Лікування зубів у сні

Стоматологія для дітей

Діти бояться стоматологів зовсім не через якісь фантастичні чи вигадані причини. Діти бояться болю і невідомості. А якщо у них вже був негативний досвід лікування у дантиста, то й своїх власних спогадів. Звісно, піклуватися про здоров’я дитячих зубів потрібно, навіть, якщо у дитини присутній неконтрольований страх.

Отже, якщо ваш малюк постійно скаржиться на зубний біль під час вживання їжі, погано спить вночі або часто прокидається, більшість його зубів пошкоджена чи має нездоровий вигляд, і при цьому кожен похід до стоматолога закінчується фіаско (дитина не дає полікувати зуби) – найкращий спосіб зайнятися лікуванням у так званому медикаментозному сні. Лікування полягає у застосуванні медикаментів зі снодійною дією, що знеболюють та розслабляють за допомогою спеціального обладнання, наркозно-дихального апарату. Такий спосіб лікування – гарантовано безболісний та не залишить по собі неприємних спогадів.

Перевагу цієї методики важко переоцінити. Після її використання, як правило, дитина повністю перестає боятись лікувати зуби. У неї з’являється природна довіра до лікаря. Вилікувані зуби сприяють нормальному якісному розвитку лиця, формуванню правильного прикусу та покращенню загального здоров’я дитини. В перспективі це дасть можливість уникнути протезів та імплантатів.

 

Послуга Ціна, грн
Консультація лікаря-анестезіолога 350
Медикаментозний сон (дитячий наркоз) від 3 500