Знеболення в стоматології

Знеболення в стоматології SYMBIOTYKA у Львові – це можливість безболісно та без стресу отримати здорову та красиву усмішку. Клініка SYMBIOTYKA пропонує комплексний підхід по знеболенню. У більшості випадків, тип знеболення обирається професійно лікарем, залежно від характеру втручань та побажань пацієнта.

В стоматології SYMBIOTYKA ми використовуємо тільки дієві та безпечні для вашого здоров’я медичні препарати та методи знеболення, такі як:

 1. Місцева анестезія
 2. Загальна седація

Зараз більш детально розкажемо вам про кожен з цих методів знеболення.

 

Послуга Ціна, ГРН
Місцева анестезія 200
Загальна анестезія (седація 1 год - 9 год) 3900

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Місцева анестезія в стоматології SYMBIOTYKA у Львові

Зверніть увагу! Перед початком лікування з використанням місцевої анестезії чи загальної седації вам необхідно повідомити адміністраторів / вашого лікуючого стоматолога про наявний стан здоров’я, вживання будь-яких препаратів чи відвідування певних процедур. 

Місцева анестезія в стоматології SYMBIOTYKA у Львові поділяється на:

 1. Аплікаційна (поверхнева) анестезія. Відбувається нанесення гелю на поверхні ясен, що дозволяє знеболити місце для ін’єкційної анестезії, або для видалення молочних зубів, швів та перев’язок.
 2. Ін’єкційна анестезія. Використовується в тих випадках, що потрібно знеболити певну частину ділянки рота та поділяється на інфільтраційну та провідникову анестезію. Інфільтраційна анестезія використовується безпосередньо в тому місці, яке необхідно знеболити. В той час коли провідникову анестезію роблять для того, щоб знеболити одразу декілька зубів, під час лікування кореневих каналів зуба, або коли інфільтраційна анестезія виявилася неефективною і біль далі присутня.
 3. Інтралігаментарне знеболювання – часто використовується у дитячій стоматології, адже не призводить до повного оніміння язика, губ та щік.

Зверніть увагу, що місцева анестезія має певні протипоказання для пацієнтів з наступними особливостями:

 1. Захворювання серцево-судинної системи. Рекомендовано використовувати місцеву анестезію, якщо з моменту останнього нападу пройшло більше ніж пів року.
 2. Цукровий діабет та інші форми ендокринних патологій.
 3. Алергія на певні складові анестетиків.

Седація – загальне знеболення в SYMBIOTYKA у Львові

Зверніть увагу! Перед лікуванням, що передбачає загальне знеболення (седацію), пацієнт проходить всі необхідні обстеження та консультацію лікаря-анестезіолога.

Седація – це загальне знеболення пацієнта, так званий медикаментозний сон, що дозволяє одразу комплексно, деколи навіть за один візит, розв’язати ваші усі стоматологічні проблеми. Пацієнт без завдання шкоди для власного здоров’я може перебувати у медикаментозному сні від 8 до 12 год. Під час сну здійснюється повний контроль над основними важливими показниками пацієнта під наглядом досвідченою анестезіологічної команди. Основною перевагою седації є те, що анестезіолог сам контролює довжину медикаментозного сну, що дозволяє коригувати час проведення маніпуляцій. Після завершення введення препаратів пацієнт поступово починає прокидатися.

Ціна анестезії та седації в стоматології SYMBIOTYKA у Львові

Ціна анестезії та седації в стоматології SYMBIOTYKA у Львові базується на кількох факторах:

 1. Кількість маніпуляцій, які стоматолог повинен провести за 1 візит
 2. Час відведений на лікування
 3. Складність випадку.

Проте, не варто хвилюватися, адже ціну анестезії чи седації ви будете знати ще до початку лікування.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: