Профілактика для дітей

Стоматологія для дітей

Дитячі зубки відрізняються від дорослих. Відразу після прорізування, емаль природно є менш мінералізованою, а це означає, що вона більш чутлива до карієсу.

Існує багато лікувальних маніпуляцій, ефективність яких доведена досвідом, тож у клініці СИМБІОТИКА їх успішно практикують вже довгий час.

Зокрема, для дітей найкращим способом боротися із карієсом зубів, захворюваннями ясен та інфекціями ротової порожнини, є стоматологічна профілактика. Це – спеціальний комплекс процедур, що спрямовані на лікування зубів. Він загально покращує дитяче здоров’я. Реєструйтеся на запис тут

Доведено численними дослідженнями, що проведення професійної гігієни зубів два рази на рік зменшує ризик виникнення карієсу аж на 80%. Адже саме у зубному нальоті є багато мікроорганізмів, що сприяють псуванню зубів та підтримують запальні процеси в організмі дитини.

Саме гігієна ротової порожнини в умовах стоматологічної клініки дитячим лікарем-стоматологом допоможе позбутися нальоту, як м’якого, так і твердого (зубного каменю). Це на 99% безболісна маніпуляція, адже в клініці СИМБІОТИКА ми використовуємо спеціальні звукові насадки, повітряно-абразивні апарати, що абсолютно безпечні для зубів.

У кінці процедури зуби полірують спеціальними пастами з протикаріозним ефектом.

Дитячі зуби потребують особливої уваги, адже їх емаль не повністю мінералізована, тобто, досить вразлива і делікатна. Професіонали СИМБІОТИКИ радять процедуру під назвою “фторування”. Це дуже просто та абсолютно безболісно. Після загальної професійної гігієни, на суху поверхню зуба наносяться спеціальні фторовмісні речовини. Вони проникають у зуб та зміцнюють його поверхню.
Фторування чудово протидіє карієсу, зміцнює емаль і до того ж, усуває надмірну чутливість зубів.

Поширеною проблемою у дітей є виникнення дірок у жувальних зубах. Річ у тому, що у природних заглибинах (так званих фісурах) накопичується наліт і залишки їжі. Оскільки у перші 2-3 роки після прорізування, в цих місцях зуб особливо чутливий до карієсу, а таким маленьким дітям важко якісно чистити зуби у важкодоступних місцях, саме у фісурах і з’являються ранні “дірки”.

Для цього стоматологи у всьому світі широко використовують так званий метод “герметизації фісур”. Це профілактична процедура, яка полягає у тому, що лікар акуратно закриває зубні заглибини спеціальними герметиками. Вони насичують зуб мінеральними речовинами, покращують ефект від чищення і захищають вразливі місця зуба від карієсу.

 

Послуга Ціна, грн
Професійна гігієна у дітей 600-850
Фторування (за 1 зуб) 110
Герметизація фісур (за 1 зуб) від 450