Ортодонтія

вирівнювання зубів

Стоматологія для дорослих

Ортодонтія – одна з найважливіших складових комплексної стоматології. За різними даними, від 50% до 80% дітей раннього віку вже потребують огляду в ортодонта.

Як тільки у дитини з’являються перші молочні зуби, виникає ризик формування патологій прикусу. Причинами їх виникнення є не лише спадкова схильність, але й різні шкідливі звички та неправильне вигодовування. На жаль, велику частину цих проблем батьки просто не помічають. Патологія прикусу провокує розвиток карієсу, захворювання ясен і ранню втрату зубів. До того ж, вона може спричинити порушення в скронево-нижньощелепному суглобі, що призводять до неправильної вимови, загальних захворювань і часто впливають на зовнішній вигляд обличчя.

Донедавна ортодонтія була наукою, яка стосувалась лише вирівнювання зубів і зміни неправильного прикусу. З розвитком технологій, зросли і вимоги пацієнтів щодо якості ортодонтичного лікування. Зараз навіть модно носити брекети, адже це – свідчення, що ви турбуєтеся про стан своїх зубів. Сьогодні основними завданнями ортодонтії вважаються:

  • Створення рівних зубних рядів з ідеальним співвідношенням верхньої та нижньої щелеп
  • Створення гарного профілю обличчя
  • Побудова естетичної посмішки
  • Нормалізація функції скронево-нижньощелепного суглоба і жувальних м’язів
  • Гарантія стабільного естетичного вигляду зубів і якісного життя

У стоматологічній клініці СИМБІОТИКА проводиться комплексне ортодонтичне лікування будь-якої складності. Ми використовуємо брекет-системи та ортодонтичні апарати від кращих світових виробників. Наші основні переваги – це індивідуальний метод корекції прикусу, комп’ютерна точність лікування, сучасні матеріали та висока кваліфікація фахівців.

СИМБІОТИКА – успішне вирішення проблем викривлення зубів і неправильного прикусу.

 

 

Послуга Ціна, грн
Розширена консультація лікаря-ортодонта+ Т.Р.Г. 650
Лікування металевою/керамічною брекет системою (одна щелепа) 20000-26000
Вирівнювання зубів елайнерами ClearCorrect (USA) 84000-110000
Вирівнювання зубів прозорими капами(елайнери) від 20000