Коронка на зуб у Львові

Зубні коронки – це ковпачки, розміщені поверх пошкоджених зубів. Коронки використовуються для захисту, покриття та відновлення форми зубів, коли пломби не вирішують проблему. Це постійне рішення для пошкодженого зуба, і як тільки він буде закріплений на місці, коронка буде виглядати, відчуватись і функціонувати, так само як і будь-який інший зуб.

Коронки зазвичай потрібні, якщо у вас пошкоджений або ослаблений зуб, який неможливо зафіксувати пломбою. Іноді коронки потрібні з естетичних міркувань, але головним чином через відсутність залишкової структури зуба. Найчастіше це пов’язано з тим, що зуб мав велику пломбу або перелом.

Коронки можуть бути виготовлені з кераміки (наприклад, порцеляни), металу (золота або металевого сплаву) або їх поєднання. Останні досягнення кераміки означають, що порцелянові коронки нічим не відрізняються від ваших власних природних зубів.

Які переваги встановлення коронки на зуб у Львові?

Якщо у вас є зуб, який має значні пошкодження або ослаблену структуру, коронка може допомогти підтримати цей зуб і запобігти його подальшому руйнуванню, зберігаючи ваш природний зуб на майбутнє. Коронки також можуть поліпшити зовнішній вигляд зуба, який сколений або забарвлений, відновлюючи зуб до його звичної форми та кольору.

За умови належного догляду за зубами зубна коронка може прослужити роками. Зверніться до нашого найближчого відділення на Сихові або в центрі, або зателефонуйте нам, щоб дізнатись більше про коронки на зуб. Наші фахівці будуть раді проконсультувати вас та встановити коронку на зуб.

Наявність коронки може відновити вашу впевненість у вашій посмішці, допоможе їсти комфортніше та захистить здоров’я вашого зуба. Порцелянові варіанти також виглядають дуже природно.

Як встановлюються коронки на зуб у Львові?

Зазвичай для підготовки та фіксації корони потрібно дві зустрічі. Під час першого візиту лікар перегляне чи підійде вам коронка і яку саме варто зробити і підготує зуб, щоб він міг утримувати коронку. Після цього лікар зробить відбиток і підбере тимчасову коронку, виготовлену на замовлення спеціалізованим лаборантом відповідно до вказівок стоматолога. При вашому другому відвідуванні тимчасову корону видаляють, а нову корону зацементують на місце.

 

У вказану нижче ціну включено: вартість зняття відбитків, моделювання, виготовлення необхідної кількості тимчасових та постійних коронок, фіксація на проміжному та кінцевому етапі

Послуга Ціна, грн
Безметалева цифрова коронка Econom+ 7100
Безметалева цифрова коронка Standart 8100
Безметалева цифрова коронка Premium 9100

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Види коронок у Львові в клініці SYMBIOTYKA

В стоматологічній клініці SYMBIOTYKA використовуємо наступні види коронок:

 1. синтеркерамічні коронки – містять металевий каркас, який може проглядатися на зубах. Проте, вони досить комфортні та зносостійкі;
 2. цирконієві коронки або безметалеві коронки – найкраще підійдуть людям, які хочуть отримати естетичну та природню усмішку. Безметалеві коронки є гіпоалергенними, легкими, а найголовніше міцними. Також основною перевагою безметалевих коронок є те, що вони з часом не змінюють свій колір та зменшують чутливість зубів, якщо вона до цього була;
 3. керамічні коронки – аналогічно безметалевим не містять металу, є достатньо надійними та виглядають природньо.

Який тип коронки на зуби обрати для вас зможе порадити наш спеціаліст на особистій консультації. Враховуючи ваші побажання і рекомендації лікаря вам буде запропоновано найбільш якісну коронку на зуби за прийнятною ціною.

Коронка на зуб ціна у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Ціна на коронки на передні або задні зуби може варіюватися від обраного типу коронки та кількості необхідних коронок. У вартість коронки в клініці SYMBIOTYKA вже включені наступні послуги: зняття відбитків зуба/зубів, моделювання майбутньої коронки, виготовлення постійної коронки згідно ваших індивідуальних особливостей, виготовлення та встановлення тимчасовою коронки та корективи та фіксація постійних коронок.

Ви можете не хвилюватися за ціну коронки на зуб, адже загальну вартість послуги ви будете знати ще до її початку. Таким чином ви не отримаєте додаткових прихованих витрат. Окрім цього весь процес лікування фотодокументується лікарем. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес, а й кінцевий вигляд зуба. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: