Видалення зуба мудрості

Зуби мудрості, або треті моляри, є останніми постійними зубами, що з’являються (прорізуються) у роті. Ці зуби зазвичай з’являються у віці від 17 до 25 років.

У багатьох людей виникають уражені зуби мудрості – зуби, яким не вистачає місця для прорізування в роті або нормального розвитку. Уражені зуби мудрості можуть прорізуватися лише частково або зовсім не прорізуватися. У інших, зуби мудрості прорізуються нормально, так само як це робили інші моляри, і не викликають проблем.

Уражений зуб мудрості може:

 1. Рости під кутом до наступного зуба (другий моляр)
 2. Рости під кутом до задньої частини рота
 3. Ростуть під прямим кутом до інших зубів, ніби зуб мудрості «лежить» у межах щелепної кістки
 4. Рости прямо вгору або вниз, як інші зуби, але залишатися в пастці в щелепній кістці

Щоб зрозуміти чи процедура видалення зубів мудрості вам необхідна від вас необхідно лише записатися на консультацію до лікаря стоматолога в нашій клініці. Розгорнута консультація зі спеціалістом містить у собі огляд лікарем стану зубів, рентгенологічне дослідження, заключення та одразу кошторис майбутньої процедури.

Таким чином ціна видалення зубів мудрості буде вам відомою одразу, ще до початку процедури.

 

У ціну вказану нижче входить: робота лікаря хірурга, всі необхідні медикаменти, місцева анестезія, післяопераційні візити. За бажанням пацієнта або за показами лікаря видалення 1 чи декількох зубів мудрості можна провести під наркозом (у медикаметнозному сні)

Послуга Ціна, ГРН
Видалення 1 зуба 2000
Видалення рухомого зуба 700
Просте видалення 8 зуба мудрості 2760
Атипове видалення зуба мудрості 5260
Атипове видалення зуба мудрості (підвищеної складності) 6260
Видалення зубів мудрості під наркозом (складність видалення + тривалість наркозу) від 6660

Наші досягення

 • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

 • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

 • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

 • Пародонтолог року в Україні 2017

 • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

 • Клініку Сертифіковано UEA

 • Гігієніст року в Україні 2013

 • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

 • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

Коли варто видаляти вісімки (зуби мудрості)?

Вісімки або зуби мудрості варто видаляти коли:

 1. зуб мудрості прорізався повністю і здійснює тиск на інші зуби (верхні чи нижні) та при цьому змінює прикус;
 2. зуб прорізався частково і їжа постійно потрапляє в оточуючі тканини, може гноїтися та спричиняти карієс чи занесення інфекції;
 3. зуб не прорізався зовсім, проте може здійснювати тиск на інші зуби;
 4. необхідне ортодонтичне лікування, а вісімки можуть займати зайвий простір для майбутнього вирівнювання;
 5. зуб мудрості є болючим, зруйнованим від карієсу, зруйнований або за бажанням пацієнта.

Звісно, як і інші зуби вісімки потребують уваги стоматолога. Саме тому видалення зубів мудрості варто проводити тільки за чіткими рекомендаціями вашого сімейного стоматолога в SYMBIOTYKA.

Типи знеболення в SYMBIOTYKA при видаленні восьмих зубів мудрості

Лікарі в стоматологічній клініці SYMBIOTYKA може запропонувати вам один із трьох типів анестезії залежно від очікуваної складності видалення зуба мудрості та рівня вашого комфорту. Варіанти включають:

 1. Місцева анестезія. Вводять місцеву анестезію одним або кількома ін’єкціями біля місця кожної екстракції. Перш ніж ви отримаєте ін’єкцію, хірург нанесе речовину на ваші ясна, щоб їх оніміти. Такий тип знеболення не передбачає сон, проте ви відчуватимете певний тиск і рух і не відчуватиме біль.
 2. Седативна анестезія. Хірург проводить седативний наркоз через внутрішньовенну (IV) лінію на руці. Седативна анестезія пригнічує вашу свідомість під час процедури. Ви не відчуваєте болю, і пам’ять про процедуру буде обмежена. Під час процедури вас супроводжує лікар анестезіолог та контролює ваш стан до моменту пробудження. Ви також отримаєте місцеву анестезію для оніміння ясен.
 3. Загальний наркоз. У особливих ситуаціях вам можуть запропонувати видалення зубів під загальним наркозом. При загальному наркозі ви втрачаєте свідомість, не відчуватимете болю і не пам’ятатимете про процедуру. Під час процедури вас супроводжує лікар анестезіолог та контролює ваш стан до моменту пробудження.

Операція з видалення зубів мудрості (8 зубів) в SYMBIOTYKA

В стоматологічній клініці SYMBIOTYKA операція з видалення зубів мудрості (8 зубів) пройде безболісно та без шкоди для вашого здоров’я. Після консультації з лікарем та згідно з його рекомендаціями ви можете видаляти зуби мудрості по черзі, або одразу 2, 3 або 4 разом за один візит.

Після видалення зуба або декількох зубів мудрості лікар за ради вашої безпеки та швидшого загоєння рани в середину кладуть спеціальну центрифуговану кров або гемостатичну колагенову губку та закривають рану швами.

Після операції вам буде надано пам’ятку, які ліки вам необхідно приймати і як доглядати за ротовою порожниною після операції, щоб процес загоєння проходив швидше і без проблем.

За 5-7 днів після операції вас буде записано на контрольний огляд до лікаря. Якщо загоєння після видалення вісімок не потребує додаткового втручання, одразу на огляді лікар зніме шви.

Видалення зуба мудрості ціна у Львові в клініці SYMBIOTYKA

Ціна видалення зуба мудрості у Львові в клініці SYMBIOTYKA залежить від декількох факторів. Ціна видалення зубів мудрості може змінюватися від:

 1. обраного типу знеболення (місцева чи загальна анестезія або санація)
 2. кількості зубів мудрості, які потрібно видалити
 3. кількості разів видалення зубів (якщо ви прийняли рішення видалення зубів проводити в кілька етапів)
 4. рівня складності видалення зуба мудрості (звичайне, складне або атипове).

Проте, вам не варто хвилюватися за неочікувану вартість видалення зубів мудрості після процедури. Адже кінцеву ціну за видалення зубів мудрості ви будете знати ще до початку процедури. Окрім цього весь процес видалення зубів мудрості фотодокументується лікарем. Це дуже важливо, бо дає можливість пацієнту оцінити не лише сам процес, а й кінцевий результат. Для лікаря ця фотодокументація можливість гарантувати довготривалий результат своєї роботи.

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: