Пародонтологія – лікування пародонтиту у Львові

Пародонтит – друге після карієсу за поширеністю стоматологічне захворювання. Наприклад, за даними Американської Академії Пародонтології, 65 мільйонів дорослого населення США, у віці від 30 років, хворіють на пародонтит. Цифра вражає, якщо врахувати, що США – це країна з однією з найкращих систем стоматологічної профілактики та лікування.

Пародонтит вражає ясна, а також кістку, в якій міститься зуб. Відповідно, при складному перебігу хвороби, людина може втратити зуби, а з ними і повністю жувальну функцію. Вважається, що пародонтит небезпечний тим, що в більшості випадків больові відчуття відсутні протягом довгого часу. Пацієнт може скаржитися лише на кровоточивість ясен чи поганий запах з рота.

Загалом, ця небезпечна хвороба впливає не тільки на здоров’я зубів, але й спричиняє захворювання серцево-судинної та ендокринної систем. Доведено, що пародонтит може негативно впливати на перебіг вагітності. Важливість якісної профілактики та грамотного лікування пародонтиту важко переоцінити. Як та чим лікувати пародонтит саме у вашому випадку наші спеціалісти готові з вами поділитися інформацією на консультації.

Симптоми пародонтиту, які не можна ігнорувати

Симптомами пародонтиту, які не можна ігнорувати є:

 1. кровоточивість ясен (в основному під час чищенні зубів та при кусанні твердої їжі);
 2. постійний неприємний та не свіжий запах з ротової порожнини, що не зникає після чищення зубів чи використання ополіскувача;
 3. свербіж ясен;
 4. зміна кольору слизової оболонки біля зуба;
 5. відкладення на емалі темного кольору;
 6. значна або не значна рухливість зубів.

Основними симптомами хронічного пародонтиту може бути набряк ясен та навіть їх запалення, зміна кольору слизової на яскраво-червоний колір, можливий гній, який виділяється з пародонтальних кишень та збільшення температури тіла та слабкість.

Якщо хоча б один з перерахованих симптомів ви зустрічаєте у себе рекомендуємо вас звернутися одразу до наших спеціалістів в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA. Ми із радістю допоможемо вам вирішити та вилікувати пародонтит максимально швидко і без шкоди для здоров’я.

 

Послуга Ціна, грн
Пародонтологічна діагностика від 1100
Терапевтичне лікування пародонтиту від 3100
Хірургічне лікування пародонтиту (клаптева операція) від 6100
Пластичне закриття рецесій від 3500
Пластика вуздечки губи 1300
Пластика вуздечки язика 1300
Закриття рецесії (ділянка 1 зуба) 3300
Закриття рецесії (ділянка біля 2-3 зубів) 5800
Клаптева операція при пародонтиті (1 секстант) 5900

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Лікування пародонтиту у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Пародонтологія в клініці SYMBIOTYKA – це поєднання новітніх протоколів лікування та професійності фахівців. Це підтверджено численними нагородами у профільних конкурсах і активним пошуком інновацій. Клініка SYMBIOTYKA запровадила бездоганну систему діагностики, лікування та профілактики пародонтиту, яка була розроблена у Бернському університеті.

Перший етап системи – це спеціальна пародонтологічна діагностика. За її допомогою ми виявляємо та усуваємо захворювання на ранній стадії. Далі, при потребі, проводиться лікування за допомогою спеціального інструментарію. За його допомогою, ми очищуємо зуби від бактеріальної біоплівки і усуваємо запалення та кровоточивість ясен. При важчому перебігу проводимо професійне хірургічне лікування. Практикуємо методики хірургічного відновлення тканин пародонту, пластичне закриття оголених коренів (рецесій) зубів та багато інших технологій.

Скаржитеся на кровоточивість ясен? Хочете знати, чи є у вас пародонтит? Не зволікайте, запишіться до на консультацію!

Ціна лікування пародонтиту у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Ціна лікування пародонтиту у Львові в клініці SYMBIOTYKA залежить від декількох факторів:

 1. ступінь захворюваності;
 2. складність лікування;
 3. кількість візитів, які передбачено для усунення проблеми.

Проте, вам не варто хвилюватися за неочікувану вартість лікування пародонтиту. Адже кінцеву ціну ви будете знати ще до початку процедури. Окрім цього весь процес лікування фотодокументується лікарем. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес, а й кінцевий результат. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: