Пародонтологія

Стоматологія для дорослих

Пародонтит – друге після карієсу за поширеністю стоматологічне захворювання. Наприклад, за даними Американської Академії Пародонтології, 65 мільйонів дорослого населення США, у віці від 30 років, хворіють на пародонтит. Цифра вражає, якщо врахувати, що США – це країна з однією з найкращих систем стоматологічної профілактики та лікування.

Пародонтит вражає ясна, а також кістку, в якій міститься зуб. Відповідно, при складному перебігу хвороби, людина може втратити зуби, а з ними і повністю жувальну функцію. Вважається, що пародонтит небезпечний тим, що в більшості випадків больові відчуття відсутні протягом довгого часу. Пацієнт може скаржитися лише на кровоточивість ясен чи поганий запах з рота.

Загалом, ця небезпечна хвороба впливає не тільки на здоров’я зубів, але й спричиняє захворювання серцево-судинної та ендокринної систем. Доведено, що пародонтит може негативно впливати на перебіг вагітності. Важливість якісної профілактики та грамотного лікування пародонтиту важко переоцінити.

Пародонтологія в клініці СИМБІОТИКА – це поєднання новітніх протоколів лікування та професійності фахівців. Це підтверджено численними нагородами у профільних конкурсах і активним пошуком інновацій. Клініка СИМБІОТИКА запровадила бездоганну систему діагностики, лікування та профілактики пародонтиту, яка була розроблена у Бернському університеті.

Перший етап системи – це спеціальна пародонтологічна діагностика. За її допомогою ми виявляємо та усуваємо захворювання на ранній стадії. Далі, при потребі, проводиться лікування за допомогою спеціального інструментарію. За його допомогою, ми очищуємо зуби від бактеріальної біоплівки і усуваємо запалення та кровоточивість ясен. При важчому перебігу проводимо професійне хірургічне лікування. Практикуємо методики хірургічного відновлення тканин пародонту, пластичне закриття оголених коренів (рецесій) зубів та багато інших технологій.

Скаржитеся на кровоточивість ясен? Хочете знати, чи є у вас пародонтит? Не зволікайте, запишіться на консультацію!

 

Послуга Ціна, грн
Пародонтологічна діагностика від 1 100
Терапевтичне лікування пародонтиту від 3 100
Хірургічне лікування пародонтиту (клаптева операція) від 6 100
Пластичне закриття рецесій від 3 500
Пластика вуздечки (язика, губи) 1 300