Відбілювання зубів у Львові – Beyond Polus

Ми розуміємо ваш страх і невпевненість тому ми готові розказати вам більше про відбілення зубів у клініці SYMBIOTYKA у Львові. Це дозволить вам наважитися на цілком безпечну процедуру у нашій клініці та отримати бажаний результат.  В стоматології SYMBIOTYKA ви маєте змогу відбілити зуби за системою преміум відбілювання Beyond Polus.

Зверніть увагу! Перед відбілюванням зубів у клініці SYMBIOTYKA у Львові вам необхідно попередньо провести гігієну ротової порожнини (позбутися зубних каменів) позбутися карієсу та ін. стоматологічних захворювань та отримати фахову консультацію стоматолога-терапевта. Це допоможе отримати  максимально очікуваний результат без шкоди для вашого здоров’я. 

На сьогодні відбілювання зубів у Львові та далеко за його межами має сильний попит. Досі існують певні міфи, що відбілювання зубів шкідливе і може призвести до травмування ясен та слизової оболонки ротової порожнини, підвищення чутливості зуба/зубів або відсутність будь-якого результату після відбілення зубів.

Професійне відбілювання зубів – система преміум відбілювання Beyond Polus

Наша команда в стоматології SYMBIOTYKA довго шукала рішення швидкого, ефективного та безпечного методу відбілювання зубів у Львові і готова представити вам преміум відбілювання системою Beyond Polus.

Американська технологія відбілювання зубів Beyond Polus вже 10 років поспіль завойовує перше місце серед систем відбілювання за рівнем безпеки та результативності у США. Технологія Beyond використовується більше, ніж у 100 країнах світу, і є абсолютно безпечною. Відбілювання цією системою у стоматологічній клініці SYMBIOTYKA зробить ваші зуби білосніжними всього за 45 хвилин.

 

Система Beyond Polus визнана найбезпечнішою системою відбілювання зубів у світі

Послуга Ціна, грн
Відбілювання зубів преміум Beyond Polus (США) 2 щелепи 3000
Повторне відбілювання зубів преміум Beyond Polus (США) 2 щелепи 2000

 


Відео

 

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Переваги відбілювання зубів технологією Beyond Polus в SYMBIOTYKA у Львові

 1. Одна процедура відбілювання зубів триває 45 хв і за цей час ви можете відбілити зуби до 7 відтінків;
 2. Ви одразу бачите результат відбілювання. Остаточний результат відбілювання зубів буде видно за кілька днів після процедури;
 3. Ви не відчуваєте жодного дискомфорту та болю під час процедури, а просто насолоджуєтесь в стоматологічному кріслі та слухаєте музику;
 4. Тривалість ефекту від відбілювання зубів технологією Beyond Polus гарантований до 1 року (при умові дотримання усіх рекомендацій спеціалістів SYMBIOTYKA).

Протипокази відбілювання зубів технологією Beyond Polus в SYMBIOTYKA у Львові

 1. Період вагітності та лактації;
 2. Наявність алергії на певні складники гелю, а саме перекис водню
 3. Вам немає 18 років;
 4. Присутня сильна чутливість зубів
 5. Наявність рецесії ясен;
 6. Наявність онкологічних захворювань;
 7. Наявність карієсу чи пародонтиту;
 8. Присутність пломби на видимій поверхні зуба.

В будь-якому випадку перед процедурою відбілювання зубів у Львові ви матимете консультацію з провідним спеціалістом клініки SYMBIOTYKA, щоб уникнути поганого впливу на ваші зуби.

Капи для відбілювання зубів вдома у Львові

Відбілювання у домашніх умовах стало більш популярними через появу кап для відбілювання, які ви можете придбати у наші стоматології SYMBIOTYKA. Як і при  відбілюванні зубів технологією Beyond Polus, так і вдома за допомогою кап ряд протипоказань практично ідентичний. Різниця полягає тільки в тому, що пацієнти можуть мати непереносимість складників, яких є значно більше ніж у технології Beyond Polus.

Зверніть увагу!  Що відбілювання зубів за допомогою кап повинне проходити виключно за рекомендацією та під наглядом лікаря стоматолога. Також при домашньому відбілюванні вам не вдасться досягнути необхідного результату, якщо на зубах присутні пломби, коронки чи вініри. 

Стоматологія SYMBIOTYKA рекомендує все ж звернутися за професійним відбілюванням зубів безпосередньо в нашу клініку, це дозволить швидше і ефективніше отримати бажаний результат, а ніж в домашніх умовах.

Відбілювання зубів ціна в стоматології SYMBIOTYKA у Львові

Ціна відбілювання зубів залежить від декількох факторів:

 1. Кількість зубів, які необхідно відбілити. Є випадки, коли необхідно відбілити лише кілька передніх чи задніх зубів.
 2. Бажаний результат, який ви хочете отримати. Можливо для бажаного результату необхідно процедуру повторити двічі.

Безпосередньо ціну відбілювання зубів для вас ви можете дізнатися одразу після консультації з провідним стоматологом нашої клініки. Таким чином ціну відбілювання ви будете знати ще до початку процедури.

Весь процес фотодокументується. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес відбілювання, а й кінцевий результат. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: