Протезування зубів

Ортопедична стоматологія є розділом загальної стоматології та самостійною частиною загальної ортопедії. Охоплює діагностику та лікування порушень цілісності зубно-щелепної системи. Займається відновленням функцій жувального апарату за відсутності одного або кількох зубів, а також за умови їх повної втрати. Здійснює корекцію форми та кольору зубного ряду з метою забезпечення його здоров’я та естетики. Можливості сучасної ортопедії дозволили залишити у минулому незручні протези та замінити їх функціональними, комфортними та безпечними штучними конструкціями, які здатні повністю взяти на себе функції втрачених зубів. Ми одна з небагатьох клінік в Україні, яка пропонує своїм клієнтам протезування завдяки цифровій системі CEREC 3D (CAD/CAM)

 

 

Вініри Перейти
Коронка на зуб Перейти
Куксо-кореневі вкладки Перейти
Керамічні накладки Перейти
Протезування на імплантах Перейти

 

Результати наших пацієнтів

 

Наші досягення

  • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

  • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

  • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

  • Пародонтолог року в Україні 2017

  • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

  • Клініку Сертифіковано UEA

  • Гігієніст року в Україні 2013

  • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

  • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

На сьогодні в ортопедії застосовують кілька методів протезування зубів. Це мікропротезування, знімне та незнімне, умовно-знімне, мостоподібне, бюгельне протезування, імплантати. Метод відновлення в клініці SYMBIOTYKA обирається лікарем стоматологом-ортопедом з урахуванням стану зубного ряду кожного окремого пацієнта.

Знімне протезування: види та особливості ортопедичних конструкцій

Знімні зубні протези — це поширений вид ортопедичних конструкцій, які встановлюють при частковій або повній адентії на одній або двох щелепах. Їх особливість — можливість самостійного вилучення та закріплення у ротовій порожнині.

Виготовляються знімні протези відповідно до індивідуальних особливостей кожного пацієнта у власній зуботехнічній лабораторії SYMBIOTYKA. Знімні дентальні протези складаються з базової частини (основи) та закріплених на ній зубів. Візуально нагадують звичайні коронки. Фіксуються до власних зубів або імплантатів за допомогою атачментів та кламерів у вигляді гачків, виготовлених з пружного металу. Повністю знімні протези тримаються завдяки ефекту присоски.

У сучасній стоматологічній ортопедії використовують такі види знімних зубних протезів:

У стоматологічній клініці SYMBIOTYKA вам запропонують оптимальні для вашого випадку методи протезування.

Незнімне протезування: переваги методу

Сучасна стоматологічна ортопедія у більшості випадків дозволяє усунути порушення цілісності та естетики зубного ряду з використанням незнімних функціональних конструкцій. Вони фіксуються на підготовлену поверхню зубних тканин за допомогою спеціальних медичних цементів, які є сполучною ланкою між зубними тканинами та протезом.  Найбільш поширеними незнімними конструкціями є:

Звернувшись до стоматологічної клініки SYMBIOTYKA, ви можете розраховувати на отримання якісних послуг із застосуванням методів протезування зубів, які використовуються у сучасній світовій  ортопедії.

Протезування зубів на імплантатах: надання послуг в SYMBIOTYKA

Встановлення імплантатів є найдосконалішим методом протезування у сучасні ортопедії. Дентальний (зубний) імплантат — це багатокомпонентна штучна конструкція, яка вживлюється в кісткову тканину щелепи з наступним зрощенням (остеоінтеграцією) з нею. Складається з тіла (гвинтоподібного титанового стрижня), абатмента (перехідника) та коронки. Імплантати заміщують собою корені втрачених зубів і дозволяють повністю відновити функції та естетику зубного ряду.

Протезування на імплантатах має низку переваг:

Імплантація зубів може бути одноетапною та двоетапною. Одноетапна передбачає встановлення імплантату одразу на місце видаленого зуба. Двоетапна виконується у кілька кроків і займає до 6 місяців. Вартість послуг з імплантації зубів досить висока, але вона цілком виправдана надійним та довговічним результатом.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: