Ортодонт Львів

Виправлення прикусу

Виправлення прикусу можливо в будь-якому віці, але чим молодшою є людина, тим легше і швидше можна виправити прикус, а ціна виправлення прикусу є значно нижчою. В клініці SYMBIOTYKA наші лікарі-ортодонти борються з ортодонтичними проблемами (вроджений/набутий неправильний прикус, міжзубні проміжки, порушення росту зубів тощо) будь-якої складності. Звісно, виправлення прикусу – це не лише естетична потреба. В декого візит до лікаря-ортодонта у Львові просто необхідність, адже неправильний прикус чи зміщення розташування зубів може призвести до зміни роботи щелепи.

 

 

Брекети, брекет-системи Перейти
Елайнери Перейти

 

Результати наших пацієнтів

 

Вказана ціна є кінцевою за ВЕСЬ процес лікування і включає в собі: самолігатурні родієві металеві/керамічні брекети останнього покоління на 2 щелепи, мікроімпланти або ортодонтичний апарат Flex developer, засоби домашньої гігієни, щомісячні візити, ретенційне лікування.

Послуга Ціна, ГРН
Консультація лікаря-ортодонта 550
Консультація лікаря-ортодонта (огляд + детальний плану лікування) 1000
Консультація лікаря-ортодонта для дітей (огляд + детальний плану лікування) 550 - 1000
Т.Р.Г 500
Професійна гігієна + знаття фіксуючого цементу після ортодонтичного лікування 2000
Ортодонтичне лікування I рівня складності 74000 - 76800
Ортодонтичне лікування II рівня складності 88000 - 90800
Ортодонтичне лікування III рівня складності 102000 - 104800

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Виправлення прикусу у Львові – чому так важливо звернутись до ортодонта?

Виправлення прикусу запобігає великій кількості зубних проблем. В першу чергу, неправильний прикус може створювати сильне неправильне навантаження на зубний ряд. Такий тиск сприятиме стесанню зубної емалі, може негативно впливати на скронево-нижньощелепний суглоб, також призвести до карієсу чи запального процесу м’яких тканин.
Ви можете навіть не усвідомлювати, але через неправильний прикус ви можете мати асиметрію обличчя, зношення зубів, збільшення чутливості зубів.

Симптоми неправильного прикусу

Симптоми, що вказують на проблеми з прикусом включають:

 1. Головні болі.
 2. Навантаження на обличчя та напруга м’язів.
 3. Ригідність або біль у щелепі.
 4. Зношеність зубів.
 5. Колапс обличчя та зруйнований укус.
 6. Хропіння і безсоння.
 7. Низька самооцінка через дрібні або великі підборіддя, спричинені надмірним прикусом або не до прикусом.
 8. Шліфування зубів (бруксизм).

Ортодонтія у Львові: види неправильного прикусу

Існують такі типи укусу:

 1. Мезіальний. Мезіальний тип прикусу характеризується виступом нижньої щелепи вперед. Ще одними характеристиками мезіального типу прикусу є наявність скупченості зубів у верхньому ряді, при цьому нижній ряд зубів може містити щілини.
 2. Глибокий. Глибокий тип прикусу характеризується перекриттям верхньою щелепою нижню. При глибокому прикусі відсутній зубний контакт. В пацієнтів з глибоким прикусом часто виникають труднощі з жуванням та дикцією.
 3. Дистальний. Дистальний тип прикусу характеризується перекриттям верхньою щелепою нижню значно більше ніж при глибокому. При дистальному прикусі в людини є труднощі з зімкненням губ, присутній дефект мовлення та жування та ковтання їжі.
 4. Перехресний. Перехресний тип прикусу характеризується зміщенням щелепи ліворуч або праворуч. Такий тип прикусу найчастіше зустрічається у людей, які мали певні ускладнення під час росту молочних чи постійних зубів або спадкові фактори та часті вушні інфекції.
 5. Відкритий. Відкритий тип прикусу характеризується відсутністю змикання щелепи та в деяких випадках губ. Як правило, такий прикус присутній у людей які тривалий час смоктали соски або пальці.

Ортодонтія у Львові – як виправити прикус?

Як вже було раніше доведено, неправильний прикус – це не просто естетичний дефект. В більшості наших пацієнтів неправильний прикус – це загроза виникнення певних інших дефектів та хвороб не лише ротової порожнини.

Виникнення хвороб та ускладнень при неправильному прикусі можна уникнути. Лікарі ортодонти в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA для ортодонтичного лікування використовуються такі методи:

 1. Ортодонтичні пластини. Знімні пластини, що дозволяють зафіксувати зуби в потрібному положенні. Зазвичай застосовується для виправлення прикусу у дітей віком до 11 років.
 2. Брекети та брекет-системи. Безлігатурні, самолігуючі, металеві, керамічні брекети, за допомогою яких можна виправити досить складні випадки. Цей нешкідливий варіант набагато ефективніший, ніж пластини, і для зміни прикусу брекетами потрібно від 1 до 3 років. Оскільки брекети незнімні, щоб уникнути появі карієсу чи інших захворювань під час лікування необхідно дотримуватися гігієни порожнини рота.
 3. Елайнери. Ортодонтичне лікування елайнерами (знімними прозорими капами) застосовують для значно легших випадків виправлення прикусу, таких як: виправлення нахилу зубів, зменшення/видалення зубних проміжків, переміщення 1 чи декількох зубів та ін.

Щоб зрозуміти, який метод вирівнювання прикусу підійде саме вам, обов’язково відвідайте лікаря ортодонта в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA.

Виправлення прикусу в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA у Львові

У стоматологічній клініці SYMBIOTYKA проводиться комплексне ортодонтичне лікування будь-якої складності. Ми використовуємо брекет-системи та ортодонтичні апарати від кращих світових виробників. Наші основні переваги – це індивідуальний метод корекції прикусу, комп’ютерна точність лікування, сучасні матеріали та висока кваліфікація фахівців.

Вже на консультації в ортодонта ви зможете зрозуміти, яке ортодонтичне лікування вас очікує і через скільки часу ви можете очікувати результат.

Ортодонт Львів: ціни та терміни виправлення прикусу

Ціна ортодонтичного лікування у стоматологічній клініці SYMBIOTYKA у Львові залежить від складності маніпуляцій виправлення ситуації. Безпосередньо ціну ортодонтії зубів для вас ви можете дізнатися одразу після консультації з лікарем ортодонтом нашої клініки. Таким чином ціну ортодонтичного лікування ви будете знати ще до початку лікування.

Весь процес лікування фотодокументується лікарем ортодонтом. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес лікування, а й кінцевий вигляд зуба. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

Поширені запитання про ортодонта та виправлення прикусу

Де приймає хороший ортодонт у Львові?

В нашій клініці працює один із кращих ортодонтів у Львові. Вже понад 1000 пацієнтів отримали омріяний результат – здорову та рівну усмішку.

Чи в SYMBIOTYKA є дитячий ортодонт?

Звісно! SYMBIOTYKA лікує не лише дорослих, а й діток. Тому Ви сміло можете телефонувати і бронювати візит на консультацію до нашого дитячого ортодонта

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: