Естетична стоматологія

Стоматологія для дорослих

Кожен другий наш пацієнт стверджує, що хотів би, щоб його зуби були білішими, а кожен третій серйозно замислювався над відбілюванням. Естетика зубів стає все популярнішою, проте багато людей остерігаються, що відбілювання може зашкодити стану зубів чи ясен. Ми довго шукали і знайшли метод відбілювання зубних тканин, який не лише дієвий, швидкий і ефективний, а й повністю безпечний для здоров’я.

Знайомтеся, наша гордість – система преміум-відбілювання Beyond Polus. Вона вже 8 років поспіль завойовує перше місце серед систем відбілювання за рівнем безпеки та результативності у США. Технологія Beyond використовується більше, ніж у 100 країнах світу, і є абсолютно безпечною. Відбілювання цією системою у клініці СИМБІОТИКА зробить ваші зуби білосніжними всього за 45 хвилин.

Ми дбаємо про комплексний догляд за вашими зубами та бездоганний результат. Для цього, перед проведенням процедур естетики зубів та відбілюванням, запрошуємо зробити професійну гігієну ротової порожнини та отримати фахову консультацію стоматолога-терапевта.

Ритм життя сучасних людей – швидкий і насичений. Безліч зустрічей, знайомств, подій, необхідність справляти гарне враження через соціальні мережі. Зовнішній вигляд став важливим, як ніколи, і його найважливішою складовою була і залишається ваша усмішка. Щира, гарна і здорова, вона може творити дива комунікації. Рішення від СИМБІОТИКИ – естетика зубів.

Якісний та комфортний спосіб отримання омріяної посмішки за допомогою зубних вінірів – популярний тренд у стоматології. Вініри – це надтонкі керамічні пластинки товщиною від 0,2 до 0,5 мм, що приблизно дорівнює товщині паперового аркуша. Вони приклеюються до зовнішньої поверхні зуба, спеціально підготовленої до цієї процедури. Ці накладки надзвичайно міцні і кардинально змінюють вигляд, колір та навіть форму зубів. Вініри використовуються не тільки з естетичною метою, їх застосовують при пошкодженні поверхні зубів, стертості емалі, різного роду вкрапленнях та плямах.

Сам процес встановлення вінірів – високотехнологічний. Наприклад, ще до початку лікування, пацієнт може помилуватися своєю майбутньою посмішкою, змодельованою завдяки найсучаснішій технології Digital Smile Design (DSD) – цифровий дизайн посмішки, а також отримати цифровий відбиток за технологією CEREC OMNICAM. Ця технологія одна з найпопулярніших. За офіційною статистикою, протягом кожних 5 секунд у світі встановлюються імплантати, коронки чи вініри, виготовлені за її допомогою! Це й не дивно, адже про клінічну безпеку цього методу лікування засвідчують понад 250 наукових досліджень.

Сам процес встановлення вінірів складається з таких етапів:

  1. фото та відео фільмування посмішки пацієнта
  2. сканування зубів системою CEREC OMNICAM
  3. моделювання майбутніх реставрацій у спеціальній програмі на комп’ютері
  4. виготовлення вінірів у SMART-лабораторії
  5. примірка та фіксація вінірів на зубах пацієнта

Клініка СИМБІОТИКА офіційно надає 10 років гарантії на вініри. Хочеш дізнатись більше, як покращити посмішку?

 

Послуга Ціна, грн
Відбілювання зубів преміум Beyond Polus (США) 3 000
Вініри 7000-9000

Відео