Вініри у Львові

Вініри на зуби у Львові досить популярна послуга в стоматологічних клініках. Вініри – це невеликі тонкі накладки на зуби (товщиною від 0,2-0,8 мм), які кріпляться на передню частину зуба з використанням стоматологічного цементу. Таким чином за один візит ви матимете змогу отримати голівудську усмішку.

Щоб отримати голівудську усмішку за допомогою вінірів зверніться за телефоном або заповніть онлайн форму реєстрації на консультацію та огляд стоматолога в клініці SYMBIOTYKA.

Види вінірів: їх переваги та недоліки

Вініри на зуби поділяються на наступні види:

 1. Знімні, ще частіше їх називають тимчасовими. Такий тип вінірів на зуби використовують в процесі виготовлення та очікування постійних вінірів.
 2. Непрямі вініри. Непрямі вініри виготовляються заздалегідь відповідно до ваших індивідуальних особливостей в лабораторії SYMBIOTYKA та просто приклеюють на прийомі у лікаря. Після встановлення непрямих вінірів ви отримуєте гарний результат, а також довгий час служби. Непрямі вініри поділяються на: вініри, люмініри та ультраніри.
 3. Прямі вініри. Прямі вініри не виготовляються заздалегідь, адже одразу на прийомі у лікаря на ваш зуб буде нанесено композитний фотополімер та завдяки його властивостям буде створена нова форма зуба.

За типом матеріалу вініри поділяються на:

 1. Композитні. Композитні вініри є досить доступним рішенням, проте має певні недоліки. Серед основних недоліків композитних вінірів є : схильність до зміни кольору (якщо ви поціновувач кави чи інших кольорових напоїв), досить не великий термін служби (4-6 років), схильність до пошкодження під час жування чи укусу, можлива зміна об’єму шляхом дії слини.
 2. Керамічні. Керамічні вініри є більш поширеними у Львові і далеко за його межами, адже мають значно більшу кольорову палітру, значно більший термін експлуатації (цирконієві вініри можуть служити до 20 років), не схильні до руйнування та є досить міцними.
 3. Порцелянові. Порцелянові вініри або їх це можуть класифікувати як люмініри є дуже поширеними закордоном. Порцелянові вініри є дороговартісними.
 4. Цифрові. Цифрові вініри мають значно коротший термін виготовлення, вони є довговічними, мають натуральний колір, а значить не будуть сильно помітними та мають хорошу стійкість до барвників.

Більше про типи вінірів та матеріал який варто обрати саме вам ви зможете дізнатися безпосередньо на консультації в нашій стоматологічній клініці SYMBIOTYKA.

 

Послуга Ціна, грн
Високо естетичні цифрові вініри 7100 - 9100

 


Відео

 

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Як ставлять вініри у клініці SYMBIOTYKA у Львові

У стоматологічній клініці SYMBIOTYKA процес встановлення вінірів на зуби відбувається наступним чином:

 1. розширена консультація зі стоматологом, яка містить огляд лікаря, обстеження (КТ), надання рекомендацій та представлення плану встановлення вінірів разом з кошторисом;
 2. проведення 3D сканування щелепи та моделювання нової усмішки;
 3. препарування зубів під місцевою анестезією;
 4. встановлення тимчасових вінірів;
 5. примірка постійних вінірів та внесення останніх корективів;
 6. фіксація постійних вінірів.

Вініри ціна у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Ціна на вініри у Львові в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA залежить від матеріалу вінірів та їхньої кількості. Повну вартість встановлення вінірів ви зможете дізнатися одразу на розширеній консультації. Таким чином загальну ціну вінірів ви будете знати ще до початку процедури.

Гарантія на вініри у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA гарантує збереження результату на довго, якщо усі рекомендації лікарів ви будете дотримуватися та не будете пропускати контрольних візитів до лікаря.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: