Брекети, брекет-системи у Львові

Більшість людей ігнорують поради стоматолога щодо необхідності виправлення прикусу ще у дитячому віці. У старшому віці відсутність правильного прикусу може сприяти руйнуванню зубів, важкістю жування чи кусання, а також деформацію щелепи. Щоб уникнути цих проблем, рекомендуємо боротися з цією проблемою ще у дитинстві. Проте, у дорослому віці виправлення прикусу ви можете за допомогою брекет-систем.

Встановлення брекетів: показання та терміни лікування


Встановлення брекетів стоматологи рекомендують у випадку:

 1. Наявності скупченості зубів
 2. Наявності щілин між зубами
 3. Наявності зміщень зубів через відсутність / видалення зуба
 4. Відсутності правильних контактів зубів.

Встановлення брекетів на зуби забезпечує постійний тиск протягом тривалого періоду. Форма вашої щелепи поступово пристосовується до цього тиску. Ми схильні думати про свої зуби як про безпосередньо з’єднані з щелепною кісткою, що ускладнює уявлення, як їх можна рухати. Але під яснами знаходиться мембрана, оточена кістками, яка вкорінює зуби до щелепи. Ця мембрана контролює положення ваших зубів, і вона реагує на тиск, що чиниться на ваші зуби брекетами.

Процедура встановлення брекетів є не болючою і триває від 30 хв до 3 годин. Все залежатиме від складності положення зубів і кількості щелеп, на які встановлюють брекети. Після обстеження лікарем вам буде запропонований план лікування. При умові, що вам рекомендоване встановлення брекетів на 2 щелепи стоматологічна клініка SYMBIOTYKA рекомендує встановлювати брекети одразу на дві щелепи, або по черзі. Проте не пізніше 1 місяця після встановлення на 1 щелепу. Саме брекети на дві щелепи зможуть забезпечити повне лікування і можливість правильно сформувати прикус.

Після встановлення брекетів на зуби терміни лікування одразу назвати досить важко. Все залежить від того, наскільки сильно ваші зуби зміщені від правильного положення та наскільки швидко ваші зуби піддаватимуться тиску брекетів. Це може зайняти від декількох місяців до двох з половиною років. З багаторічного нашого досвіду лікування брекетами триває від 1 до 2-х років.

Види брекетів у Львові в клініці SYMBIOTYKA

В стоматологічній клініці SYMBIOTYKA для вирівнювання прикусу ми використовуємо наступні види брекет-систем:

 1. За типом матеріалу:
  1. металеві брекети;
  2. керамічні брекети;
  3. сапфірові брекети;
  4. пластикові брекети;
  5. комбіновані брекети (поєднання керамічних брекетів на передніх зубах та металевих – на задніх).
 2. За типом кріплення:
  1. лігатурні брекети;
  2. безлігатурні або самолігуючі брекети.

Зараз розкажемо трішки більше про кожен з вище перерахованих видів брекетів та який з видів ми найчастіше пропонуємо нашим пацієнтам.

Вибір брекетів за матеріалом для вас повинен починатися з комфорту, тобто зручності носіння та зовнішнього вигляду. До прикладу, керамічні та сапфірові брекети варто обирати в тому випадку, якщо вам важлива максимальна непомітність самих брекетів на зубах. Проте, такі види брекетів будуть трішки сильніше припіднімати губи, ніж металеві брекети, що може створити додатковий дискомфорт.

На консультації з лікарем-ортодонтом ви матимете змогу проконсультуватися на рахунок вибору конкретного виду брекетів, з урахуванням ваших побажань та рекомендацій лікарів.

Тепер більш детально поговоримо про види брекетів за типом кріплення. В стоматологічній клініці SYMBIOTYKA ми рекомендуємо нашим пацієнтам встановлювати безлігатурні або самолігуючі брекети. Безлігатурні або самолігуючі брекети сьогодні є найкращими, адже вони у собі вже містять так звані защіпки, які зменшують тертя між брекетом і дугою. В той час як лігатурні брекети скріплюють дугу та брекет так званою резинкою.

Перевагами безлігатурних або самолігуючих брекетів є естетичність, позитивний вплив на терміни лікування, менший дискомфорт при носінні, легше проводити гігієнічні процедури.

Перевагами лігатурних брекетів є надійність та значно менша вартість.

 

Результати наших пацієнтів

 

Вказана ціна є кінцевою за ВЕСЬ процес лікування і включає в собі: самолігатурні родієві металеві/керамічні брекети останнього покоління на 2 щелепи, мікроімпланти або ортодонтичний апарат Flex developer, засоби домашньої гігієни, щомісячні візити, ретенційне лікування.

Послуга Ціна, ГРН
Консультація лікаря-ортодонта 550
Консультація лікаря-ортодонта (огляд + детальний плану лікування) 1000
Консультація лікаря-ортодонта для дітей (огляд + детальний плану лікування) 550 - 1000
Т.Р.Г 500
Професійна гігієна + знаття фіксуючого цементу після ортодонтичного лікування 2000
Ортодонтичне лікування I рівня складності 74000 - 76800
Ортодонтичне лікування II рівня складності 88000 - 90800
Ортодонтичне лікування III рівня складності 102000 - 104800

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Брекети: етапи лікування в клініці SYMBIOTYKA

Етапи лікування брекет-системами в клініці SYMBIOTYKA є наступними:

 1. проведення розширеної консультації, обстеження (КТ та ТРГ), встановлення діагнозу та підготовка плану лікування;
 2. при необхідності усунення карієсу чи видалення зубів перед встановленням брекетів;
 3. проведення професійної гігієни;
 4. встановлення брекетів;
 5. контрольні візити до лікаря (частота візитів встановлюється від складності прикусу та типу брекетів);
 6. проведення гігієни ротової порожнини (кожні 3 місяці)
 7. зняття брекетів;
 8. проведення професійної гігієни;
 9. фіксація ретейнерів;
 10. одягання кап перед сном;
 11. візити до ортодонта двічі на рік.

Брекети ціна у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Ціна встановлення брекетів у Львові в клініці SYMBIOTYKA може варіюватися в залежності від обраного типу брекетів та від встановлення брекетів на 1 чи 2 щелепи. Повну вартість встановлення брекетів з усіма гігієнами та контрольними візитами ви зможете дізнатися одразу на розширеній консультації. Таким чином загальну ціну лікування брекетами ви будете знати ще до його початку.

Гарантія на лікування брекетами в клініці SYMBIOTYKA

Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA гарантує збереження результату пожиттєво, якщо усі рекомендації лікарів ортодонтів ви будете дотримуватися та не будете пропускати контрольних візитів до лікаря.

Поширені запитання про брекети

Скільки коштують брекети в SYMBIOTYKA?

В SYMBIOTYKA ціна брекетів вказана за ВЕСЬ процес лікування: від встановлення брекетів до ретенційного лікування! Таким чином, Ви можете не хвилюватися про додаткові не потрібні витрати на лікування

Чи є в SYMBIOTYKA керамічні брекети?

Звісно! Якщо ми встановлюємо нашим пацієнтам за бажанням самолігатурні керамічні брекети останнього покоління!

Брекети до і після: де можна глянути?

На нашому сайті ми розмістили актуальні до/після ортодонтичного лікування наших пацієнтів. Також на консультації лікар покаже Вам схожий випадок, щоб Ви могли переконатися у тому, що він успішний досвід роботи саме з Вашим випадком.

Чи встановлюєте самолігатурні брекети?

В SYMBIOTYKA ми встановлюємо виключно самолігатурні родієві металеві або керамічні брекети останнього покоління! Адже ми прагнемо, щоб Ви отримали максимально швидкий і якісний результат.

Чи є в SYMBIOTYKA металеві брекети?

Звісно! Якщо ми встановлюємо нашим пацієнтам за бажанням самолігатурні металеві брекети останнього покоління!

Чи можна встановити брекети тільки на нижню або верхню щелепу?

У деяких випадках, ми практикуємо встановлення брекетів на одну щелепу (верхню або нижню). Проте, виключно після огляду та аналізу Вашої ситуації.

Види брекетів в SYMBIOTYKA

Нашим пацієнтам ми пропонуємо на вибір самолігатурні родієві металеві або керамічні брекети останнього покоління. Вже на консультації Ви зможете з лікарем узгодити, якій варіант обрати

Встановлення брекетів ціна у Львові

В SYMBIOTYKA ціна брекетів вказана за ВЕСЬ процес лікування: від встановлення брекетів до ретенційного лікування! Таким чином, Ви можете не хвилюватися про додаткові не потрібні витрати на лікування

Скільки носять брекети?

Як правило, тривалість ортодонтичного лікування стартує від 1 до 3 років. Проте, бувають і випадки, коли за 6-7 місяців лікар досягне бажаного результату і можна буде переходити до ретенційного лікування

Де у Львові можна поставити брекети?

Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA пропонує встановлення брекетів у Львові у двох відділеннях: центральному та Сихівському.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: