Лікування зубів під наркозом

Лікування зубів дітям у Львові

Більше ніж у 42% дітей віком від 5 до 8 років мають карієс молочних зубів, у старшому віці карієс зубів зустрічається вже у 90% дітей. Це означає, що ігнорувати карієс як молочних, так і постійних зубів у дітей не варто. Адже, ігнорування карієсу у дітей призводить до:

 1. руйнування молочних зубів;
 2. ускладнення хвороби та виникнення пульпіту;
 3. порушення дитячої щелепи та формування неправильного прикусу;
 4. зараження коріння постійних зубів та виникнення подальших проблем з ними.

Зверніться до нашого дитячого стоматолога у відділеннях SYMBIOTYKA на Сихові або в центрі, або за телефоном – +380672244001, щоб уберегти вашу дитину від карієсу.

 

Результати наших пацієнтів

 

У вартість лікування враховано: рентген-діагностика, ізоляція зуба кофердамом, місцева анестезія, очищення зуба від карієсу та відновлення коронкової частини зуба фотополімером.

Послуга Ціна, грн
Лікування молочного зуба (без бор-машини) 1720
Лікування постійного зуба (без бор-машини) 1720
Лікування карієсу молочних зубів 1520 - 2220
Лікування коренів молочних зубів 2760 - 5170
Медикаментозний сон (дитячий наркоз) від 3900

 


Відео

 

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Першими ознаками карієсу молочних та постійних зубів у дітей є:

 1. Наявність білих, світло-коричневих, темних плям на зубах;
 2. Підвищення чутливості під час вживанні їжі чи напоїв;
 3. Поява болі під час натиску на зуб чи жуванні;
 4. Поява ниючого болю та неприємного запаху з ротової порожнини.

Лікування карієсу у дітей у клініці SYMBIOTYKA можливе 3 способами:

 1. Лікування карієсу без використання бормашини.
 2. Лікування карієсу під місцевою анестезією (дозволеною для дітей)
 3. Лікування карієсу під загальним наркозом у сні.

Якщо хоча б один з вище перерахованих симптомів ви помітили у дитини рекомендуємо одразу звернутися до нашого дитячого стоматолога у відділеннях SYMBIOTYKA на Сихові або в центрі, або за телефоном – +380672244001.

Лікування карієсу у дітей молочних та постійних зубів без бормашини у клініці SYMBIOTYKA (Львів)

Аби повністю заохотити дитину відвідувати дитячого стоматолога та мати здорові зуби клініка SYMBIOTYKA у Львові пропонує лікування карієсу у дітей значно приємнішим способом – без бормашини.

Це – інноваційна методика лікування дитячого карієсу молочних та постійних зубів без бормашини від німецької компанії KAVO. Замість стоматологічного наконечника з неприємним звуком і вібраціями, як у класичних бормашинах, використовують спеціальну беззвучну насадку. Через її носик подається суміш води і спеціальних гранул, що м’яко і майже безболісно (у 90% не потребує знеболення!) видаляє карієс молочних та постійних зубів у дітей.

Ця нова методика не лише економить ваш час та нервові клітини, а й береже зуби ваших дітей від супутніх додаткових ушкоджень.

Аби дізнатися, чи вашій дитині підходить лікування без бормашини, залиште заявку на сайті (наші адміністратори Вам оперативно зателефонують і проконсультують) або зателефонуйте нам одразу +380672244001.

Ціна лікування карієсу у дітей є доступною. Також загальну ціну лікування карієсу у вашої дитини ви дізнаєтесь ще перед початком лікування, одразу після консультації з лікарем.

Лікування молочних та постійних зубів під наркозом у клініці SYMBIOTYKA (Львів)

Лікування зубів під наркозом та у сні є досить поширеною методикою. Адже завдяки відсутності болі під час лікування ваша дитина не боятиметься стоматолога, зможе йому довіритися і в майбутньому при перших симптомах інших стоматологічних проблем із радістю йтиме то нього.

Лікування карієсу у дітей під наркозом (медикаментозним сном) полягає у застосуванні медикаментів зі снодійною дією, що знеболюють та розслабляють за допомогою спеціального обладнання (наркозно-дихального апарату). Такий спосіб лікування зубів у дітей  – гарантовано безболісний та не залишить по собі неприємних спогадів.

Перевагу цієї методики важко переоцінити. Після її використання, як правило, дитина повністю перестає боятись лікувати зуби.

Лікування карієсу у сні (під наркозом) рекомендуємо використовувати у наступних випадках:

 1. Вік дитини є занадто малим, щоб вона могла довгий час провести у кріслі та виконувати рекомендації лікаря під час лікування.
 2. Дитина негативно налаштована та не бажає відвідувати дитячого стоматолога та лікувати зуби.
 3. Обсяг стоматологічних робіт є досить великим або складним та вимагає більше часу, що досить складно зробити без наркозу
 4. Наявність медичних показань, таких як наявність алергії на певні складники чи захворювання нервової системи.

Чи безпечне лікування карієсу у дітей у сні?

Звісно. Лікування карієсу у дитини у сні під наркозом цілком безпечна процедура. Стоматологічна клініка SYMBIOTYKA обладнана надсучасними апаратами, які контролюють медикаментозний сон дитини та життєво важливі показники. Також у SYMBIOTYKA у Львові працюють тільки сертифіковані анестезіологи, що будуть постійно поруч від початку і до кінця лікування карієсу у сні. Клініка SYMBIOTYKA використовує лише найбезпечніші дитячі препарати, що не накопичуються в організмі, не мають звикання чи токсичних речовин, не дають алергічних реакцій.

Ціна лікування карієсу у дітей під наркозом (у сні) відрізняється від ціни лікування карієсу звичним способом лише вартістю самого наркозу. Тобто часу скільки дитина пробула у сні.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: