Лікування пародонтиту у Львові

Пародонтит – друге після карієсу за поширеністю стоматологічне захворювання. Наприклад, за даними Американської Академії Пародонтології, 65 мільйонів дорослого населення США, у віці від 30 років, хворіють на пародонтит. Цифра вражає, якщо врахувати, що США – це країна з однією з найкращих систем стоматологічної профілактики та лікування.

Пародонтит вражає ясна, а також кістку, в якій міститься зуб. Відповідно, при складному перебігу хвороби, людина може втратити зуби, а з ними і повністю жувальну функцію. Вважається, що пародонтит небезпечний тим, що в більшості випадків больові відчуття відсутні протягом довгого часу. Пацієнт може скаржитися лише на кровоточивість ясен чи поганий запах з рота.

Загалом, ця небезпечна хвороба впливає не тільки на здоров’я зубів, але й спричиняє захворювання серцево-судинної та ендокринної систем. Доведено, що пародонтит може негативно впливати на перебіг вагітності. Важливість якісної профілактики та грамотного лікування пародонтиту важко переоцінити. Як та чим лікувати пародонтит саме у вашому випадку наші спеціалісти готові з вами поділитися інформацією на консультації.

 

Послуга Ціна, ГРН
Консультація лікаря пародонтолога + складання пародонтологічної карти 1200
Пародонтологічна діагностика від 1200
Терапевтичне лікування пародонтиту від 3100
Хірургічне лікування пародонтиту (клаптева операція) від 7000
Пластичне закриття рецесій від 5000
Пластика вуздечки губи 2000
Пластика вуздечки язика 2000
Закриття рецесії 5700 - 9200
Клаптева операція при пародонтиті (1 секстант) 9200

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Симптоми пародонтиту, які не можна ігнорувати

Симптомами пародонтиту, які не можна ігнорувати є:

 1. кровоточивість ясен (в основному під час чищенні зубів та при кусанні твердої їжі);
 2. постійний неприємний та не свіжий запах з ротової порожнини, що не зникає після чищення зубів чи використання ополіскувача;
 3. свербіж ясен;
 4. зміна кольору слизової оболонки біля зуба;
 5. відкладення на емалі темного кольору;
 6. значна або не значна рухливість зубів.

Основними симптомами хронічного пародонтиту може бути набряк ясен та навіть їх запалення, зміна кольору слизової на яскраво-червоний колір, можливий гній, який виділяється з пародонтальних кишень та збільшення температури тіла та слабкість.

Якщо хоча б один з перерахованих симптомів ви зустрічаєте у себе рекомендуємо вас звернутися одразу до наших спеціалістів в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA. Ми із радістю допоможемо вам вирішити та вилікувати пародонтит максимально швидко і без шкоди для здоров’я.

Лікування пародонтиту у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Пародонтологія в клініці SYMBIOTYKA – це поєднання новітніх протоколів лікування та професійності фахівців. Це підтверджено численними нагородами у профільних конкурсах і активним пошуком інновацій. Клініка SYMBIOTYKA запровадила бездоганну систему діагностики, лікування та профілактики пародонтиту, яка була розроблена у Бернському університеті.

Перший етап системи – це спеціальна пародонтологічна діагностика. За її допомогою ми виявляємо та усуваємо захворювання на ранній стадії. Далі, при потребі, проводиться лікування за допомогою спеціального інструментарію. За його допомогою, ми очищуємо зуби від бактеріальної біоплівки і усуваємо запалення та кровоточивість ясен. При важчому перебігу проводимо професійне хірургічне лікування. Практикуємо методики хірургічного відновлення тканин пародонту, пластичне закриття оголених коренів (рецесій) зубів та багато інших технологій.

Скаржитеся на кровоточивість ясен? Хочете знати, чи є у вас пародонтит? Не зволікайте, запишіться до на консультацію!

Ціна лікування пародонтиту у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Ціна лікування пародонтиту у Львові в клініці SYMBIOTYKA залежить від декількох факторів:

 1. ступінь захворюваності;
 2. складність лікування;
 3. кількість візитів, які передбачено для усунення проблеми.

Проте, вам не варто хвилюватися за неочікувану вартість лікування пародонтиту. Адже кінцеву ціну ви будете знати ще до початку процедури. Окрім цього весь процес лікування фотодокументується лікарем. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес, а й кінцевий результат. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

Поширені запитання про пародонтит

Набряк ясен лікування

Як тільки Ви відчули набряк ясен рекомендуємо одразу звернутися до стоматолога. Причин набряку може бути чимало, а самолікування може призвести тільки до погіршення ситуації. Тим більше якщо це хронічна хвороба

Як лікувати запалення ясен в домашніх умовах

Першочергово рекомендуємо звернутися до лікаря, щоб він встановив діагноз! Можливо у Вашому випадку лікування запалення ясен вдома може лише нашкодити.

Що робити коли запалення ясен?

В першу чергу необхідно звернутися до хірурга або пародонтолога! Можливо, у Вас відбулося запалення ясен від великої кількості зубного каменю або ж біля зуба утворилися кишеньки і туди набиваються залишки їжі, або ж Вам підібраний неправильний домашній догляд і Ви самостійно травмуєте власні ясна. Як бачимо, дуже багато “але” і тільки лікар зможе встановити точний діагноз.

Як лікувати опущення ясен?

При лікуванні опущення ясен використовується: медикаментозне, хірургічне або фізіотерапевтичне лікування. Тільки лікар після огляду може сказати, який з цих методів підійде саме Вам

Рухомість зубів: що робити?

Причин чому хитаються зуби є безліч! Але рекомендуємо не зволікати з візитом до стоматолога, бо це може призвести до втрати зуба.

Як лікувати пародонтоз?

Перший етап системи – це спеціальна пародонтологічна діагностика. За її допомогою ми виявляємо та усуваємо захворювання на ранній стадії. При важчому перебігу проводимо професійне хірургічне лікування.

Симптоми пародонтиту

Симптомами пародонтиту, які не можна ігнорувати є: кровоточивість ясен, постійний неприємний запах з рота, свербіж ясен, зміна кольору слизової оболонки біля зуба, відкладення на емалі темного кольору, значна або не значна рухливість зубів.

Чи можна вилікувати пародонтит?

Пародонтит – це хронічне захворювання, позбутися якого є досить складно. Проте, його ігнорування може призвести до повної втрати зубів.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: