Професійна гігієна

Стоматологія для дорослих

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), карієс – найпоширеніше стоматологічне захворювання на планеті, ним уражено зуби близько 95% дорослих людей. Наступним за поширеністю можна вважати пародонтит (від нього страждає понад 80% населення планети). Ці два захворювання і їх ускладнення, є основними причинами втрати зубів.

Професійна гігієна ротової порожнини – це єдина маніпуляція у стоматології, що запобігає виникненню захворювання, а не лише усуває наслідки. Згідно з науковими дослідженнями, проведення якісної професійної гігієни двічі на рік зменшує ризик утворення карієсу на 50%. Для водіїв професійну гігієну зубів можна порівняти з плановим технічним оглядом автомобіля: проїхавши 10 000 кілометрів, необхідно відвезти його на станцію технічного обслуговування. Крім того, профілактика – завжди дешевша за лікування, простіша у виконанні та ощадливіша в часі.

Досвідчені гігієністи нашої клініки проведуть всі маніпуляції легко та безболісно, використовуючи найкращі технології. Як приємний бонус, в кінці лікування наші пацієнти отримують фахові рекомендації по догляду за зубами. Наші спеціалісти допоможуть підібрати індивідуальні засоби догляду за ротовою порожниною, і при потребі, складуть індивідуальну програму профілактики!

 

 

Послуга Ціна, грн
Професійна гігієна  900-1300