Стоматологічна діагностика зубів у Львові

Стоматологічна діагностика зубів в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA у Львові працює за принципом: якість лікування на 100% залежить від якості встановлення діагнозу. Наше завдання – провести якісне лікування у мінімальні терміни та з максимальними результатами. А значить, ми зобов’язані звести до нуля помилкові діагнози.

Саме тому перш ніж розпочати лікування ми запрошуємо вас на огляд та консультацію до провідних стоматологів нашої клініки, робимо рентгенологічні дослідження, при необхідності додаткові обстеження і тільки після цього можемо озвучити діагноз та запропонувати оптимальним план лікування.

Консультація стоматолога у Львові: що входить та яка ціна?


В стоматології SYMBIOTYKA у Львові є 2 типи консультації стоматолога:

 1. Консультація загального стану ротової порожнини.
 2. Консультація щодо розв’язання конкретної проблеми.

Перш ніж буде проведена консультація стоматолога Вас запросять у наш рентгенкабінет і проведуть необхідну рентгенодіагностику. Не залежно від обраного типу консультації вкінці огляду Ви отримаєте ваш діагноз та рекомендації щодо виправлення цих недоліків. Всі рекомендації будуть надані у детальному плані лікування одразу з кошторисом. Таким чином Ви вже будете розуміти, якою буде тривалість лікування та ціна. Відразу після консультації ви матимете змогу записатися на зручний для вас час до спеціаліста та розпочати лікування.

 

Послуга Ціна, ГРН
Консультація стоматолога + кошторис + детальний план лікування 550
Консультація стоматолога (кошторис + детальний план лікування) + рентген діагностика 1200
Консультація лікаря-анестезіолога 500
Панорамний рентгенівський знимок 400
Прицільний рентгенівський знимок одного зуба 100
Комп’ютерна томографія (3D-рентгенологія) 350 – 650
Функціональний аналіз зубо-щелепової системи 1650 – 7000
Smart діагностика та цифрове моделювання посмішки пацієнта 12000

 


Відео

 

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Рентгенологічна діагностика у Львові в стоматології SYMBIOTYKA

У відділенні на Сихові чи в центрі Львові в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA проводять абсолютно всі види рентгенологічної діагностики. Від прицільного рентгену одного зуба і до 3D-рентгенодіагностики (так званої комп’ютерної томографії), без якої неможливо безпечно провести імплантацію зубів чи видалити зуби “мудрості”. Тому Вам непотрібно нікуди бігати, а просто прийти до нас, зробити дослідження і отримати діагноз.


В нашій стоматології Ви можете зробити наступні методи діагностики ротової порожнини, а саме:

 1. КТ – Комп’ютерна томографія (3D-рентгенологія)
 2. Панорамний рентгенівський знімок зубів (ортопантомограма ОПТГ)
 3. Прицільний панорамний рентгенівський знімок зубів
 4. Телерентгенографія
 5. Цифрове сканування зубів за німецькою технологією Cerec
 6. Цифрове планування посмішки Digital Smile Design

Ми дбаємо, щоб використання рентгену було максимально безпечним для здоров’я. Завдяки передовому обладнанню клініки, рівень променевого навантаження на організм людини на 90-95% нижчий, ніж десять років тому. Приміром, при сучасному панорамному знімку, вплив рентгену такий самий як вплив комп’ютера при 10-ти днях роботи.

Комп’ютерна томографія у Львові – ціна на Сихові та в центрі

Комп’ютерна томографія (КТ) в стоматології SYMBIOTYKA – безболісна процедура, яка триває не більше однієї хвилини. Комп’ютерна томографія щелепи (3D знімок) дозволить побачити лікарю те, що не видно під час візуального огляду ротової порожнини.

Зробити комп’ютерну томографію ви можете в нашій клініці просто зателефонувавши до нас та обравши зручний для вас час.

Панорамний рентгенівський знімок зубів (ортопантомограма) у Львові – ціна на Сихові та в центрі

Панорамний рентгенівський знімок зубів верхньої та нижньої щелепи є не менш важливим дослідженням при встановленні стоматологічного діагнозу. Панорамний рентгенівський знімок зубів аналогічно як і КТ є безболісною і безпечною процедурою. Даний рентген зубів використовують для оцінки стану зубів (дослідження новоутворень, наявності глибокого карієсу та проблем з зубними каналами, тощо), перед імплантацією чи протезуванням, перед хірургічним втручанням.

Зробити панорамний рентгенівський знімок зубів ви можете в нашій клініці просто зателефонувавши до нас та обравши зручний для вас час.

Прицільний панорамний рентгенівський знімок зубів у Львові – ціна на Сихові та в центрі

Прицільний панорамний рентгенівський знімок зубів допомагає стоматологу більш глибоко перевірити стан конкретного зуба перед, підчас або після його лікування.

Зробити прицільний панорамний рентгенівський знімок зуба ви можете в нашій клініці просто зателефонувавши до нас та обравши зручний для вас час.

Телерентгенографія (ТРГ) у Львові – ціна на Сихові та в центрі

Телерентгенографія (ТРГ) – це оглядовий знімок черепа в прямій і бічній проєкції. Знімок ТРГ лише мінімально спотворює природний вигляд щелепи, а це дає змогу більш точно провести діагностику і поставити діагноз та план лікування.

Зробити Телерентгенографія (ТРГ) ви можете в нашій клініці просто зателефонувавши до нас та обравши зручний для вас час.

Цифрове сканування зубів Cerec та планування посмішки Digital Smile Design

Найпопулярніші напрямки в клініці SYMBIOTYKA – цифрове сканування зубів за німецькою технологією Cerec, а також, цифрове планування посмішки, відома абревіатура DSD, що так і розшифровується з англійської: Digital Smile Design – цифровий дизайн посмішки. DSD дає змогу змоделювати та оцінити кінцевий вигляд зубів та посмішки ще до початку лікування, тим самим допомагає виготовити вініри та коронки найвищої точності та найкращого вигляду.

Поширені запитання про консультацію стоматолога

Для чого мені консультація стоматолога?

Консультація лікаря стоматолога потрібна не тільки, коли вже є нестерпний біль, а й коли Вас нічого не турбує. Рекомендуємо відвідувати огляд лікаря не менше 1-2 разів на рік.

Що входить в консультацію стоматолога?

Ціна консультації стоматолога SYMBIOTYKA включає у собі: огляд лікаря, складання плану лікування разом з повним кшторисом.

Яка ціна консультації стоматолога?

Ціна консультації стоматолога в SYMBIOTYKA – 550 грн.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: