Стоматологічна профілактика у дітей

Дитячі зубки відрізняються від дорослих. Відразу після прорізування, емаль природно є менш мінералізованою, а це означає, що вона більш чутлива до карієсу. Існує багато лікувальних маніпуляцій, ефективність яких доведена досвідом, тож у стоматологічній клініці SYMBIOTYKA їх успішно практикують вже довгий час.

Зокрема, для дітей найкращим способом боротися із карієсом зубів, захворюваннями ясен та інфекціями ротової порожнини, є стоматологічна профілактика. Це – спеціальні комплекси процедур, що спрямовані на підтримку здорових дитячих зубів.

Види стоматологічної профілактики у дітей

Доведено численними дослідженнями, що проведення професійної гігієни зубів два рази на рік зменшує ризик виникнення карієсу аж на 80%. Адже саме у зубному нальоті є багато мікроорганізмів, що сприяють псуванню зубів та підтримують запальні процеси в організмі дитини.

Саме гігієна ротової порожнини в умовах стоматологічної клініки дитячим лікарем-стоматологом допоможе позбутися нальоту, як м’якого, так і твердого (зубного каменю). Це на 99% безболісна маніпуляція, адже в клініці SYMBIOTYKA ми використовуємо спеціальні звукові насадки, повітряно-абразивні апарати, що абсолютно безпечні для зубів.

У кінці процедури зуби полірують спеціальними пастами з протикаріозним ефектом. Більше про професійну гігієну ротової порожнини у дітей ви можете дізнатися на нашому сайті.

Дитячі зуби потребують особливої уваги, адже їх емаль не повністю мінералізована, тобто, досить вразлива і делікатна. Професіонали клініки SYMBIOTYKA радять процедуру під назвою “фторування”. Це дуже просто та абсолютно безболісно. Після загальної професійної гігієни, на суху поверхню зуба наносяться спеціальні фторовмісні речовини. Вони проникають у зуб та зміцнюють його поверхню.

Фторування чудово протидіє карієсу, зміцнює емаль і до того ж усуває надмірну чутливість зубів. Більше про фторування зубів ви можете дізнатися на нашому сайті.

Поширеною проблемою у дітей є виникнення дірок у жувальних зубах. Річ у тому, що у природних заглибинах (так званих фісурах) накопичується наліт і залишки їжі. Оскільки у перші 2-3 роки після прорізування, в цих місцях зуб особливо чутливий до карієсу, а таким маленьким дітям важко якісно чистити зуби у важкодоступних місцях, саме у фісурах і з’являються ранні “дірки”.

Для цього стоматологи у всьому світі широко використовують так званий метод “герметизації фісур”. Це профілактична процедура, яка полягає у тому, що лікар акуратно закриває зубні заглибини спеціальними герметиками. Вони насичують зуб мінеральними речовинами, покращують ефект від чищення і захищають вразливі місця зуба від карієсу.

 

 

Фторування тимчасових (молочних) зубів у дітей Перейти
Гігієна ротової порожнини у дітей Перейти

 

У вартість професійної гігієни враховано: нанесення індикатора нальоту для виявлення зубних відкладень, повітряно-абразивна обробка зубів, полірування зубів пастами, підбір домашнього професійного догляду та урок гігієни.

Послуга Ціна, грн
Професійна гігієна у дітей до 15 років 550 – 1000
Фторування всіх зубів 800
Герметизація фісур (за 1 зуб) 800

 


Відео

 

Наші досягення

  • Офіційний навчальний партнер ГО "Українська Академія Парадонтології"

  • Клініка SYMBIOTYKA є співзасновником Львівського Кластеру Медичного Туризму

  • Аудит – чиста клініка безпечна для пацієнта

  • Пародонтолог року в Україні 2017

  • Сертифікація Straumann (Швейцарія)

  • Клініку Сертифіковано UEA

  • Гігієніст року в Україні 2013

  • Навчальна база КЛУБУ ГІГІЄНІСТІВ

  • Ключовий партнер Dentsply Sirona

 

 

 

symbiotyka

Наші телефони:

+380672244001

+380948470798

Ми в соціальних мережах: