Про нас

Хто ми?

Ми – одна з найбільших у Львові стоматологічних клінік. Назва Symbiotyka символізує гармонійне поєднання (симбіоз) трьох ключових тез сучасної медицини:

  • Професійний комплексний  підхід – для нас є пріоритетними знання, вміння і досвід лікарів
  • Безпека – лікування має бути якісним, а значить, не зашкодити здоров’ю та самопочуттю пацієнтів
  • Турбота – така делікатна справа, як медичне втручання, передбачає не лише медичний догляд, а й максимальний комфорт пацієнта (фізичний і психологічний) під час лікування ,а також,в нашому розумінні,  пожиттєвий нагляд за результатами лікування

Чому ми?

Клініка Symbiotyka була заснована в 2011 році. Вона успішно функціонує вже 10 років, кожен з яких –  це великий досвід. Ми ведемо статистику  і пишаємося тим, що у нас налічується понад 5000 постійних пацієнтів.

Найбільше ми цінуємо довіру своїх пацієнтів, а справжня довіра виникає тоді, коли весь процес лікування  є прозорим та зрозумілим. Саме тому в наших  медичних закладах пацієнт отримує  повну інформацію про стан зубів та ротової порожнини, методики лікування і час, який потрібно витратити на терапію.

Для того, аби зробити процес максимально зрозумілим і передбачуваним, ми використовуємо спеціальні новітні технології, до прикладу:

  • практикуємо дентальний фотопротокол (фотографії зубів до, під час і після лікування). Пацієнт бачить весь процес лікування  від початку до його завершення.
  • використовуємо сучасну 3D-рентгенівську діагностику, а також, практикуємо інноваційне лікування зубів з мікроскопом.
  • створюємо для клієнтів цифровий дизайн посмішки (Smart Digital Smile  Design (SDSD) – за допомогою комп’ютерної програми моделюємо та демонструємо очікуваний вигляд посмішки пацієнта ще до початку лікування.
  • уважно контролюємо процес та результати всіх етапів лікування та інформуємо про все це пацієнта.

Принципова відмінність клініки Symbiotyka – найновіші технології від провідних виробників. Якість стоматологічного обладнання прямо впливає на рівень лікування, а отже, і на стан здоров’я наших пацієнтів. А їх довіру ми цінуємо.

Ми постійно навчаємося.

У досконалості немає меж, ми постійно ростемо і розвиваємося. Наші лікарі, фахівці у всіх стоматологічних напрямках, постійно здобувають новий досвід, вивчають нові тенденції, напрямки діагностики та технології, вдосконалюють свої вміння. А ще ми постійно практикуємо обмін досвідом у своїй команді – фаховий симбіоз ефективно впливає на роботу клініки.

Наша місія

Покращувати здоров’я людей та  якість їхнього  життя ,дарувати впевненість в собі через професійне інноваційне лікування

Тепер ви знаєте про нас, давайте ми дізнаємося про вас?