Діагностика

Стоматологія для дорослих

Система діагностики клініки СИМБІОТИКА працює за принципом: якість лікування на 100% залежить від якості встановлення діагнозу. Наше завдання – провести якісне лікування у мінімальні терміни та з максимальними результатами. А значить, ми зобов’язані звести до нуля помилкові діагнози.

Рентгенологічна діагностика

Пломба, брекети, імплантати, а може, вініри? Перш ніж вирішити, що вам потрібно, необхідна якісна діагностика! У клініці СИМБІОТИКА проводять абсолютно всі види рентгенологічної діагностики. Від прицільного рентгену одного зуба і до 3D-рентгенодіагностики (так званої комп’ютерної томографії), без якої неможливо безпечно провести імплантацію зубів чи видалити зуби “мудрості”.

Ми дбаємо, щоб використання рентгену було максимально безпечним для здоров’я. Завдяки передовому обладнанню клініки, рівень променевого навантаження на організм людини на 90-95% нижчий, ніж десять років тому. Приміром, при сучасному панорамному знімку, вплив рентгену такий самий як вплив комп’ютера при 10-ти днях роботи.

Діагностика та планування естетики зубів

Естетика зубів має велике значення, адже в сучасному світі усмішка важлива не лише в особистому житті, а й у бізнесі. Бажаєте бути успішним, гарно почуватись та покращити вигляд своєї усмішки? У клініці СИМБІОТИКА знають, як це зробити!

Найпопулярніші напрямки в клініці СИМБІОТИКА – цифрове сканування зубів за німецькою технологією Cerec, а також, цифрове планування посмішки, відома абревіатура DSD, що так і розшифровується з англійської: Digital Smile Design – цифровий дизайн посмішки. DSD дає змогу змоделювати та оцінити кінцевий вигляд зубів та посмішки ще до початку лікування, тим самим допомагає виготовити вініри та коронки найвищої точності та найкращого вигляду.

 

Послуга Ціна, грн
Консультація 350-500
Панорамний рентгенівський знимок 350
Прицільний рентгенівський знимок одного зуба 100
Комп’ютерна томографія (3D-рентгенологія) 450-600
Функціональний аналіз зубо-щелепової системи + цифрове моделювання посмішки 7000