Професійна гігієна ротової порожнини у Львові

Всі знають, що профілактика і регулярні візити до стоматолога найкращий метод запобігання зубних каменів, карієсу та інших стоматологічних захворювань. Проте, самостійної щоденної гігієни ротової порожнини недостатньо, щоб повністю забути про карієс. Саме тому, професійну чистку зубів ми рекомендуємо проходити двічі на рік.

Етапи проведення професійної чистки зубів у SYMBIOTYKA (Львів)

 1. Першим етапом чистки зубів є ретельний огляд ротової порожнини та фотодокументація вхідного стану ротової порожнини. Це допоможе зрозуміти, які рекомендації необхідно надати пацієнту і на що варто звернути увагу.
 2. Другим етапом гігієни ротової порожнини є ультразвукова чистка зубів. Ультразвукова чистка зубів полягає у видаленні ультразвуком над’ясенних і під’ясенних каменів на зубах.
 3. Третім етапом чистки зубів є видалення пігментації. Це так званий зубний наліт на зубах, який виникає через вживання чаю, винних виробів, куріння цигарок та ін.
 4. Четверним етапом гігієни ротової порожнини є зняття м’якого зубного нальоту, який може утворюватися внаслідок залишків їжі.
 5. П’ятим етапом чистки зубів є полірування зубної емалі спеціальними полірувальними гумками.
 6. Останнім етапом гігієни ротової порожнини є показ пацієнту фото до та після процедури, надання фахових рекомендацій по догляду за зубами. Наші спеціалісти допоможуть підібрати індивідуальні засоби догляду за ротовою порожниною, і при потребі, складуть індивідуальну програму профілактики!

 

Послуга Ціна, грн
Професійна гігієна первинна 900-1900
Професійна гігієна повторна 900 - 1400

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Гігієна ротової порожнини ціна в стоматології SYMBIOTYKA у Львові

Ціна залежить від того, наскільки якісно ви дотримуєтесь правил гігієни ротової порожнини вдома. Відповідно чим кращим буде домашній догляд, тим вартість чистки зубів та кількість гігієн у рік буде меншою.

Зверніть увагу, що одразу після гігієни ротової порожнини в стоматології SYMBIOTYKA лікар допоможе вам обрати індивідуальні засоби домашньої гігієни, а також навчить правильно доглядати за станом ротової порожнини.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: