

Кожна клініка дотримується власної стратегії формування ціни на імплантацію зубів. Відтак, не маючи достатньо знань про імплантацію, вартість матеріалів та вартість супутніх послуг з імплантації зубів, можна легко заплутатися у прейскурантах.

Ціни на імпланти та на імплантацію зубів у SYMBIOTYKA –  максимально прозорі та формуються з вартості матеріалів і роботи.

Для того, щоб у вас з’явився новий зуб на імпланті, клініці потрібно придбати: імплантат, абатмент – з’єднувач імпланта з коронкою, формувач ясен, виготовити тимчасову коронку, виготовити постійну коронку, оплатити роботу хірургів, ортопеда,  зубного техніка-дизайнера ,  асистентів і т.д.

Ціни матеріалів для імплантації зубів може змінюватися. Імплантати можуть мати варіанти ціни: економ, стандарт та преміум. Натомість ціна робіт зі встановлення імпланту залишається сталою.

Отже, якщо ви бачите низьку ціну, то зверніть увагу чи ціна на імплант є остаточною, щоб не виникало сюрпризів надалі.

SYMBIOTYKA цінує довіру пацієнтів, тому ми надаємо вичерпну та повну інформацію стосовно процесу лікування, ризиків та витрат на початку лікування. Коли ми обговорюємо ціну одного імпланта, то це включає ціну матеріалів для імплантації зуба, ціну роботи зуботехнічної лабораторії, роботи команди лікарів на всіх етапах та супутні витрати. Тобто коли ми говоримо про імплантацію в нашій клініці, ми називаємо ціну «під ключ», а саме повну ціну нового зуба на імпланті без прихованих платежів.

Анестезія оплачується окремо, залежно від виду, який буде вам потрібний.

Чи імпланти є вічними? Підтримка результатів, опіка результатів гарантійне обслуговування.

Серед пацієнтів побутує думка, що зубні імпланти не потребують догляду, мовляв, поставив імпланти, і навіть зуби можна не чистити. Але це дуже велика помилка. Тому після імплантації ми проводимо для пацієнта спеціальне навчання по догляду за імплантами, а надалі здійснюємо постійний нагляд за результатами. Завдяки цьому пацієнт отримує пожиттєву гарантію на імплантацію зубів.

Поширені запитання про імплантацію зубів

Ціна імплантації одного зуба у Львові?

Ціна імплантації одного зуба в SYMBIOTYKA від 18000 грн до 25200 грн і містить: швейцарські імпланти STRAUMANN, роботу лікаря, місцеву анестезію та ПОЖИТТЄВУ гарантію.

Імпланти зубів: як правильно вибрати?

При виникненні потреби в імплантації досить часто пацієнти обирають зубні імпланти виключно за ціною, проте це не завжди правильне рішення. Зубні імплантанти варто обирати за: матеріалом виготовлення, відсотком та терміном приживлення, наявністю / відсутністю протипоказань саме для вас (куріння, діабет, проблеми зі щитоподібною залозою та ін.), наявністю / відсутністю гарантій. В клініці SYMBIOTYKA як стандарт використовуємо швейцарські імпланти STRAUMANN – імплантаційна система №1 у світі. Тільки ці імпланти ми встановлюємо нашим пацієнтам, адже впевнені в якості та результаті. Саме тому ми пропонуємо ПОЖИТТЄВУ гарантію на роботу лікаря

Ціна імплантації зубів у Львові під ключ (імплантація + протезування)?

Ціна імплантації одного зуба під ключ від 34200 до 44200 грн і містить: швейцарські імпланти STRAUMANN, абатмент (цирконієвий) та безметалеві коронки виготовлені у власній зуботехнічній лабораторії, роботу лікаря, місцеву анестезію та ПОЖИТТЄВУ гарантію. Ціна на імплантацію ALL ON 4/6/8 від 128 тис. грн.

Етапи імплантації зубів

“Під час першого візиту проводиться збір всієї необхідної діагностичної інформації, потрібної для планування і проведення імплантації зубів. Всі необхідні діагностичні заходи проводяться безпосередньо у SYMBIOTYKA, а саме: комп’ютерна томографія, цифрове моделювання майбутніх зубів, віртуальний протокол імплантації, складення повного плану і кошторису лікування, виготовлення навігаційного шаблону для точного позиціювання імплантату в ході операції, узгодження з пацієнтом плану лікування, вибір матеріалів і конструкції.
Після цього вже на наступному візиті відбувається операція з імплантації.”

Одноетапна імплантація зубів

Перевагою одноетапної імплантації зубів є те, що ви одразу після операції виходите з зубами. Проте, не завжди і не всім пацієнтам одноетапна імплантація є показаною. На консультації після огляду лікар зможе вже зорієнтувати Вас чи у Вашому випадку це можливо.

Як вибрати зубні імпланти: відгуки

В клініці SYMBIOTYKA як стандарт використовуємо швейцарські імпланти STRAUMANN – імплантаційна система №1 у світі. Тільки ці імпланти ми встановлюємо нашим пацієнтам, адже впевнені в якості та результаті. Саме тому ми пропонуємо ПОЖИТТЄВУ гарантію на роботу лікаря

Скільки служать імпланти?

При правильному виборі, встановленні імплантів та розприділенні навантаження на них імпланти можуть служити і все життя. Швейцарські імпланти STRAUMANN є найкращими серед усіх і саме тому ми пропонуємо Вам ПОЖИТТЄВУ гарантію на імплант та роботу лікаря!

Як довго приживається імплант?

Як показує практика, середній час приживлення імпланту без проведення попередньо кісткової пластики від 2-4 місяців. Після проведення кісткової пластики – 6-9 місяців. Все залежить від Вашої ситуації.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: