Коронка на зуб у Львові

Ми одна з небагатьох клінік в Україні, яка пропонує своїм пацієнтам цифрові безметалеві коронки на зубах та імплантах виготовлені завдяки цифровій системі CEREC 3D (CAD/CAM) у власній зуботехнічній лабораторії SYMBIOTYKA Lab.

Ми допоможемо Вам повністю відновити форму зуба, його функціональність та гарний зовнішній вигляд за допомогою безметалевих коронок виготовлених за Вашими індивідуальними параметрами та побажаннями.

Що таке коронка на зуб?

Коронка на зуб – ортопедична конструкція, своєрідний ковпачок, який одягають на зуб, для його збереження чи естетичної корекції. Коронка повністю відтворює форму та колір природнього зуба, тому не варто хвилюватися, що вона буде помітна при посмішці.

Що таке коронка на імплант?

Коронка на імплант – ортопедична конструкція, яка завдяки з’єднанню (абатмента) фіксується в уже раніше встановлений імплант. Коронка на імпланті відрізняється від коронки на зубах виключно методом фіксації та способом виготовлення. Для фіксації коронки на зубах використовують стоматологічний цемент, в той час, як для коронки на імпланті – абатмент (цирконієвий з’єднувач).

Коронки на зубах виготовляються у формі ковпачків, в середині ковпачка – власний зуб. Коронка на імпланті виготовляється у формі звичного втраченого зуба, і наповненням цієї коронки є циркон або кераміка.

 

 

Керамічні коронки Перейти
Цирконієві коронки Перейти

 

Результати наших пацієнтів

 

У вказану нижче ціну включено: вартість зняття відбитків, моделювання, виготовлення необхідної кількості тимчасових та постійних коронок, фіксація на проміжному та кінцевому етапі + гарантія, відповідно до типу вибраної коронки.

Послуга Ціна, ГРН
Цифрова безметалева коронка на зубах (циркон) Econom+ та гарантія 2 роки 9500
Цифрова безметалева цирконієва коронка на зубах Standart + гарантія 3 роки 11000
Цифрова безметалева керамічна коронка на зубах Premium + гарантія 5 років 12500
Тимчасова CAD-CAM коронка довготривалого користування 1100
Цифрова безметалева коронка на імплант (циркон) Econom+ та гарантія 2 роки 9500
Цифрова безметалева коронка з циркону на імплант Standart + гарантія 3 роки 11000
Цифрова безметалева керамічна коронка на імплант Premium + гарантія 5 років 12500

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Яка різниця між коронками Econom+, Standart, Premium в SYMBIOTYKA?

Всі запропоновані коронки є безметалевими, максимально природними та виготовляються у власній зуботехнічній лабораторії SYMBIOTYKA LAB за цифровими технологіями, тобто сканування відбувається за допомогою спеціального апарату, а не завдяки ручним зліпкам. Основна відмінність між варіантами є:

 1. матеріал (діоксид цирконію / кераміка),
 2. виробник матеріалу (Китай, Корея, Японія, Швейцарія),
 3. термін гарантії (2, 3 , 5 років),
 4. палітрою кольорів (можливістю повністю відтворити перехід кольорів від ясен до ріжучого краю).

Які бувають коронки на зуби?

В загальному існує безліч видів коронок, проте основними, найбільш відомими, типами є:

 1. Безметалеві цирконієві коронки
 2. Безметалеві керамічні коронки
 3. Металокерамічні коронки
 4. Металеві коронки
 5. Пластмасові коронки

SYMBIOTYKA одна з перший клінік в Україні повністю відмовилася від встановлення металевих, металокерамічних та пластмасових коронок на зубах та імплантах.

Види коронок на зубах та імплантатах в клініці SYMBIOTYKA у Львові

В стоматологічній клініці SYMBIOTYKA використовуємо наступні види коронок:

 1. Безметалеві цирконієві коронки;
 2. Безметалеві керамічні коронки E-max.

Безметалеві коронки є гіпоалергенними, легкими, а найголовніше міцними. Також основною перевагою безметалевих коронок є те, що вони з часом не змінюють свій колір та зменшують чутливість зубів, якщо вона до цього була.

Який тип коронки на зубах чи імплантатах обрати зможе порадити наш лікар-ортопед на особистій консультації. Враховуючи ваші побажання і рекомендації лікаря вам буде запропоновано декілька варіантів за доступною ціною.

Які зубні коронки кращі?

Однозначно безметалеві коронки! Це сучасні, ультратонкі і високоестетичні коронки на зубах та імплантах! Окрім неперевершеного зовнішнього вигляду, безметалеві коронки значно краще контактують з яснами, не викликають алергічних реакцій, з часом експлуатації вони не змінюють свого початкового кольору, не сколюються та для їхнього встановлення не потрібно сильно сточувати зуб.

Розкажемо трішки детальніше в порівнянні.

Чому варто обрати саме безметалеві коронки замість металевих або металокерамічних?

 1. Природний вигляд та високо естетичність. Саме безметалеві коронки дозволяють відтворити повну анатомію зуба, його форму, вигляд та колір. Ніхто навіть не дізнається, що у Вас встановлені коронки.
 2. Безметалеві коронки є дуже легкі і тому період звикання до них є надзвичайно коротким.
 3. Безметалеві коронки є гіпоалергенними і не містять матеріалу, який погано сумісний з людським організмом. Це також дозволяє зменшити ризик можливих запалень.
 4. Термін служби безметалевих коронок значно більший. Ми з впевненістю можемо сказати, що дотримуючись усіх рекомендацій ортопеда та гігієніста найближчі 10 років Ви можете не хвилюватися за якість встановлених коронок в нашій клініці.
 5. Ваші зуби не значно спилюють для встановлення безметалевих коронок
 6. Безметалева коронка піддається швидшому виготовленню, саме тому терміни встановлення коронок можуть скоротитися до кількох днів, а не кількох тижнів чи місяців.
 7. Методи фіксації безметалевих керамічних та цирконієвих коронок є надійними і в кілька разів міцнішими за фіксацію за допомогою цементу.

Коли варто встановити коронку на зуб?

В першу чергу, зубні коронки слугують не лише для візуального wow ефекту, а й для збереження Ваших зубів від загрози видалення.

Ось кілька рекомендацій від лікаря ортопеда, коли саме час задуматися над встановленням коронок на зуб.

 1. В першу чергу коронки на зуб варто встановлювати в цілях збереження лікованих або слабких зубів:
  1. Якщо зуб на більше як 50% складається з пломби. Встановлювати коронки на такий зуб можна не одразу. Проте Ви повинні розуміти, що габаритні пломби навіть при звичному жуванні мають властивість з часом розгерметизовуватися, сколюватися і кожного разу після їхньої заміни лікар буде змушений сточувати Ваш зуб для подальшого встановлення нової пломби.
  2. Якщо в цьому зубі було проведено ендодонтичне лікування (лікування кореневих каналів). Ендо лікований зуб є досить слабким саме тому необхідно одразу після проведення лікування такий зуб покрити коронкою, хоча б тимчасовою. Це допоможе зберегти Ваш зуб на довгий період, та не боятися під час жування, що ослаблений зуб може сколотися.
 2. Також є покази для встановлення коронок в естетичних цілях.
  1.  Наявність діастеми (проміжків між зубами). У деяких клінічних випадках замість ортодонтичного лікування можна скоригувати наявність діастеми саме завдяки безметалевим коронкам.
  2. Після ортодонтичного лікування. Бувають випадки, що за час носіння брекет систем зуби могли частково сколотися, через зміну прикусу, змінити колір та ін. В цьому випадку підкоригувати зовнішній вигляд усмішки можна саме завдяки коронкам.
 3. За бажанням пацієнта. Якщо Вам не подобається форма зубів та їхній вигляд це все можна скоригувати завдяки новим цифровим безметалевим цирконієвим коронкам. Ще до початку лікування Ви можете побачити вигляд своєї майбутньої усмішки завдяки цифровому дизайну усмішки.

Як ставлять коронку на зуб у Львові?

Зазвичай для підготовки та фіксації корони потрібно дві зустрічі. Під час першого візиту лікар огляне Вас, проведе первинний аналіз, запропонує варіант розвитку подій та після погодження допоможе обрати тип коронки, її вигляд, форму та колір. Після цього лікар проведе цифровий відбиток вже підготовленого зуба та встановить тимчасову коронку, щоб Ви не відчували дискомфорту.

Після сканування наші зубні техніки одразу отримують усю інформацію і розпочинають виготовлення індивідуальної коронки відповідно до вказівок нашого ортопеда та Ваших побажань. При вашому другому відвідуванні тимчасову корону видаляють, а нову корону зацементують на місце.

Коронки на передні зуби

В суспільстві існує стереотип, що коронки, особливо, на передні зуби краще не встановлювати. Проте, це вже в минулому. Вам не варто хвилюватися, адже безметалеві коронки на передніх зубах жодним чином не будуть відрізнятися від сусідніх. Ми впевнені, що всі помінять Вашу оновлену чудову посмішку, але ж ніяк не коронки.

В SYMBIOTYKA ми виготовляємо спеціальні коронки на передні зуби, які на 100% за виглядом, відтінком, переходом кольорів будуть ідентичними до природніх зубів.

З цим Ви можете переконатися переглянувши результати наших пацієнтів на цій сторінці.

Гарантії на безметалеві коронки в клініці SYMBIOTYKA

Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA пропонує кожному пацієнту, що обрав нашу клініку, повну гарантію на встановлені коронки на зубах або імплантах від 2-х до 5 років в залежності від типу коронки.

Коронка на зуб ціна у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Ціна на коронки на передні або задні зуби може варіюватися від обраного типу коронки та кількості необхідних коронок. У ціну коронки в клініці SYMBIOTYKA вже включені наступні послуги: зняття відбитків зуба/зубів, моделювання майбутньої посмішки та коронки, виготовлення постійної коронки згідно з вашими індивідуальними особливостями, виготовлення та встановлення тимчасовою коронки, а також корективи та фіксація постійних коронок.

Ви можете не хвилюватися за ціну коронки на зуб, адже загальну вартість послуги ви будете знати ще до її початку. Таким чином ви не отримаєте додаткових прихованих витрат.

Окрім цього весь процес лікування фотодокументується лікарем. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес, а й кінцевий вигляд зуба. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

Поширені запитання про безметалеві керамічні коронки та коронки з цирконію

Безметалеві цирконієві коронки за і проти

Однозначно ми рекомендуємо встановлення саме безметалевих цирконієвих коронок адже:

 • цирконій є гіпоалергенним, а це означає, що негативних наслідків після встановлення коронок з цирконію нема;
 • цирконієві коронки є надтонкими, що дозволяє зберегти Ваш зуб практично не сточеним;
 • цирконієві коронки є значно міцнішими і тому, їх можна встановлювати не лише на передні зуби, а й на жувальні;
 • термін служби безметалевих цирконієвих коронок – не менше 15 років.

Керамічні коронки на передні зуби ціна

Ціна безметалевих керамічних коронок на передні зуби варіюється від 9500 до 12500 грн.

Скільки коштує керамічна коронка?

Ціна безметалевих керамічних коронок варіюється від 9500 до 12500 грн. У вказану нижче ціну включено: вартість зняття відбитків, моделювання, виготовлення необхідної кількості тимчасових та постійних коронок, фіксація на проміжному та кінцевому етапі + гарантія, відповідно до типу вибраної коронки

Скільки коштує коронка на зуб?

Ціна безметалевих керамічних та коронок з цирконію варіюється від 9500 до 12500 грн. У вказану нижче ціну включено: вартість зняття відбитків, моделювання, виготовлення необхідної кількості тимчасових та постійних коронок, фіксація на проміжному та кінцевому етапі + гарантія, відповідно до типу вибраної коронки

Які зубні коронки кращі?

Найкраще обирати коронки безметалеві керамічні або з циркону. Саме ці коронки будуть служити Вам довго і Ваш організм не матиме будь-яких алергічних реакцію

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: