Знеболення в стоматології

Стоматологія для дорослих

Яка ще професія більше асоціюється з поняттям про біль, ніж стоматолог? На щастя, такі асоціації – вже давно неактуальні для пацієнтів СИМБІОТИКИ! Ми легко та ефективно вирішуємо проблеми больових відчуттів завдяки дієвим та безпечним медичним препаратам.

Найчастіше при стоматологічному лікуванні використовується традиційна місцева анестезія. Принцип дії цього методу полягає у місцевому введенні анестетика (протибольової речовини) в місце проведення лікування зуба. У стоматології доволі часто зустрічаються випадки, що потребують складних оперативних втручань. Тоді застосовується загальне знеболення (медикаментозний сон). Лікування у сні володіє такими перевагами:

  • Можна провести більше лікувальних втручань за один візит. Наприклад, видалити всі чотири зуби мудрості, або ж зробити кісткову пластику та імплантацію
  • Пацієнт абсолютно не відчуває болю та уникає стресу, що супроводжує будь-яке хірургічне лікування
  • Сучасні ліки є безпечними та швидко виводяться з організму.

Клініка СИМБІОТИКА пропонує комплексний підхід по знеболенню. У більшості випадків, тип знеболення обирається професійно лікарем, залежно від характеру втручань та побажань пацієнта. Перед лікуванням, що передбачає загальне знеболення, пацієнт проходить всі необхідні обстеження та консультацію лікаря-анестезіолога.

Під час медикаментозного сну здійснюється повний контроль за всіма життєвими показниками пацієнта такими, як артеріальний тиск, дихання чи пульс. Контроль проводиться за допомогою надсучасного наркозно-дихального апарата і досвідченої анестезіологічної команди.

 

Послуга Ціна, грн
Місцева анестезія 200
Загальна анестезія (седація) 2900-8700